Ana İçeriğin Başı

Türk Telekom'a yeni gelene Dijital Servisler hediye!

Dijital Paket; Güvenlik McAfee Total Protection 3 Lisans, Muud Premium üyelik, TT Dijital Depo 10GB, TT Wifi Limitsiz ve 24Mbps ve üzeri hızlarda Türk Telekom Akademi Yabancı Dil İngilizce Eğitim paketlerini içeren ücretsiz bir uygulamadır.

Dijital Paket'tin ücretiz sunulduğu kampanyalarımıza gelin, bu fırsatı kaçırmayın!

Evde internet aboneliği için tıklayın.

Güvenlik McAfee Total Protection 3 Lisans - Güvenli İnternet!

Bilgisayarlarınızı, akıllı telefonlarınızı, tabletlerinizi casus yazılımlar, internet sahtekârlığı ve virüsler gibi tehditlerden koruyan programdır. Bankacılık işlemlerinizi, online alışverişlerinizi güvenle gerçekleştirmeniz için kapsamlı koruyucu güvenlik hizmeti sunar.

Kampanya içerisinde 3 Lisans hakkı sunmaktadır. 3 Lisans hakkını istediğiniz cihazlar ile kullanabilir ve güvenli internete birçok farklı cihazdan girişin keyfini yaşarsınız. Detaylar için tıklayın .

Muud Premium Üyelik - Dünyanın müziğine kulak ver!

Yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı dinleyebileceğiniz Türkiye'nin en büyük dijital müzik platformudur. Muud ile yerli yabancı en yeni ve en popüler şarkıları keşfedebilir, size özel hazırladığımız listeleri, modunuza göre ve en sevdiğiniz sanatçıların radyolarını seçip doya doya dinleyebilir ve arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Kişisel müziklerinize kolayca erişebilir ve en favori şarkılarınız ile kendi listelerinizi oluşturabilirsiniz.

Muud Premium üyesi olarak yerli ve yabancı şarkıyı sınırsız dinleyebilir, dilediğiniz şarkıyı çevrimdışına ekleyerek internetiniz olmadığı zamanlarda da müzik keyfini doya doya yaşayabilirsiniz. Üstelik en sevdiğiniz şarkıları HD kalitede dinleme, radyolarda sınırsız şarkı atlama ve aylık dilediğin yerli 250 şarkıyı indirip cep telefonundan, tabletinden ya da bilgisayarından dinleme keyfi de Muud Premium'da! Detaylar için tıklayın.

TT Dijital Depo 10GB

Fotoğrafını, videonu, çalışma dosyanı Dijital Depo mobil uygulamasına yükle, telefon hafıza dolmasın. Sevdiğin tüm şarkıları deponda biriktirip dilediğin kadar müziği özgürce dinleyebilirsin. Yedekleme talimatıyla Dijital Depo güncel telefon rehberini saklasın. Depoda sakladığın tüm dosyalarını, tüm cihazlarından sevdiklerinle kolaylıkla ve güvenle paylaşabilirsin. Detaylar için tıklayın.

TT Wifi Limitsiz

Artık havaalanlarından marinalara, kafelerden restoranlara kadar hayatın kalbindeki birçok noktada  hızlı ve ekonomik kablosuz internetin tadını çıkarabilirsiniz.

Türk Telekom WiFi ile binlerce servis noktasında taşınabilir bilgisayarınız veya WiFi uyumlu cep telefonunuz üzerinden özgürce internete bağlanabilirsiniz. Bunun için herhangi bir ek donanıma ihtiyacınız yoktur.

Türk Telekom WiFi sayesinde hiçbir kota derdi olmadan ücretsiz internetin keyfine varabilirsiniz. Detaylar için tıklayın.

Türk Telekom Akademi Yabancı Dil İngilizce Eğitim

Türk Telekom Akademi İngilizce Dil Paketi, İngilizce'yi hızlı ve kolay öğreten online kurs programıdır. İngilizceyi öğrenmenizin yanı sıra seyahatlerinizde size yardımcı olmak üzere hazırlanmıştır. "Beginner" ve "Intermediate" olmak üzere iki seviyeden oluşur. Paketin kapsamında, "İş İngilizcesi" de bulunmaktadır.

Program, 11 ünite, 33 ders ve 11 sınavdan oluşur. Programda öğretilen sözcük öbeği yaklaşık 500'dür. Konuşma, yazma, dinleme, anlama, telaffuz çalışmalarının yanı sıra bilgi ölçen testler ve alıştırmalar da kurs programında yer alır. Bu etkinliklerin tamamıyla dinleme, okuma, yazma ve konuşma pratiği yapabilir, İngilizce bilginizi ölçebilirsiniz.

Dijital Paket Kampanyası evde internete yeni gelen müşterilere sunulur. Evde İnternet Yeni Satış Kampanyaları ile birlikte yararlanılabilmektedir ve seçilen Evde İnternet Kampanyası'nın taahhüt süresi boyunca geçerli olmaktadır.

Güvenlik McAfee Total Protection 3 Lisans, Muud Premium üyelik, TT Dijital Depo 10GB, TT Wifi Limitsiz ve 24Mbps ve üzeri hızlarda Türk Telekom Akademi Yabancı Dil İngilizce Eğitim paketleri yeni müşterilerimize ücretsiz sunulmaktadır.

Evde internet aboneliği için tıklayınız.


  Dijital Paket Ücreti
Maxi Dijital Paket Prime Dijital Paket Paket Fiyatları (Aylık)
Muud Premium Üyelik Muud Premium Üyelik 8,30 ₺
Mc A ee Total Protection 3 Lisans Hakkı Mc A ee Total Protection 3 Lisans Hakkı 4,20 ₺
TT Wi Limitsiz TT Wi Limitsiz 0,00 ₺
TT Dijital Depo 10GB TT Dijital Depo 10GB 1,50 ₺
Türk Telekom Akademi Yabancı Dil Ingilizce Egitim Paketi 4,00 ₺

Dijital Paket üyelikleri Tek Şifre ile web sitesi üzerinden  aktive edilir.
Evde İnternet kullanıcı adı ve şifreniz ile Tek Şifre’nizi oluşturabilirsiniz.
Üyelik için geçerli bir e-posta adresinizin olması yeterli! Tek Şifre oluşturmak için tıklayın.

Muud Premium Üyelik

www.turktelekommuzik.com'da yer alan şarkıları ücretsiz dinleyebilir, Tek Şifre ile giriş yaparak kendinize ait şarkı listesi oluşturabilir ve her ay yerli 250 şarkıyı indirebilirsiniz.

Türk Telekom Güvenlik McAfee Antivirüs Plus (3 Lisans)

https://www.turktelekomguvenlik.com ' den Tek Şifre ile giriş yaptıktan sonra Virüs Koruma sayfasında HEMEN İNDİR sekmesine tıklayın. Açılan sayfada kurulum yazılımını indirebilir ve ücretsiz olarak lisanslarınızı etkinleştirebilirsiniz.

TT Dijital Depo 10GB

https://www.dijitaldepo.com.tr adresine Tek Şifre ile giriş yaparak depolama alanınızı kullanabilirsiniz.

TT Wifi Limitsiz

https://www.turktelekomwifi.com adresine Tek Şifre ile giriş yaparak depolama alanınızı kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Akademi Yabancı Dil İngilizce Eğitim

https://www.turktelekomakademi.com.tr adresine Tek Şifre ile giriş yaparak depolama alanınızı kullanabilirsiniz.

Dijital paketler evde internet kampanyanızla birlikte ücretsiz sunulmaktadır. Evde internet kampanyanız herhangi bir nedenle sonlandığında otomatik sonlanacaktır. Kullanmak istemediğiniz paketleri aktif etmeyebilirsiniz.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​