Ana İçeriğin Başı

Türk Telekom’un Dijital Servisleri sizin için ücretsiz!

Eğitimden eğlenceye, güvenlikten online depolama alanına kadar bir çok dijital servis Türk Telekom'la evinize internet bağlantınızla birlikte ücretsiz olarak geliyor.

Yeni evde internet müşterilerimiz için Ücretsiz Dijital Servislerimiz;

  • Muud Premium Üyelik ile sınırsız müzik,
  • Mc Afee Total Protection 3 lisans hakkı ile cihazlar koru​ma altında,
  • TT Dijital Depo ile 10GB online kullanım alanı,
  • Türk Telekom WiFi ile dışarda limitsiz internet,
  • Temel Eğitim Paketleri ile gelişim fırsatı,
  • Türk Telekom Akademi Online İngilizce ile yabancı dil öğrenim fırsatı,

*Türk Telekom Akademi Online İngilizce paketi 24Mbps ve üzeri limitsiz internet paketleriyle ücretsiz sunulmaktadır. Diğer Dijital Servisler tüm evde internet paketleriyle ücretsiz sunulmaktadır.

Siz de hemen Türkiye'nin Fiber Gücü Türk Telekom'a başvurun!

guvenlik  

Güvenlik McAfee Total Protection 3 Lisans - Güvenli İnternet!

Bilgisayarlarınızı, akıllı telefonlarınızı, tabletlerinizi casus yazılımlar, internet sahtekârlığı ve virüsler gibi tehditlerden koruyan programdır. Bankacılık işlemlerinizi, online alışverişlerinizi güvenle gerçekleştirmeniz için kapsamlı koruyucu güvenlik hizmeti sunar.

Kampanya içerisinde 3 Lisans hakkı sunmaktadır. 3 Lisans hakkını istediğiniz cihazlar ile kullanabilir ve güvenli internete birçok farklı cihazdan girişin keyfini yaşarsınız. Detaylar için tıklayın .

muud  

Muud Premium Üyelik - Dünyanın müziğine kulak ver!

Yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı dinleyebileceğiniz Türkiye'nin en büyük dijital müzik platformudur. Muud ile yerli yabancı en yeni ve en popüler şarkıları keşfedebilir, size özel hazırladığımız listeleri, modunuza göre ve en sevdiğiniz sanatçıların radyolarını seçip doya doya dinleyebilir ve arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Kişisel müziklerinize kolayca erişebilir ve en favori şarkılarınız ile kendi listelerinizi oluşturabilirsiniz.

tıklayın.

dijital_depo  

TT Dijital Depo 10GB

Fotoğraflar, videolar, çalışma dosyalarınızı Dijital Depo mobil uygulamasına yükleyin, telefon hafızanız dolmasın. Sevdiğiniz tüm şarkıları deponuzda biriktirip dilediğiniz kadar müziği özgürce dinleyebilirsiniz. Yedekleme talimatıyla Dijital Depo güncel telefon rehberinizi saklar. Depoda sakladığınız tüm dosyaları, tüm cihazlarınızdan sevdiklerinizle kolaylıkla ve güvenle paylaşabilirsiniz. Detaylar için tıklayın.

wifi  

TT Wifi Limitsiz

Artık havaalanlarından marinalara, kafelerden restoranlara kadar hayatın kalbindeki birçok noktada  hızlı ve ekonomik kablosuz internetin tadını çıkarabilirsiniz.

Türk Telekom WiFi ile binlerce servis noktasında taşınabilir bilgisayarınız veya WiFi uyumlu cep telefonunuz üzerinden özgürce internete bağlanabilirsiniz. Bunun için herhangi bir ek donanıma ihtiyacınız yoktur.

Türk Telekom WiFi sayesinde hiçbir kota derdi olmadan ücretsiz internetin keyfine varabilirsiniz. Detaylar için tıklayın.

akademi  

Türk Telekom Akademi Online İngilizce Eğitim Paketi

Türk Telekom Akademi Online Eğitim Paketi, İngilizce'yi hızlı ve kolay öğreten online kurs programıdır. İngilizceyi öğrenmenizin yanı sıra seyahatlerinizde size yardımcı olmak üzere hazırlanmıştır. "Beginner" ve "Intermediate" olmak üzere iki seviyeden oluşur. Paketin kapsamında, "İş İngilizcesi" de bulunmaktadır.

Program, 11 ünite, 33 ders ve 11 sınavdan oluşur. Programda öğretilen sözcük öbeği yaklaşık 500'dür. Konuşma, yazma, dinleme, anlama, telaffuz çalışmalarının yanı sıra bilgi ölçen testler ve alıştırmalar da kurs programında yer alır. Bu etkinliklerin tamamıyla dinleme, okuma, yazma ve konuşma pratiği yapabilir, İngilizce bilginizi ölçebilirsiniz.

Temel Eğitim Paketleri
Türk Telekom temel eğitim paketleri özellikle çocukların gelişimi için tasarlanmış eğitim içerikleridir.
buki  
Buki
Okul öncesi ve 1.sınıf öğrencileri için okula hazırlık programıdır. Okula hazırlık dönemindeki tüm kavram ve kazanımları kapsar.
ingilizce  
Hedefim İngilizce
3. Sınıftan, liseye kadar her sınıf seviyesinde İngilizce'nin kolay ve severek öğrenilmesini sağlayan online eğitim ürünüdür.
hizli  
HIZLIGO
Online hızlı okuma platformudur. Dakikada 800 kelimeyi anlam kaybı yaşamadan okuyabilme becerisi kazandırır.
vitamin  
Kayıp Sesler Ülkesi
Çocukların okuma yazmayı hızlı, kolay ve severek öğrenmesini sağlayan online okuma-yazma destek eğitim ürünüdür.
kayip_sesler  
TEDdy's Ready
İngilizce öğrenmeye yeni başlayan ilkokul öğrencileri içindir. Erken yaşta eğlenerek kalıcı ingilizce öğrenilmesini sağlar.

Dijital Paket Kampanyası evde internete yeni gelen müşterilere sunulur. Evde İnternet Yeni Satış Kampanyaları ile birlikte yararlanılabilmektedir ve seçilen Evde İnternet Kampanyası'nın taahhüt süresi boyunca geçerli olmaktadır.

Dijital Servisler, evde internete yeni gelen müşterilere ücretsiz sunulur. Evde İnternet Yeni Satış Kampanyaları ile birlikte yararlanılabilmektedir ve seçilen Evde İnternet Kampanyası'nın taahhüt süresi boyunca geçerli olmaktadır.

Tercih edilen evde internet paketlerine göre aşağıdaki Dijital paketler evde internet aktivasyonuyla birlikte kullanılabilir.

Maxi Dijital Paket: 8Mbps'ye kadar limitsiz, 12Mbps'ye kadar limitsiz, 16Mbps'ye kadar limitsiz, 24Mbps'ye kadar 200GB, 35Mbps'ye kadar 200GB, 50Mbps'ye kadar 200GB, 100Mbps'ye kadar 200GB paketlerini tercih eden müşterilere ücretsiz sunulur,

Prime Dijital Paket: 24Mbps'ye kadar limitsiz, 35Mbps'ye kadar limitsiz, 50Mbps'ye kadar limitsiz, 100Mbps'ye kadar limitsiz paketlerini tercih eden müşterilere ücretsiz sunulur,


  Dijital Paket Ücreti
Maxi Dijital Paket
Prime Dijital Paket
Paket Liste Fiyatı
(Aylık)
Evde İnternet Kampanyalarıyla
Birlikte Fiyatı
Muud Premium Üyelik
Muud Premium Üyelik
8,30 ₺
Ücretsiz
McAfee Total Protection 3 Lisans Hakkı
McAfee Total Protection 3 Lisans Hakkı
4,20 ₺
Ücretsiz
TT Wifi Limitsiz
TT Wifi Limitsiz
0,00 ₺
Ücretsiz
TT Dijital Depo 10GB
TT Dijital Depo 10GB
1,50 ₺
Ücretsiz
Türk Telekom Akademi Online İngilizce Eğitim Paketi
4,00 ₺
Ücretsiz

Dijital Servisler ve Eğitim paketleri Tek Şifre ile web sitesi üzerinden aktif edilir.
Evde İnternet kullanıcı adı ve şifreniz ile Tek Şifre'nizi oluşturabilirsiniz.
Üyelik için geçerli bir e-posta adresinizin olması yeterli!  Tek Şifre oluşturmak için tıklayın.

Muud Premium Üyelik

www.turktelekommuzik.com'da yer alan şarkıları ücretsiz dinleyebilir, Tek Şifre ile giriş yaparak kendinize ait şarkı listesi oluşturabilir ve her ay yerli 250 şarkıyı indirebilirsiniz.

Türk Telekom Güvenlik McAfee Antivirüs Plus (3 Lisans)

https://www.turktelekomguvenlik.com ' den Tek Şifre ile giriş yaptıktan sonra Virüs Koruma sayfasında HEMEN İNDİR sekmesine tıklayın. Açılan sayfada kurulum yazılımını indirebilir ve ücretsiz olarak lisanslarınızı etkinleştirebilirsiniz.

TT Dijital Depo 10GB

https://www.dijitaldepo.com.tr adresine Tek Şifre ile giriş yaparak depolama alanınızı kullanabilirsiniz.

TT Wifi Limitsiz

https://www.turktelekomwifi.com adresine Tek Şifre ile giriş yaparak depolama alanınızı kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Akademi Online İngilizce Eğitim Paketi

https://www.turktelekomakademi.com.tr adresine Tek Şifre ile giriş yaparak depolama alanınızı kullanabilirsiniz.

Dijital servislerinizi evde internet kampanya süresi boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Evde İnternet kampanyanız herhangi bir nedenle sonlandığında dijital servis kullanım hakkınız da otomatik olarak biter.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​