Ana İçeriğin Başı

6606 SMS Kanalı

 
​​

Türk Telekom, 6606 kısa mesaj kanalı kullanımından ücret almamaktadır. 6606’ya gönderilen kısa mesajlar, kullandığınız GSM operatörünün tarifenize göre belirlediği 1 kısa mesaj bedeliyle operatörünüz tarafında ücretlendirilir.

Birden fazla hattı olan müşterilerimizin hangi hatları için işlem yapmak istediklerini belirtmeleri gerekmektedir. Mesaj attıklarında bu konuda otomatik bir bilgilendirme mesajı alırlar. Anahtar kelimenin yanında sorgulamak istedikleri hattın internet hizmet numarasını yazarak kısa mesaj gönderdiklerinde hizmetten faydalanabilirler.

Cep telefonu Türk Telekom’te kayıtlı olan tüm müşterilerimiz Türk Telekom 6606 SMS kanalından faydalanabilirler.

Ödenmemiş toplam fatura tutarınızı 6606’ya FATURA yazıp göndererek öğrenebilirsiniz.

Ay içerisindeki kota kullanımınızı 6606’ya KOTA yazıp göndererek karşıdan yükleme (download) ve karşıya yükleme (upload) bazında öğrenebilirsiniz.

İnternet kullanıcı adı ve şifrenizi öğrenmek için 6606’ya SIFRE yazarak boşluk bıraktıktan sonra mesaja hizmet numaranızı ekleyerek gönderebilir, internet kullanıcı bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

Tek Şifre’nizi unuttuysanız, Tek Şifre kullanıcı adı ve şifrenizi yeniden almak için TEKSIFRE yazıp boşluk bıraktıktan sonra hizmet numaranız veya kayıtlı e-posta adresinizi ekleyerek Tek Şifre bilgilerinizi edinebilirsiniz.