Ana İçeriğin Başı

Dijital Servisler

muud

Yeni evde internet müşterilerimiz için
Dijital Servislerimiz;

  • Muud Üyelik ile sınırsız müzik
  • Mc Afee Total Protection ile cihazlar koruma altında
  • TT Dijital Depo ile online kullanım alanı
  • Temel Eğitim Paketleri ile gelişim fırsatı
  • Türk Telekom Akademi Online Ingilizce ile yabancı dil öğrenim fırsatı

Siz de hemen Türk Telekom’a gelin, evinizde internetin keyfini bol bol yaşayın!

muud
muud  

Muud Üyelik - Dünyanın müziğine kulak ver!

Yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı dinleyebileceğiniz Türkiye'nin en büyük dijital müzik platformudur. Muud ile yerli yabancı en yeni ve en popüler şarkıları keşfedebilir, size özel hazırladığımız listeleri, modunuza göre ve en sevdiğiniz sanatçıların radyolarını seçip doya doya dinleyebilir ve arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Kişisel müziklerinize kolayca erişebilir ve en favori şarkılarınız ile kendi listelerinizi oluşturabilirsiniz.

Muud Premium üyesi olarak yerli ve yabancı şarkıyı sınırsız dinleyebilir, dilediğiniz şarkıyı çevrimdışına ekleyerek internetiniz olmadığı zamanlarda da müzik keyfini doya doya yaşayabilirsiniz. Üstelik en sevdiğiniz şarkıları HD kalitede dinleme, radyolarda sınırsız şarkı atlama ve aylık dilediğin yerli 250 şarkıyı indirip cep telefonundan, tabletinden ya da bilgisayarından dinleme keyfi de Muud Premium’da!

guvenlik  

Güvenlik McAfee Total Protection - Güvenli İnternet!

Bilgisayarlarınızı, akıllı telefonlarınızı, tabletlerinizi casus yazılımlar, internet sahtekârlığı ve virüsler gibi tehditlerden koruyan programdır. Bankacılık işlemlerinizi, online alışverişlerinizi güvenle gerçekleştirmeniz için kapsamlı koruyucu güvenlik hizmeti sunar.

Kampanya içerisinde 3 Lisans hakkı sunmaktadır. 3 Lisans hakkını istediğiniz cihazlar ile kullanabilir ve güvenli internete birçok farklı cihazdan girişin keyfini yaşarsınız.

guvenlik  
dijital_depo  

TT Dijital Depo

Fotoğraflar, videolar, çalışma dosyalarınızı Dijital Depo mobil uygulamasına yükleyin, telefon hafızanız dolmasın. Sevdiğiniz tüm şarkıları deponuzda biriktirip dilediğiniz kadar müziği özgürce dinleyebilirsiniz. Yedekleme talimatıyla Dijital Depo güncel telefon rehberinizi saklar. Depoda sakladığınız tüm dosyaları, tüm cihazlarınızdan sevdiklerinizle kolaylıkla ve güvenle paylaşabilirsiniz.

wifi  

TT Wifi

Artık havaalanlarından marinalara, kafelerden restoranlara kadar hayatın kalbindeki birçok noktada hızlı ve ekonomik kablosuz internetin tadını çıkarabilirsiniz.

Türk Telekom WiFi ile binlerce servis noktasında taşınabilir bilgisayarınız veya WiFi uyumlu cep telefonunuz üzerinden özgürce internete bağlanabilirsiniz. Bunun için herhangi bir ek donanıma ihtiyacınız yoktur.

Türk Telekom WiFi sayesinde hiçbir kota derdi olmadan ücretsiz internetin keyfine varabilirsiniz.

wifi  
akademi  

Türk Telekom Akademi Online İngilizce

Türk Telekom Akademi Online İngilizce Paketi, İngilizce'yi hızlı ve kolay öğreten online kurs programıdır. İngilizceyi öğrenmenizin yanı sıra seyahatlerinizde size yardımcı olmak üzere hazırlanmıştır. "Beginner" ve "Intermediate" olmak üzere iki seviyeden oluşur. Paketin kapsamında, "İş İngilizcesi" de bulunmaktadır.

Program, 11 ünite, 33 ders ve 11 sınavdan oluşur. Programda öğretilen sözcük öbeği yaklaşık 500'dür. Konuşma, yazma, dinleme, anlama, telaffuz çalışmalarının yanı sıra bilgi ölçen testler ve alıştırmalar da kurs programında yer alır. Bu etkinliklerin tamamıyla dinleme, okuma, yazma ve konuşma pratiği yapabilir, İngilizce bilginizi ölçebilirsiniz.

Temel Eğitim Paketleri
Türk Telekom temel eğitim paketleri özellikle çocukların gelişimi için tasarlanmış eğitim içerikleridir.
buki  
Buki
Okul öncesi ve 1.sınıf öğrencileri için okula hazırlık programıdır. Okula hazırlık dönemindeki tüm kavram ve kazanımları kapsar.
ingilizce  
Hedefim İngilizce
3. Sınıftan, liseye kadar her sınıf seviyesinde İngilizce'nin kolay ve severek öğrenilmesini sağlayan online eğitim ürünüdür.
hizli  
HIZLIGO
Online hızlı okuma platformudur. Dakikada 800 kelimeyi anlam kaybı yaşamadan okuyabilme becerisi kazandırır.
vitamin  
Kayıp Sesler Ülkesi
Çocukların okuma yazmayı hızlı, kolay ve severek öğrenmesini sağlayan online okuma-yazma destek eğitim ürünüdür.
kayip_sesler  
TEDdy's Ready
İngilizce öğrenmeye yeni başlayan ilkokul öğrencileri içindir. Erken yaşta eğlenerek kalıcı ingilizce öğrenilmesini sağlar.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Hemen Başvur