Ana İçeriğin Başı
​​

Yüksek Performansı Keşfedin!

Yüksek grafik performansı, göz yormayan ekran deneyimi. ​

Casper Nirvana x400 Tarifeye Ek Ücret Bilgisi
Cihaz Marka/Model Aylık Ödeme Tutarı Taahhüt Süresi
Casper Nirvana X400.1005-4W00E-S-F 557 TL 12 Ay
Casper Nirvana C350 Peşin Fiyat Bilgisi
Tavsiye edilen peşin satış fiyatı 4.799 TL*

*Tavsiye edilen peşin satış fiyatıdır. Güncel satış fiyatları Türk Telekom Grup Mağazaları tarafından bağımsızca belirlenmektedir.

​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​
Ekran14.1" FHD IPS LED
Kamera1 MP HD Ön Kamera
İşlemci10. Nesil Intel Core i3 1005G1 IceLake, 2 çekirdekli, 3.40 GHz, 4MB Intel® Akıllı Bellek
RAM4 GB
İşletim SistemiWindows 10 Home
Batarya3175 mAh
Diger120 M2 SSD Dahili Hafıza
1.29 kg
1 * Micro SD Card
1W * 2 Stereo hoparlör
1 * Tip A USB 3.1
1 * Tip A USB 2.0
1 * Type C
1 * HDMI
1 * RJ45 LAN
​​​​

Mobil hizmetlere ilişkin Türk Telekom faturalı hatlarının ödeme performansı olumlu olan veya Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu olumlu değerlendirilen TC uyruklu müşteriler yararlanabilir.

  • Kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
  • Tarifeye ek sunulan tekliften 12 ay taahhütle faydalanılabilir.
  • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri Türk Telekom tarafından "tahsilatına aracılık edilen tutarlar" kapsamında tahsil edilecektir.
  • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, Türk Telekom tarafından ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca kapatılmasına sebebiyet vermesi, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde; kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecek olup taahhütname imzalandığı tarihteki cihaz bedelinin fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır.
  • Taksit Planlama Sistemi müşterilerimize cihaz kampanyalarından faydalanırken ön ödeme yapmalarını ve/veya verilen cihaz bedeline göre belirli bir oranda indirim sağlar ve kendi taksit tutarlarını belirleme fırsatı sunar.
  • Taksit Planlama Sistemi kapsamında yapılacak en yüksek ön ödeme tutarı, cihazın kampanyalı bedelinin yarısı kadar olabilir.
  • Taksit Planlama Sistemi'nden faydalanan müşterilere kesilecek cihaz faturalarında; müşteriden alınan ön ödeme bedeli ve/veya verilen cihaz bedeli ve ödeyeceği TAEH bedeli ayrı kalemlerde gösterilecektir.
  • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.