Ana İçeriğin Başı

Online başvuruya özel indirimleriyle Sil Süpür'den 5GB internet Fenercell Yeni Rakipsiz Tarifelerde!

​​

www.turktelekom.com.tr'den online başvuru yaparak Fenercell Yeni Rakipsiz Tarifeler'e gelebilirsiniz.

Siz de hemen Yeni Rakipsiz Tarifelere gelin, hem Taraftar hatlarıyla sınırsız konuşun hem de takımınıza destek olun!

Aşağıdaki başvuru formunu doldurun, hem Sil Süpür'den tarifenize ek 5GB internet kazanın hem de online başvuruya özel ilk 3 ay %15'e varan indirimlerden faydalanın.

28.05.2021 itibariyle Fenercell Yeni Rakipsiz 25GB Tarifesi’ndeki Hediye Fenerbahçe Forma kampanyası sona ermiştir.

Numaranızı taşımak ya da Türk Telekom mobil hat başvurusu yapmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.


Cep Telefonu
Aboneliğim boyunca yer ve hatlarımın bilgilerine göre TT Mobil'in bana özel indirim ve fırsatlarını iletmesine onay veriyorum.

​​​​​​​​​​

​​​​​​​​​​

Faturasızdan faturalıya geçiş yaparak, Yeni Rakipsiz Tarifeler İndirim Kampanyası’ndan yararlanmak için tıklayınız.

Fenercell Yeni Rakipsiz Tarifeler Ücretlendirme Bilgisi
  Yeni Rakipsiz 2GB Tarifesi Yeni Rakipsiz 5GB Tarifesi Yeni Rakipsiz 8GB Tarifesi Yeni Rakipsiz 12 GB Tarifesi Yeni Rakipsiz 20GB Tarifesi Yeni Rakipsiz 25GB Tarifesi
Tarife İçeriği 750 DK
250 SMS
2GB cepten
internet
750 DK
250 SMS
5GB cepten
internet
1000 DK
250 SMS
8GB cepten
internet
1000 DK
250 SMS
12GB cepten
internet
1000 DK
250 SMS
20GB cepten
internet
1000 DK
250 SMS
25GB cepten
internet
Ek Faydalar
(+)5GB Sil Süpür'den Hediye* 5GB Sil Süpür'den Hediye* (+)5GB Sil Süpür'den Hediye* (+)5GB Sil Süpür'den Hediye* (+)5GB Sosyal Medya***(+)5GB Sil Süpür'den Hediye* (+)(+)5GB Sosyal Medya***(+)5GB Sil Süpür'den Hediye*
Online Başvuruya Özel Taahhütlü Fiyat*
İlk 3 ay 26 TL Sonraki 9 ay 30 TL İkinci 12 Ay 38 TL İlk 3 ay 29 TL Sonraki 9 ay 34 TL İkinci 12 Ay 42 TL İlk 3 ay 34 TL Sonraki 9 ay 40 TL İkinci 12 Ay 48 TL İlk 3 ay 39 TL Sonraki 9 ay 47 TL İkinci 12 Ay 56 TL İlk 3 ay 52 TL Sonraki 9 ay 62 TL İkinci 12 Ay 70 TL İlk 3 ay 69 TL Sonraki 9 ay 75 TL İkinci 12 Ay 83 TL
Online Başvuruya Özel Taahhütsüz Fiyat*
İlk 3 ay 56 TL Sonraki aylar 60 TL İlk 3 ay 59 TL Sonraki aylar 64 TL İlk 3 ay 64 TL Sonraki aylar 70 TL İlk 3 ay 69 TL Sonraki aylar 77 TL İlk 3 ay 82 TL Sonraki aylar 92 TL İlk 3 ay 93 TL Sonraki aylar 105 TL
Grupiçi Ücretsiz
Yurt İçi Görüşme
Süresi***
Sınırsız
İnternetiniz Bittiğinde
Kullanım Ücretlendirmesi
100MB/15,3 TL 250MB/15,3 TL
Dakikalarınız Bittiğinde
Kullanım Ücretlendirmesi
74 Kr/Dk
SMS'leriniz Bittiğinde
Kullanım Ücretlendirmesi
53 Kr/SMS
MMS Ücreti
1,27 TL/MMS

*Belirtilen fiyatlar, tarifeye yeni hat tesisi, numara taşıma ya da Şirketimizce sunulan faturasızdan tarifelerden geçiş yoluyla gelerek, 12+12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü veren bireysel müşterilerimiz için ilk 12 fatura dönemi geçerli olacak fiyatlardır.

**12 + 12 fatura dönemi faturalıda kalma sözü vererek taahhütlü fiyatlardan faydalanmak isteyen müşterilerimiz, SOZ yazıp 5555'e SMS gönderebilirler. 12 + 12 fatura dönemi faturalıda kalma sözü vermeyen müşterilerimiz tabloda yer alan taahhütsüz tarife ücretinden faydalanırlar. Detaylar için Taahhüt Detayları bölümünü inceleyebilirsiniz.

***5GB sosyal medya kullanımı Facebook, Instagram, Twitter, Youtube içindir.

**** Grupiçi taraftar hatlarıyla sınırsız konuşma tanımına GSMobile, Fenercell, Konyasporcell, Bursasporcell, Izmircell, Kafkafcell, Taraftarcell, Samsuncell, Barcelona, Gözgözcell tarifeleri dahildir.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mağazalarına gelerek ya da www.turktelekom.com.tr'den online başvuru yaparak Yeni Rakipsiz Tarifelere geçiş yapabilirsiniz.

 • Yeni Rakipsiz 2GB ve Yeni Rakipsiz 5GB Tarifeleri, her yöne 750 dakika ve her yöne 250 SMS ile birlikte 2GB ve 5GB cepten internet seçenekleri ve taraftar hatlarıyla sınırsız konuşma içermektedir.
 • Yeni Rakipsiz 8GB ve Yeni Rakipsiz 12GB Tarifeleri, her yöne 1000 dakika ve her yöne 250 SMS ile birlikte 8GB ve 12GB cepten internet seçenekleri ve taraftar hatlarıyla sınırsız konuşma içermektedir.
 • Yeni Rakipsiz 20GB ve Yeni Rakipsiz 25GB Tarifleri, her yöne 1000 dakika ve her yöne 250 SMS ile birlikte 20GB ve 25GB cepten internet seçenekleri, taraftar hatlarıyla sınırsız konuşma, Whatsapp'tan sınırsız mesajlaşma, 5GB Sosyal Medya kullanımı ve 5GB Sil Süpür'den hediye içermektedir. 5GB sosyal medya kullanımı, Instagram, Facebook, Youtube ve Twitter içindir. 21 Ocak 2021 tarihi itibariyle 30 Haziran 2021 tarihine kadar, numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile Yeni Rakipsiz 20GB ve Yeni Rakipsiz 25GB Tarifelerine gelen ve Sil Süpür uygulamasına katılan yeni abonelerimize 2022 sonuna kadar Sil Süpür'den aylık toplam 5GB hediye internet sunulacaktır.
 • Yeni Rakipsiz 20GB ve 25GB Tarifelerine kayıt olan müşterilere tarifede kaldıkları süre boyunca her fatura döneminde yurtdışındayken 60 dakika aranma hediye edilecektir.
 • İlgili faydaların tüketilmesi durumunda aşağıdaki tabloda yer alan yurt içi ücretleri geçerli olacaktır.
 • YURTİÇİ AŞIM
  KONUŞMA Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
  SMS Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
  INTERNET Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
  MMS 1,27 TL/MMS
 • Tarifenize ek paketler satın alarak, aşım ücretlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Ek paket seçenekleri için cep telefonunuzdan *120# tuşlayıp arama tuşuna basınız.
 • Yeni Rakipsiz 2GB, Yeni Rakipsiz 5GB, Yeni Rakipsiz 8GB ve Yeni Rakipsiz 12GB Tarifeleri kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, paket aşım ücreti her 100 MB için 15,3 TL olacak şekilde uygulanacaktır. Bir fatura dönemi içerisinde tarife kapsamında internet paket aşım ücreti olarak maksimum 91,8 TL ücret yansıtılacak, bu ücrete ulaşan müşterilerin internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır.
 • Yeni Rakipsiz 20GB ve Yeni Rakipsiz 25GB kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, paket aşım ücreti her 250 MB için 15,3 TL olacak şekilde uygulanacaktır. Bir fatura dönemi içerisinde tarife kapsamında internet paket aşım ücreti olarak maksimum 61,2 TL ücret yansıtılacak, bu ücrete ulaşan müşterilerin internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarifeler kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.
 • Tarifeler kapsamında sunulan ücretsiz her yöne dakikalar tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme 0,92 Kr/Dk'dır.
 • Tarifeler kapsamındaki ücretsiz her yöne SMS hakları tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme SMS başına 0,92 Kr'tur.
 • Tarifeler kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • 26 Ocak 2021 tarihi itibariyle Yeni Rakipsiz tarifelere kayıt olan müşterilerimiz, yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılır.  Herhangi bir ek işlem yapmadan yurt içinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve SIM kartı 4.5G'ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir.
 • Tarifeler kapsamındaki ücretsiz SMS'ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için tıklayınız.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarifeler kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarifeler kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için  tıklayınız.
 • 26.01.2021 tarihi itibariyle Yeni Rakipsiz Tarifelere kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30,60 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için tıklayınız.
 • KDV ve ÖİV dahildir.
 • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimleri taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12+12 fatura dönemi boyunca verilecektir.
 • 12+12 olacak şekilde 24 fatura dönemi boyunca Fenercell faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden, Şirketimizce sunulan faturasız tarifelere geçiş yapan veya Fenercell faturalı tarifeleri dışında SIM kart değişikliği gerektiren faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilerin son faturasına her 12 dönemlik taahhüdü ayrı ayrı baz alınacak şekilde taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar yansıtılacaktır.
 • İlk 12 dönemlik taahhüdü içerisinde yukarıda belirtilen nedenlerden ötürü taahhüdün bozulması durumunda ilk 12 dönem içerisinde yararlanılan indirimler toplamı ile ilk 12 dönem baz alınacak şekilde kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar cayma bedeli olarak yansıtılacaktır.
 • İkinci 12 fatura dönem taahhüdü içerisinde yukarıda belirtilen nedenlerden ötürü taahhüdün bozulması durumunda ilk 12 fatura dönemi içerisinde yararlanılan indirimlerden kaynaklı cayma bedeli yansıtılması söz konusu olmayacak, sadece ikinci 12 fatura döneminde yararlanılan indirimler toplamı ile ikinci 12 dönem baz alınacak şekilde kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar cayma bedeli olarak yansıtılacaktır.
 • İlk 12 dönemlik taahhüdün sonunda abonelere bilgilendirme SMS'i gönderilecek olup, taahhüdünü iptal etmeyen müşterilerin taahhüdü ikinci 12 dönem de devam edecektir.  İlk 12 dönemlik taahhüdün sonunda bilgilendirme SMS'ini yanıtlayarak ya da yukarıda iletilen nedenlerden ötürü taahhüdünü iptal eden müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacak ve taahhüdü devam etmeyecektir.
 • 12 + 12 olacak şekilde toplamda 24 fatura dönemi boyunca Şirketimizce sunulmakta olan Fenercell faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüdünün ilk 12 dönemi içerisinde kurgusu kapsamında 12 + 12 taahhüt opsiyonu bulunmayan bir Fenercell faturalı bir tarifesine geçiş yapan abonenin, taahhüdü 12. dönem sonuna kadar devam edecek olup, 12. Dönem sonunda cayma bedeli yansıtılmayacak, ancak yeni tarifesi kapsamında 12 + 12 taahhüt opsiyonu bulunmadığından ikinci 12 dönemde taahhüdü devam etmeyecektir.
 • 12 + 12 olacak şekilde toplamda 24 fatura dönemi boyunca Şirketimizce sunulmakta olan Fenercell faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüdünün ilk 12 dönemi içerisinde kurgusu kapsamında 12 + 12 taahhüt opsiyonu bulunan bir Fenercell faturalı bir tarifesine geçiş yapan aboneye, cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek; taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapmaları, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, devretmeleri, Şirketimizce sunulan faturasız tarifelere geçiş yapmaları veya Fenercell faturalı tarifeleri dışında SIM kart değişikliği gerektiren tarifelere geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır. 
 • Taahhütlü ücretler 12+12 fatura dönemi boyunca Fenercell faturalı mobil tarifelerinde kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır.
 • 5555'e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS'leri için 2,04TL SMS ücreti alınmaktadır.
 • 30 GB hediye ayrıcalığından yeni hat aktivasyonu ve numara taşıma yoluyla Yeni Rakipsiz 20GB Tarifesi’ne gelen ve 4.5G uyumlu cihaza ve SIM karta sahip olan müşteriler kampanyadan faydalanabilecektir.
 • Belirtilen koşulları sağlayan müşteriler tarifeye geldikleri ilk 30 gün içerisinde PRIME HEDIYE 30 yazıp 5555'e SMS göndermek suretiyle kampanyaya katılım için başvuruda bulunabilecektir. İlgili kampanya aboneliğinin başlatılması akabinde müşterilere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili kampanya kapsamında sunulan data faydası kullanılabilecektir. Kampanya kaydının başarısız olması durumunda da SMS ile bilgi verilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı sadece yurt içinde Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kaydının başarı ile tamamlanması akabinde talebin iletildiği fatura dönemi itibariyle kampanya kapsamında sunulan 31 günlük 30GB internet faydasından faydalanılmaya başlanacaktır.
 • Kampanyadan bir GSM numarası en fazla bir kez yararlanabilir. Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere numara taşınması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması halinde verilen indirim iptal edilecek olup, ilgili tarifeler dışında başka bir tarifeye geçmesi halinde verilen indirim iptal edilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi 31 gün olup, bu süre içinde kullanılmayan faydalar bir sonraki dönem devretmeyecektir.
 • İlgili data hakkının sona ermesinin ardından yapılacak internet kullanımları için mevcut tarife koşulları geçerli olacaktır.
 • Kampanya katılımı, Yeni Rakipsiz 20GB ve Yeni Rakipsiz 25GB için 26 Ocak – 31 Aralık 2021, Yeni Rakipsiz 2GB, Yeni Rakipsiz 5GB, Yeni Rakipsiz 8GB, Yeni Rakipsiz 12GB için 01 Mayıs – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında olacaktır.
 • Belirtilen tarihler arasında numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile Yeni Rakipsiz Tarifelerine gelen ve Sil Süpür uygulamasına katılan yeni müşterilere; Sil Süpür uygulaması üzerinden 31.12.2022 tarihine kadar her hafta, haftada bir olacak şekilde mobil internet hediye edilecek ve haftalık olarak sunulan hediyelerin kotalarının toplamı 1 ay içerisinde 5 GB olacaktır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için Yeni Rakipsiz tarifelere yeni hat tesisi ve numara taşıma yolu ile başvurulması ve abonelik aktif hale geldikten sonra Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması'na giriş yapıp Sil Süpür uygulamasına katılmak gerekmektedir.
 • Hediyeler tanımlandıktan sonra müşterilere tanımlama SMS'i gönderilecektir. İlgili SMS'in gelmesinin ardından hediyeler kullanılmaya başlanabilir.
 • Kampanyadan TT Mobil, Türk Telekom, TTNET ve grup şirketleri arasında paylaşılmak üzere ortak veri işleme izni bulunan müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkı sadece internet APN üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Whatsapp Paketleri kapsamında verilen kullanım haklarına görüntülü arama dâhil değildir.
 • Kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydaların tükenmesi halinde ilgili mobil hatta tanımlı farklı bir paket ya da kampanya bulunmuyorsa kullanımlar müşterilerin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması, faturalı hattan faturasıza veya faturasız hattan faturalıya geçiş yapılması halinde bahsedilen işlemlerin gerçekleştiği tarih itibariyle kampanya iptal edilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. şahıslara devredilemeyecektir.
 • Müşterilerimiz kampanyaya katılarak yurt içi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece yurt içinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan cepten internet faydaları yurt içinde geçerlidir.
 • Yukarıda belirtilen kampanya katılımı tarihlerine göre, numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile Yeni Rakipsiz Tarifelerine gelen ve Sil Süpür uygulamasına katılan abonelere; Sil Süpür uygulaması üzerinden 31.12.2022 tarihine kadar her hafta haftada bir olacak şekilde; 2 gün boyunca 00:00-06:00 saatleri arasında geçerli arasında geçerli toplam 5 GB internet hakkı, Günlük 100MB, Günlük 1 GB, Günlük 250 MB, Günlük 2 GB, Günlük 500 MB, Günlük 5 GB, Twitter, Instagram, Facebook ve Youtube'da geçerli günlük 2 GB internet hakkı, Twitter, Instagram, Facebook ve Youtube'da geçerli günlük 4 GB internet hakkı, Haftalık 10 GB, Haftalık 1 GB, Haftalık 250 MB, Haftalık 2 GB, Haftalık 30 GB, Haftalık 500 MB, Haftalık 5 GB, 7 gün boyunca 00:00-06:00 saatleri arasında geçerli arasında geçerli toplam 5 GB internet hakkı, Twitter, Instagram, Facebook ve Youtube'da geçerli haftalık 2 GB internet hakkı, Twitter, Instagram, Facebook ve Youtube'da geçerli haftalık 4 GB internet hakkı, WhatApp'ta geçerli haftalık 1 GB internet hakkı, WhatApp'ta geçerli haftalık 2 GB internet hakkı, WhatApp'ta geçerli haftalık 4 GB internet hakkı, haftalık her yöne 250 dakika ve haftalık her yöne 100 dakika faydaları arasından hediye sunulacaktır. Haftalık olarak haftada bir defa sunulan hediyelerin arasından verilen data hediyelerinin toplamı 1 (ay) içerisinde en az 5 GB data olacak şekilde planlanacaktır.
 • 4.5G uyumlu cihazı bulunup 3G sim karta sahip olan müşteriler kampanyadan sim kartlarını 4.5G sim kartlarıyla değiştirdikten sonra faydalanabilmektedir. Müşterilerimiz sim kart değişikliğini Türk Telekom mağazalarından ücretsiz bir şekilde yapabilirler. Ek olarak; Sil Süpür'den faydalanmak isteyen tüm bireysel faturalı müşterilerimizin, SMS fatura veya e-fatura hizmetinden de faydalanması gerekmektedir.
 • NOT: SMS fatura servisi ücretsizdir. SMS fatura aboneliği başlatıldıktan sonra bir sonraki fatura döneminden itibaren faturalar SMS olarak gönderilecektir. SMS içerisinde yer alan linke tıklayarak fatura PDF'ine ulaşır. Linke tıkladığında gelen otomatik şifreye girildiğinde fatura PDF'i görüntülenir.
 • 28.05.2021 itibariyle Fenercell Yeni Rakipsiz 25GB Tarifesi’ndeki Hediye Fenerbahçe Forma kampanyası sona ermiştir.
 • Yeni Rakipsiz 25GB Tarifesine geçiş yapan ve 12+12 taahhüt vermiş olan müşteriler hediye forma kampanyasından faydalanabilecektir.
 • Belirtilen koşulları sağlayan müşteriler tarifeye geldikleri ilk 30 gün içerisinde FENER FORMA yazıp 5555'e SMS göndermek suretiyle kampanyaya katılım için başvuruda bulunabilecektir. İlgili kampanyaya katılım için müşterilere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS’e FENER FORMA ONAY yazarak cevaplayarak tarifede kesintisiz 24 ay kalma sözü veren müşteriler forma hediyesinden faydalanabileceklerdir.  Kampanya kaydının başarısız olması durumunda da SMS ile bilgi verilecektir. Onay SMS’i 2TL’dir.
 • Kampanyaya katılımı başarılı olan müşteriler Türk Telekom Müşteri Hizmetleri tarafından aranılarak adres bilgileri alınacak, alınan bilgiler Fenerbahçe İletişim Hizmetleri San. Tic. A.Ş’ne iletilecektir. Formalar verilen adreslere, Fenerbahçe İletişim Hizmetleri San. Tic. A.Ş. tarafından kargo yoluyla ulaştırılacaktır.
 • Katılımcı, görüşme esnasında istediği forma bedenini ve gönderim yapılacak adres bilgisini bildirmelidir. Görüşme esnasında bildirilmiş olan beden ve adres bilgisi sonradan değiştirilemez.
 • Görüşme sırasında hediye forma teklifine olumlu şekilde geri dönüş yapmayan katılımcılar hediye forma haklarını kaybeder ve başvuruları geçersiz sayılır. Yeni bir başvuru ve hediye forma işlemi yapılmaz. Kampanyaya dahil olan forma modeli Erkek Çubuklu Fenerbahçe 2020/21 Maç Forması’dır.
 • Kampanyaya katılarak, 24 fatura dönemi boyunca Şirketimizce sunulmakta olan Fenercell Yeni Rakipsiz 25GB tarifesinde kalma sözü verip formadan bedelsiz olarak faydalanan, fakat 24 fatura dönemi taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, Şirketimizce sunulmakta olan faturalı ve ya faturasız tarifelere (SIM kart değişikliği gerektiren ya da gerektirmeyen) geçiş yapan  müşterilerimizin taahhütleri iptal olacak ve Fenerbahçe forması bedeli (289TL) ile kalan ay tarife bedelleri kıyaslanarak müşterinin lehine olan miktar, toplam olarak müşteriye yansıtılacaktır.
 • Gönderilecek kargonun iptali, gecikmesi, kaybolması gibi durumlardan TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş, Fenerbahçe İletişim San. Tic. A.Ş ve Yetkili Satış Kanalları sorumlu tutulamaz.
 • Müşterilerin kampanya boyunca 1 katılım hakkı bulunmaktadır.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Kampanya katılımı ile kampanya koşullarının kabul edildiği varsayılır.
 • Kampanya kapsamında değişiklik yapma veya kampanyayı bitirme/dondurma hakkı TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş'de saklıdır.
 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555 'e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son 6 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Sorgulamalar ücretsizdir.
 • Internet ve Ses haklarının her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Tarifeden kalan tüm haklar 9333'ü ücretsiz arayarak ya da*124#'yi ücrestiz tuşlayarak da öğrenilebilir.
 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​