Ana İçeriğin Başı

Evde İnternet Keyfi Kampanyası

Online İşlemler ile Kampanyanızı Yenileyin Fiber İnternet Keyfinize Devam Edin!

Siz de hemen Online İşlemler Uygulamasını indirin veya onlineislemler.turktelekom.com.tr adresinden kampanyanızı yenileyin fırsatı yakalayın!​​​​​​​

HEMEN BAŞVUR

Paket Seçenekleri ve Özellikleri

Paket Seçenekleri

Tüm Kampanya Paketleri

Kampanya Kapsamındaki Paketler İnternet Paket Hızı ('e kadar) Limitsiz Fiber İnternet** Limitsiz İnternet*
12 Mbps Limitsiz12 Mbps 146 ,00TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
16 Mbps Limitsiz16 Mbps151 TL 146 ,00TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
24 Mbps Limitsiz35 Mbps161 TL 156 ,00TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
35 Mbps Limitsiz35 Mbps171 TL 166 ,00TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
50 Mbps Limitsiz50 Mbps186 TL 181 ,00TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
75 Mbps Limitsiz75 Mbps201 TL 196 ,00TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
100 Mbps Limitsiz100 Mbps216 TL 211 ,00TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
Kampanya Kapsamındaki Paketler İnternet Paket Hızı ('e kadar) Limitsiz Fiber İnternet** Limitsiz İnternet*
12 Mbps Limitsiz12 Mbps 126 ,00TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
16 Mbps Limitsiz16 Mbps131 TL 126 ,00TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
24 Mbps Limitsiz24 Mbps141 TL 136 ,00TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
35 Mbps Limitsiz35 Mbps151 TL 146 ,00TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
50 Mbps Limitsiz50 Mbps166 TL 161 ,00TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
75 Mbps Limitsiz75 Mbps181 TL 176 ,00TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
100 Mbps Limitsiz100 Mbps196 TL 191 ,00TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR

Paket Özellikleri

 • Online İşlemlere
  Özel
 • Her Şey Dahil
  Sabit Fiyat
​​​​​​
 • Kampanya 1 Haziran 2022- 31 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya abonelik yaşı 2 aydan büyük mevcut bireysel müşterilerimizin 24 ay sözü karşılığında geçerlidir.
 • Kampanya fiyatları 24 ay boyunca indirimli olup indirim süresi sonunda yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
 • Kampanyadan Yalın internet /Alo Paket erişim hizmeti ve ev telefonu hizmeti ile faydalanma imkânı mevcuttur. Kampanyadan Yalın/Alo Paket erişim hizmeti ile yararlanmak isteyen müşterilerimiz için; kampanya süresince Yalın ve Alo Paket aylık erişim ücreti 24 aylık kampanya süresi boyunca 24 ay boyunca 33 TL yerine 20 TL olup paket ve ücretlendirme tablosunda belirtilen kampanyalı paket fiyatına dâhildir. Kampanya süresi sonrasında ürünün ilgili tarihteki aylık standart erişim ücreti üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.
 • Kampanyanın iptali halinde taahhütnamedeki şartlar baz alınır.
 • Abonenin dâhil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone'den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin ve kampanya katılım ücretinin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • İnternet paketleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
 • Seçilen paketin ücretlendirme tablosunda yer alan Bağlantı Hızı'na kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.
 • Kampanya internet altyapı olanakları ile sınırlıdır. Türk Telekom kampanya süresini uzatma hakkını saklı tutar. Kampanya detayları için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'nden de bilgi alabilirsiniz.
 • Taahhütname'yi indirmek için tıklayınız.
​​​

Kampa​nyaya Özel Ücretsiz Servisler

Bakmadan Geçmeyin

Sıkça Sorulan Sorular

Türk Telekom’un eşsiz deneyim dünyasına hoş geldiniz.
Şimdi arkanıza yaslanın ve Türk Telekom evde internet fırsatlarının keyfini yaşayın.

Kampanyadan abonelik yaşı 2 aydan büyük ve taahhüdünün bitmesine en fazla 12 ay kalan bireysel evde internet müşterileri 14 Mart 2022- 31 Aralık 2022 tarihleri arasında yararlanabilir.​

İndirimli İnternet Paket Ücreti:Kampanya kapsamında internet paketleri 24 ay söz karşılığında 1 ay ücretsiz kalan 23 ay boyunca sabit fiyatlı ve indirimlidir.

Yalın İnternet Erişim Hizmeti Ücretleri: Yalın internet erişim ücreti ilk ay ücretsiz kalan 23 ay boyunca indirimli olarak 24 TL yerine aylık 20 TL olup, kampanya paket fiyatlarına dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.

Sabit Telefon'la (ALO Paket) İnternete Erişim Hizmeti Ücretleri: Yeni sabit telefon (Alo Paket) hizmeti ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket Erişim Ücreti kampanya kapsamında ilk ay ücretsiz kalan 23 ay boyunca indirimli olarak 24 TL yerine aylık 20 TL olup, kampanya paket fiyatlarına dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.

​​​

Mevcut durumda Yalın İnternet Paketiniz yoksa ve Yalın İnternet kullanmak istiyorsanız, Yalın İnternet Devre Hazırlama ücreti (tüm vergiler dâhil peşin 13 TL), paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere evde internet faturasına yansıtılır.​​

​​

Kampanyada ücretsiz modem sunulmayacak olup isteyen müşterilerimize avantajlı fiyatla sunulmaktadır.

​​

Kampanya başlangıcında seçtiğim tarife paketini daha sonra değiştirebilir miyim?

Evet. Kampanya başlangıcından sonuna kadar kampanyaya giriş yapılan tarife/hız paketinin aylık ücretinin altında bir tarife/hız paketine inmemeniz kaydıyla paket değişikliği yapabilirsiniz.

Kampanya süresi sonunda tercih ettiğim tarifenin aylık ücreti değişir mi?

Kampanya süresi sonunda indirimli kullanım sona erer ve seçtiğiniz paketin yürürlükteki tarife fiyatı üzerinden ücretlendirilirsiniz. Yürürlükteki tarife ücretleri için tıklayınız.

İnternet aboneliğimi veya bağlantımı başka birine devredebilir, başka adrese nakil edebilir veya dondurabilir miyim?

Devir, Nakil ve Hat Dondurma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.​ ​ ​​

Kampanya veya abonelik iptalinde çıkış bedeli ödeyecek miyim?

Kampanya iptali: Taahhüt süresi dolmadan kampanya iptali durumunda, taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler (modem,tablet ve bağlantı ücreti için verilen indirimler dahil) alınır. Faturaya yansıyacak bedel için öncelikle taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile kampanya başlangıcından kullanım gerçekleşen süre sonuna kadar sağlanan indirimler karşılaştırılır ve düşük olan tutar faturanıza yansıtılır.

Abonelik iptali: Taahhüt süresi dolmadan abonelik iptali yaptığınız durumda, taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler tahsil edilir. Faturaya yansıyacak bedel için öncelikle taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile kampanya başlangıcından kullanım gerçekleşen süre sonuna kadar sağlanan indirimler karşılaştırılır ve düşük olan tutar faturanıza yansıtılır. Bahse konu tutara ilaveten;

 • (varsa) Modem ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) Cihaz ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) Geriye dönük internet /Yalın internet hizmeti kullanım ücretleri,
 • (varsa) ALO Paket kullanım ve bağlantı ücretleri,
 • (varsa) Bağlantı Ücreti kalan taksitleri yansıtılır.

Ek olarak, internet paketinin aboneliğinin iptali durumunda ücretsiz verilen katma değerli servislerin ücretlerinin de ceza bedeli faturaya yansıyacaktır.

​​​​​​
​​​