Ana İçeriğin Başı

Türk Telekom’un hayatı kolaylaştıran uygulaması Kota Sorgulama uygulaması ile her şey kontrolünüz altında. Bu uygulama ile internet kotanızı kolayca sorgulayabilir, limitsiz bir paket kullanıyorsanız internet kullanım durumunuzu, limitli bir paket kullanıyorsanız ayın geriye kalanında kaç GB data kullanım hakkınız olduğunu rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz. İster limitli ister limitsiz, Türk Telekom Evde İnternet abonesi olan tüm müşterilerimiz bu uygulamadan ücretsiz olarak faydalanabilir.

Neden kotamı sorgulamalıyım?

  • İnternetim yavaşlıyor

    Yoğun internet kullanımlarınız sonucu GB’ınızı aşabilir, bu nedenle hızınız da azalabilir. Kota Sorgulama uygulaması ile istediğiniz her zaman internet kullanım durumunuzu görebilir, dilerseniz Paket Değişikliği formunu doldurarak size uygun paketi tarife danışmanlarımız ile birlikte seçebilirsiniz.

  • Faturalarım çok geliyor

    Kotanızı aştığınız durumda, aşılan kota miktarına göre farklı tutarlar faturanıza yansıyacaktır. Kota Sorgulama uygulamasını ile kullanımlarınızı kontrol altında tutabilir,  istediğiniz zaman limitsiz paketlere geçerek fatura şokundan korunabilirsiniz.

Kotamı nasıl sorgularım?

Online İşlemler’de Kota Sorgulama menüsünden hemen öğrenebilirsiniz.​​​​​​​​​​​