Kampanya 31 Temmuz 2018 tarihine kadar geçerlidir ve altyapı uygunluğu ile kurulum şartları çerçevesinde yararlanılmaktadır. Kampanyadan 24 ay boyunca taahhüt vererek faydalanabilirsiniz. Kampanya kapsamında, rayiç bedeli 250TL olan kablosuz ADSL modem ücretsiz verilir. Evde internet paketleri kapsamında verilen modemlerin markasını seçme hakkı bulunmamaktadır. Kampanya kapsamında verilecek modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.

FaturaNET Kampanyası Modem Bilgisi
Kampanya Kapsamındaki Paket Bağlantı Hızı Aylık Kullanım Kotası Kampanyalı Fiyat İndirim Süresi İndirim Bedeli Tarife
Akıllı Kota ULTRANET16 16 Mbps'ye kadar 16 GB 29,90 TL 24 Ay 41,10 TL 71 TL

Kampanya kapsamında sunulan Akıllı Kota ULTRANET16 paketi kotasında duran özelliğinde olup, Veri kullanımı 16 GB’a geldiğinde internet kullanımı otomatik olarak durdurulmakatdır. Bu durumda ek kota satın alınması mümkündür.

​​​​​​​

Kampanyadan bireysel yeni müşteriler kampanyaya dahil olan Akıllı Kota ULTRANET16 paketini seçerek 24 ay taahhütle yararlanabilir.

Bireysel müşteriler için;

 • TC uyruklu vatandaşlar için kimlik belgesi aslı (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport)
 • Yabancı uyrukluların aboneliklerinde geçerlilik tarihi uygun pasaport veya uluslararası geçerliliği olan muadili belge
 • T.C. kimlik numarası (Şahsen veya vekalet ile başvurması gerekmektedir)

Evet, kampanya başlangıcından 24 aylık abonelik taahhüdü sonuna kadar kampanyaya giriş yaptığınız tarife/hız paketinin aylık kullanım ücretinin altında bir tarife/hız paketine inmemek kaydıyla geçişe açık paketlerde tarife değişikliği yapabilirsiniz.​

Hayır, Kampanya kapsamında sunulan Akıllı Kota ULTRANET16 paketi kotasında duran özelliğinde olup, Veri kullanımı 16 GB’a geldiğinde internet kullanımı otomatik olarak durdurulur.​

Evet, kampanya kapsamında 9 TL/ay taksitle 24 ay bağlantı ücreti faturanıza yansıtılır.​

Kampanyaya belirtilen paketlerin yalın versiyonları da dahildir. Kampanya yalın paketlerden yararlanmak isteyen abonelerin faturalarına aylık yalın erişim ücreti (20 TL) ayrıca yansıtılır. Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus 10 TL devre hazırlama ücreti alınır.​

 • Damga vergisi (bir defaya mahsus)
 • 20 TL Aylık Yalın Erişim Ücreti
 • 10 TL Devre hazırlama ücreti (Yalın DSL ilk kez kullanılacaksa bir defaya mahsus olarak alınır)
 • Bağlantı ücreti 9 TL x 24 ay

Kampanyada indirim süresi 24 aydır. İndirim süresinin bitiminden itibaren seçtiğiniz ULTRANET paketinin yürürlükteki tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılır. TTNET’in tarifelerde değişiklik yapma hakkı saklıdır.​

Evde internet hizmetinden Yalın internet hizmetine veya Yalın internet hizmetinden evde internet hizmetine geçiş yapabilirsiniz. Yalın internet hizmetine geçiş nedeniyle geçiş ücreti (bir defalık tüm vergiler dâhil peşin 10 TL) faturalandırılır ve aylık olarak 20 TL Yalın Erişim ücreti ödersiniz.

Evet, abonelik başvurusu sırasında veya daha sonra evde internet katma değerli servislerinden ücreti karşılığında yararlanabilirsiniz. Tüm servislerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.

​​​

Devir, nakil ve hat dondurma ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Taahhüt süresi dolmadan kampanya iptali yaptığınız durumda faturanıza yansıyacak ücretler;
Taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler (modem ve bağlantı ücreti için verilen indirimler dahil) tahsil edilir. Ancak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamının, sağlanan indirimlerden düşük olması halinde düşük olan tutar faturanıza yansıtılır.

Taahhüt süresi dolmadan abonelik iptali yaptığınız durumda faturanıza yansıyacak ücretler; Taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler tahsil edilir. Ancak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamının, sağlanan indirimlerden düşük olması halinde düşük olan tutar faturanıza yansıtılır.
Bahse konu tutara ilaveten;

 • (varsa) Bağlantı ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) Modem ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) Cihaz ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) Kotalı paketlerde kota aşım ücreti,
 • (varsa) Geriye dönük internet /Yalın internet hizmeti kullanım ücretleri yansıtılır.

Kampanya ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için 7 gün 24 saat 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ne başvurabilirsiniz.

​​

Akıllı Kota Paketleri, paketin sahip olunduğu kotaya gelindiğinde internet hizmetinin otomatik olarak durdurulduğu paketlerdir.

Akıllı kota paketlerinde kota dolmadan, ya da dolduktan sonra alınıp, internet bağlantısının mevcut paket kotasına ek olarak devam etmesini sağlayan kotadır.

1GB ek kota 9 TL'dir.

Türk Telekom Ofis ve Grup Mağazaları ziyaret ederek, bilgisayarınızın ekranında beliren bilgilendirme sayfasında ilgili yere TC Kimlik numaranızı  girerek, 444 1 444’ü arayarak, ya da 6606’ya “EKKOTA1GB <ADSL no> yazarak ek kota satın alabilirsiniz.

Ek kota satın alındığında kendiliğinden aktif olur ve başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Kota dolduğu anda browser üzerinden internet erişimi sağlamak istediğinizde bilgisayarınızın ekranında çıkacak olan pencerede kotanın dolduğu bilgisi verilmektedir.

1GB ek kota satın alabilirsiniz.

Akıllı Kota ULTRANET16 Paketi için 9GB ek kota satın alabilirsiniz.

Satın alınan ek kota, bulunulan fatura döneminde geçerlidir.

Evet, kotanız dolmadan ek kota satın alabilirsiniz.

Türk Telekom Online İşlemler –İnternet’e giriş yapabilirsiniz.

Evet, ekranınızda bilgilendirme göreceksiniz.

Kota  dolduğunda internet bağlantısı durmaktadır.

Satın alınan ek kota iptal edilememektedir.

Hayır, satın alınan kotanın tamamı faturalandırılır.

Download sırasında kotanız dolar ve internet bağlantısı durursa, download da durur ve kaldığı yerden devam etmez.

Akıllı Kota Paketi kullanıyorum, Türk Telekom Tivibu da kullanabilir miyim?

Evet, kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Çağrı Merkezi 444 1 444’ü arayabilirsiniz.

Hayır, sadece Akıllı Kota Paketi kullanıcıları ek kota satın alabilir.