Ana İçeriğin Başı
Türk Telekom'lu olmak çok kolay! Siz de hemen Türk Telekom'a gelin. ayrıcalıklı hizmetlerin keyfini yaşayın.
Hemen Başvur

Sizin için varız, her yerde ve tüm iletişim ihtiyaçlarınızda yanınızdayız!

Güçlü Altyapı ile Lider!

Fiber altyapının lideri olarak 274bin km fiber altyapı uzunluğu ile Türkiye'nin dört bir yanındayız. Fiber internet hizmetimizle, yüksek kalitede film, dizi, müzik, oyun gibi ihtiyaçlarınızı yüksek hızla karşılamanın keyfini yaşarsınız.

Geniş Ürün Yelpazesi ile Rakipsiz!

Türk Telekom, üstün teknolojisi ile aile ve bireylerin evde internet, ev telefonu, mobil ve televizyon hizmetlerini sunar. Tek firmadan tüm iletişim ihtiyaçlarınız için avantajlı olarak yararlanma fırsatına sahipsiniz.
Kampanyalarımızı incelemek için tıklayın.

Mevcut İnternet Firmanızdan Kolaylıkla ve Avantajlarla Geçebilirsiniz!

Türk Telekom'a hızlı ve kesintisiz geçme konforunu yaşarsınız. Ayrıca diğer internet servis sağlayıcıdaki internet aboneliğini iptal ederek Türk Telekom Evde İnternet ailesine katılmak isteyen müşterilerimize 150 TL'ye kadar Hoş Geldin indirimi sunarız. İlgili kampanya için tıklayın.

Her yerdeyiz, her zaman ulaşılabiliriz!

Tüm Türkiye'de binlerce noktada yaygın satış kanalları ve Türk Telekom Müşteri Hizmetleri ile 7günX24saat hizmet alırsınız. Dilerseniz Türk Telekom Online İşlem Merkezi'ne istediğiniz zaman giriş yaparak bir çok abonelik sonrası işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sadece Evde Değil Dışarıda da İnternet İhtiyacınızı Karşılarız!

Türk Telekom olarak hem evde hem kafede hem dışarıda yanınızdayız. Evde internete gelenlere binlerce WiFi noktamızda kullanabilecekleri ücretsiz wifi hakkı sağlarız. Türk Telekom Wifi Noktaları için tıklayın. Ayrıca avantajlı evde internet ve mobil kampanyalarımız ile hem evde hem dışarda interneti özgürce ve doya doya kullanma keyfi yaşarsınız.

Cebine Gelsin Kampanyası ile mobil tarifenize ek her ay 4GB mobil internet hediye! Detaylı bilgi için tıklayın.

Evde ve Cepte ailenizin bol GB'li internet ihtiyacı Evde Cepte Bayram Kampanyası'nda! Detaylı bilgi için tıklayın.

Türk Telekom Katma Değer Sunar

Türk Telekom'a gelmenin bir çok avantajı var. Eğlenceden eğitime, güvenlikten dışarda internet haklarına kadar bir çok ücretsiz servisimiz sizi bekliyor.

Binlerce Noktada WiFi

Türk Telekom WiFi noktalarından internete hem ücretsiz hem limitsiz giriş fırsatı...

Doyasıya Müzik

Şarkıları HD kalitede dinleme, radyolarda sınırsız şarkı atlama ve aylık dilediğin yerli 250 şarkıyı indirerek dinleme keyfi!

McAfee Antivirüs ile Koruma

Bilgisayarınızı virüsler ve casus yazılımlardan korumak için 3 adet ücretsiz McAfee Antivirüs Plus lisansı...

Akademi İngilizce

İngilizce eğitim programıyla kariyer basamaklarını emin adımlarla tırmanın!

TT Dijital Depo

Fotoğraf ve videolarını Dijital Depo'ya at, yenilerine yer aç! Üstelik 10GB depolama alanı ücretsiz!

Türk Telekom'lu Olmak Çok Kolay!

Hızlı Kurulum

Evde internet siparişinizde istediğiniz zaman dilimi için bağlantı randevunuz alınır, uzman ekiplerimiz ev içi bağlantınızı tüm kontrolleri yaparak gerçekleştirir ve çalışır olarak teslim eder.

Kolay Bağlantı

Ev içi kurulum istemezseniz bile uzman ekiplerimiz internet hattını çalışır vaziyette kapınıza kadar getirir. Türk Telekom modemler kurulduğunda Zero Touch özelliği ile hat aktivasyonu sonrası otomatik olarak bağlanır ve hemen internet kullanımına başlarsınız.

Bağlantıda Güvence

Yeni abonelik ve nakil sürecinde bağlantınız gerçekleştikten sonra, internetinizle ilgili ihtiyaçlarınızda Türk Telekom olarak evde kurulum hizmeti almış olan müşterilerimize 30 gün boyunca, evinize kadar gelip destek sunan, ELİT Hizmeti'ni ücretsiz* sunarız. *Sadece ankastre hizmeti ve Smarthome hizmeti ücretlidir.
Hemen Başvur