Ana İçeriğin Başı

EK AKN Paketleri

EK AKN Paketleri

Adil kullanım noktanızı aştığınız için hızınız birden yavaşlıyor mu? Sahip olduğunuz internet paketinizin AKN'si artık sizin için yeterli değil mi?

Türk Telekom'un avantajlı internet kampanyalarından faydalanırken, 10 GB – 25 GB – 50 GB ve 100 GB seçenekleriyle ihtiyacınıza uygun EK AKN paketi alarak kullanıma bağlı hız düşümüne son verin. Tek yapmanız gereken almak istediğiniz EK AKN miktarını belirterek 6606'ya SMS göndermek. Tek seferlik 50 GB Ek AKN Paketi satın almak için EK50GB TEK yazıp 6606'ya SMS göndermeniz yeterli. Dilerseniz bir tıkla Online İşlemler – İnternet uygulamamıza giriş yaparak hızlıca dilediğiniz EK AKN paketini satın alabilirsiniz.


Paketler

  EK AKN Paketleri
  10 GB 25 GB 50 GB 100 GB *Limitsiz Örnek SMS
Tek Seferlik Kullanım 6 TL 9 TL 14 TL 20 TL 210 TL EK50GB TEK
Tekrarlayan Kullanım* 4 TL 7 TL 12 TL 18 TL 200 TL EK50GB

*Satın alacağınız Ek AKN paketinin her ay otomatik olarak yenilenmesini istiyorsanız SMS metninin sonundaki "TEK" ifadesini silip 6606'ya gönderin veya Online İşlemler - İnternet uygulamamıza giriş yaparak dilediğiniz tekrarlayan Ek AKN paketine sahip olun. Siz iptal talebinde bulunana kadar her ay hattınıza bir kez Ek AKN paketi otomatik olarak tanımlansın.

Örnek: EK50GB yaz 6606'ya gönder.

*EK Limitsiz AKN paketi SMS ile alınamamaktadır. 

  • EK AKN'ler sadece ilgili ay sonuna kadar geçerlidir. Bir sonraki aya devredilemez.
  • EK AKN paketi alındığı anda mevcut hıza geri dönüş sağlanır. Tercih edilen EK AKN paketi kullanıldıktan sonra tekrar hız düşümü gerçekleşir.
  • 1 ay içerisinde tek seferlik EK AKN paketinden en fazla 10 adede kadar satın alınabilir.
  • Her bir internet aboneliği için en fazla 1 adet tekrarlayan EK AKN paketi satın alınabilir. Farklı bir tekrarlayan EK AKN paketi alınmak istediğinde öncelikle mevcut tekrarlayan EK AKN paketinin iptal edilmesi gerekmektedir. (değişiklik yapılan ayda hem eski hem yeni paketin AKN miktarı hatta tanımlanır ve faturalandırılır)
  • Tek seferlik ve tekrarlayan EK AKN paketlerinde iade, cayma hakkı ve kıst uygulaması bulunmamaktadır. Taahhütlü Paketlerde ise taahhütname kuralları geçerlidir.
  • EK AKN Paketleri, Limitsiz ve AKN uygulaması olan paketlere sahip abonelerimiz tarafından alınabilir.
  • Kotalı, Günlük (Hazırnet), AKN siz paketlerdeki müşterilerimiz ve İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyasındaki 4 Mbps 20 GB ve 4 Mbps 40 GB paketlerindeki müşterilerimiz EK AKN paketlerinden faydalanamamaktadırlar.