Ana İçeriğin Başı

HİPERNET Paketlerinde, mahallenize ya da sokağınıza kadar gelen fiber altyapı ile 100 Mbps’ye kadar hızlı internet hizmeti sunulmaktadır.

HİPERNET Paketlerinde 100 Mbps’ye kadar hızlı internet hizmeti sunulurken, ULTRANET paketlerinde ise 16 Mbps’ye kadar hızlı internet hizmeti sunulmaktadır.

"FİBER NEREDE?" Servisimizi kullanarak başvuru yapmak istediğiniz noktada ki uygun paketlerimizi kontrol edebilirsiniz.

Başvuru esnasında adresinizin HİPERNET için servis verilebilirliği kontrol edilerek, servisin verilebilirliği ile ilgili detaylı kontroller ekiplerimiz tarafından yapılabilecektir.

​​

HİPERNET Paketlerine hizmetin sunulabildiği yerlerde bulunan tüm müşteriler başvurabilir.

HİPERNET Paketlerinden yararlanabilmek için Türk Telekom satış noktalarına başvurabilir veya 444 1 444 Türk Telekom Çagrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

HİPERNET Paketleri için gerekli belgeler:

  • Abonelik sözleşmesi
  • Abonelik başvuru formu
  • Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi
  • T.C. vatandaşlık numarası (Şahsen veya vekalet ile başvurması gerekmektedir.)

HİPERNET Paket uyumlu modemi Türk Telekom Satış Noktaları'ndan Taksitli Modem kampanyası ile temin edebilirsiniz.

  • 4, 6, 8, 12 Mbps’ye kadar hızlı Hipernet paketler için upload hızı 1 Mbps’ye kadar
  • 16, 20 Mbps’ye kadar hızlı Hipernet paketler için upload hızı 2 Mbps’ye kadar
  • 24, 35 Mbps’ye kadar hızlı Hipernet paketler için upload hızı 3 Mbps’ye kadar
  • 50, 100 Mbps’ye kadar hızlı Hipernet paketler için upload hızı 5 Mbps’ye* kadardır.
  • Upload için aylık kullanım miktarı uygulanmamaktadır.

*Covid kapsamında artan ihtiyaçlar doğrultusunda 50 ve 100 Mbps’ye kadar paketleri için 4 Mbps’ye kadar olan upload hızı geçici olarak 5 Mbps’ye kadar sunulmaktadır.

​​​​​​​

Teslim edilen HİPERNET Paketleri ile uyumlu modemler 4 portlu ve kablosuz modemlerdir.

Dilerseniz TT kanallarına her zaman başvurabilirsiniz, ister 444 1 444 Çağrı Merkezimizi arayarak isterseniz TT Satış noktalarına giderek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sipariş iptal olduğunda, kısa bir süre içerisinde Türk Telekom Müşteri Hizmetleri ekibimiz sizinle irtibata geçer ve siparişinizi tekrar oluşturur. Siparişinizin Türk Telekom teknik nedenli iptali durumunda 30.04.2017 tarihine kadar 50 TL fatura indirimi sağlanır.

Sağlanan indirim nedeniyle başvurulan kampanyanın kendi koşullarında herhangi bir değişiklik olmaz. İndirim sadece internet hizmeti paket ücretine yansıtılır. Yalın Erişim Ücreti, TTNET ALO Ücreti, Bağlantı Ücreti, Katma değerli servisler… gibi diğer ücretlendirmelerde değişiklik olmaz.

30.04.2017 tarihine kadar başvuru yapılmasına rağmen internet aboneliğinin 30.04.2017 tarihinden sonra gerçekleşmiş olması durumunda indirimler geçerlidir.

İndirim süresi devam ederken hat dondurma, devir, nakil yapılması durumunda, indirim süresi değişmeyecektir. İndirim süresi ilk 2 ay boyunca aylık 25TL indirim olarak faturaya yansıtılır.

50TL Fatura indirimi Faturanet Kampanyası, Hazırnet Paketi ve Sizinle Paketleri dışındaki tüm kampanya ve paketlerde geçerli olacaktır.