Ana İçeriğin Başı

Artık Konyaspor taraftarının kendisine özel KONYASPORNET'i var!

Anadolu kulüplerinden Konyaspor’a gönül vermiş, spor tutkunu taraftarlarımız için KONYASPORNET ile fiber hızlı ve en uygun sınırsız internet keyfi! Üstelik takımınızın kuruluş yılı olan 1981 wifi dakikası da hediye!  İnternet keyfinizin yanısıra hediye forma ve futbol maç bileti, oyuncularla tanışma, stadyum ziyareti gibi özel fırsat ve ayrıcalıklardan yararlanma imkanına da sahip olun.

Hemen başvurun, KONYASPORNET paketlerine sahip olurken takımınızın başarılarına da ortak olun. Üstelik 1981 wifi dakikası ile evinizdeki internete ek havaalanı, otel, alışveriş merkezi, kafe ve restoranlardan taşınabilir bilgisayarlarınız veya WiFi uyumlu cep telefonlarınız ile özgürce internete bağlanın.

Online Başvuru


​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​
​​​

KONYASPORNET müşterileri şimdi takımının kuruluş yılı olan 1981 hediye Türk Telekom evde internet WiFi dakikaları ile havaalanları, otelleri, alışveriş merkezleri, kafeler ve restoranlarla taşınabilir bilgisayarları veya WiFi uyumlu cep telefonları ile özgürce internete bağlanıyor.

Türkiye'nin 81 ilinde binlerce servis noktasında geniş bant kablosuz internet.

Türk Telekom evde internet WiFi Yurt Dışı Erişim hizmeti ile iPass firmasının​ anlaşmalı olduğu 160 ülkede, 100.000'in üzerinde servis noktasında tek bir kullanıcı adı ve şifre ile internete bağlanma olanağı.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​