Ana İçeriğin Başı

Ödenmemiş Fatura Nedeni ile Hizmetin Kısıtlanması

Faturanızın son ödeme tarihi geçtiği halde ödenmemesi durumunda internet hizmetinizin erişimi kullanıma kısıtlanabilir ya da durdurulabilir.

Kısıtlama/durdurma işleminden önce aboneye bilgilendirme yapılmaktadır. 

Erişimin kullanıma kısıtlanması halinde mevcut tarifeniz üzerinden faturalandırma devam eder. Kısıtlama süresince; güvenlik sertifikası ile damgalanmış ve "https://" öntakısı ile çalışan belirli internet sitelerine, (örneğin bankaların web siteleri) ve MS Exchange sunucularına bağlanmakta kullanılan MS Outlook gibi mail uygulamalarına, yine "https://" öntakısı ile hizmet sunan diğer bazı sitelere (örneğin sosyal paylaşım siteleri), 128 Kbps hız ile erişim sağlayabilirsiniz.

Kısıtlamaya/durdurmaya neden olan faturalarınızı ödemeniz durumunda internet erişiminiz üzerindeki kısıtlama/durdurma kaldırılır ve mevcut tarifenizdeki hız ile erişim sağlamaya devam edersiniz.

Ödenmemiş faturadan dolayı erişimi kullanıma kısıtlanan/durdurulan hatlar için Açma-Kapama ücreti işlem başına vergiler dahil 40 TL'dir. Bir takvim yılındaki "borç nedeniyle" ilk açma-kapama işlemi için söz konusu ücret faturanıza yansıtılmayacaktır.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​