Ana İçeriğin Başı

İstediğiniz anda internetiniz olsun, kullandığınız gün kadar ödeyin!

İnternete her gün ihtiyaç duymayan ama internetsiz de yapamayanlara, kullandığınız gün kadar ödeyeceğiniz taahhütsüz sınırsız HAZIRNET!

Günde 10 TL’ye bağlantı ücreti, aylık sabit ücreti ve taahhüdü olmayan sınırsız HAZIRNET evinizde!

 
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ Hemen Başvur ​​​​
​​​​ Hemen Başvur ​​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
HAZIRNET Paketi Ücretlendirme Bilgisi
Tarife Paketi Bağlantı Hızı Günlük
Kullanım
Süre Aylık Sabit Ücret Günlük Tarife Ücreti
HAZIRNET 1 Mbps Sınırsız 1 Gün Yok 10 TL
 • Günlük kullanımda 03:00 - 02:59 saat aralığı baz alınmaktadır.
 • Yukarıda belirtilen fiyatlara %18 KDV ve %7,5 ÖİV dahildir. Paket ücre​tlerine ilk bağlantı ücreti dahildir. Günlük (03:00 - 02:59 arasında) sınırsız internet kullanımı 10 TL'dir. Söz konusu ücret her kullanım yapılan gün için geçerlidir. Bağlantı ücreti ve Aylık paket ücreti Hediyedir. Yalın İnternet ile HAZIRNET tarifesinden yararlanılması durumunda Yalın internet aylık erişim ücreti tüm vergiler dahil 20 TL alınır. Ayrıca mevcut sabit telefon abonesi değil ise Yalın İnternet Devre Hazırlama Ücreti (1 defalık tüm vergiler dahil peşin 10 TL); sabit telefon abonesi ise Yalın İnternet aylık erişim ücreti (tüm vergiler dahil 20 TL) faturalandırılır. Alo Paket ile HAZIRNET tarifesinden yararlanılması durumunda Alo Paket aylık sabit erişim ücreti tüm vergiler dahil 20 TL'dir. Ayrıca mevcut sabit telefon abonesi değil ise 1 defaya mahsus olarak tüm vergiler dahil 16 TL Alo Paket bağlantı ücreti; sabit telefon abonesi ise 1 defaya mahsus olarak tüm vergiler dahil 16 TL Alo Paket Geçiş Ücreti faturalandırılır.
 • HAZIRNET tarifesindeki aboneler diledikleri zaman evde internetin satışa açık olarak ADSL, ULTRANET, HİPERNET ve FİBERNET paketlerine geçebilirler. Yalın İnternet olarak HAZIRNET tarifesindeki müşteriler de satışa açık olan Yalın İnternet, Yalın ULTRANET, Yalın HİPERNET paketlerine geçebilirler. Standart paketlere geçişlerde aboneden ilk bağlantı ücreti alınmamakta, ayrıca müşterilerimiz evde internetin sunduğu avantajlı kampanyalardan da yararlanabilmektedirler.
 • Müşterilerimiz modem almak isterlerse Taksitli Modem Kampanyası'ndan yararlanabilirler. Taksitli Modem Kampanyası hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
​​​​​​​​ ​​​
 • HAZIRNET tarifesine tüm Türkiye'de yüzyüze satış kanallarından (Türk Telekom Ofis, Türk Telekom Mağazaları, KSK, OSK) başvurulabilir.
 • 1Mbps Hız, Limitsiz internet ve 10 TL (KDV ve ÖİV Dahil) Günlük kullanım ücretidir. Günlük kullanımda 03:00 - 02:59 saat aralığı baz alınır.
 • Tarifeye 31 Aralık 2019 tarihine kadar başvuru yapılabilir.
 • Sadece Yeni Müşteriler tarifeden yararlanabilmektedirler.
 • Taahhüt alınmamaktadır.
 • Tarife kapsamında Bağlantı ücreti ve aylık ücret hediyedir.
 • HAZIRNET tarifesindeki aboneler diledikleri zaman evde internetin satışa açık olan ADSL , ULTRANET, HİPERNET ve FİBERNET paketlerine geçebilirler. Yalın İnternet olarak HAZIRNET tarifesindeki müşteriler de satışa açık olan Yalın İnternet, Yalın ULTRANET, Yalın HİPERNET paketlerine geçebilirler. Standart paketlere geçişlerde aboneden ilk bağlantı ücreti alınmamakta, ayrıca müşterilerimiz evde internetin sunduğu avantajlı kampanyalardan da yararlanabilmektedirler.
 • TTNET Tarifelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Yalın İnternet hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilere aylık 20 TL yalın internet hizmeti erişim ücreti, günlük kullanım bedelinden bağımsız olarak ayrıca yansıtılır. Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni müşterilerden bir defaya mahsus 10 TL devre hazırlama ücreti alınır.
 • Alo Paket ile HAZIRNET tarifesinden yararlanmak isteyen müşterilere aylık 20 TL Alo Paket aylık sabit erişim ücreti, günlük kullanım bedelinden bağımsız olarak ayrıca yansıtılır. Alo Paket internet hizmeti başvurularında; sabit telefon hattı olan müşterilerden 1 defaya mahsus 16 TL Alo Paket Geçiş Ücreti, sabit telefon hattı olmayan müşterilerden ise 1 defaya mahsus 16 TL Alo Paket bağlantı ücreti alınır.
 • Kampanya kapsamında aşağıdaki tabloda yer alan Alo Dakika Paketlerden birisi seçilerek Alo Paket hizmetinden yararlanılabilir. 

  Paket İsmi Paket Kampanyalı Fiyatı Paket Tarife Fiyatı Kampanya Süresi İndirim Bedeli
  ALO PAKET 100 2,90 TL 9 TL 24 AY 6,10 TL
  ALO PAKET 250 4,90 TL 18 TL 24 AY 13,10 TL
  ALO PAKET 500 6,90 TL 34 TL 24 AY 27,10 TL
  ALO PAKET 1000 11,90 TL 48 TL 24 AY 36,10 TL
  ALO PAKET LİMİTSİZ 24,90 TL 38 TL 24 AY 13,10 TL
 • Müşterilerimiz modem almak isterlerse Taksitli Modem Kampanyası'ndan yararlanabilirler. Taksitli Modem Kampanyası hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Sözleşmeler için tıklayın​​​​​.

 • Taahhütname için tıklayın. ​​​​​

  ​​​​
 • ​​​​​​

  Kampanyaya başvurmak için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayabilir veya size en yakın Türk Telekom Ofisleri ve Mağazaları’na uğrayabilirsiniz.

  Ayrıca İnternet yazıp 6606'ya kısa mesaj (SMS) göndererek başvuru yaparsanız sizi hemen arayabiliriz.

  ​​​
  Sıkça Sorulan Sorular

  Sıkça Sorulan Sorular

  HAZIRNET Paketi ile ilgili sıkça sorulan sorular için tıklayın.