Ana İçeriğin Başı

Hayalinizdeki akıllı telefona, eski telefonunuzu getirerek veya ön ödeme yaparak indirimli fiyatlarla sahip olabilir, kendinize uygun taksit planını oluşturabilirsiniz.

TL

0 TL ön ödeme yaparak özel kampanya indirminden faydalanabilirsiniz

TL

*Eski telefon değeri detaylarda yer alan koşulları sağlayan cihazlar için geçerlidir. Telefonunuzun durumuna göre değişmektedir.

**Kampanya indirimi, eski cihaz bedeli ve yapılan ödemenin toplamına göre değişmektedir. Eski cihazın değeri kampanya indirimine dahil edilmiştir.

Aylık taksitlere tarife indirimleri dahil değildir. Faydalandığınız kampanyada tarife indirimi sunuluyorsa faturanıza ayrıca yansıtılacaktır. Seçmiş olduğunuz cihaza ait detaylı fiyat bilgileri için ilgili cihazın kampanya sayfasını inceleyebilirsiniz.

​​

Şimdiye Kadarki En Güçlü ve Hızlı iPad!

A10 Fusion çipiyle daha yüksek performans için tasarlanan iPad Wifi (2018), sihirli kalemiyle birlikte Türk Telekom’da!

​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​
iPad Wifi 32GB (2018) Tarifeye Ek Teklif Bilgisi
Cihaz Marka / Model Taahhüt Süresi Aylık Ödeme Tutarı
iPad Wifi 32GB (2018) 6 Ay 368 TL
Apple Pencil 12 Ay 39 TL
iPad Wifi 32GB (2018) ve Apple Pencil Peşin Fiyat Bilgisi
iPad Wifi 32GB (2018) 1.899 TL
Apple Pencil 549 TL
​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Ekran9.7" Retina Ekran
Kamera1.2 MP Ön Kamera / 8 MP Arka Kamera
İşlemciiOS / 64 bit mimariye sahip A10 Fusion çip tümleşik M10 yardımcı işlemci
Dahili Hafıza32 GB
İşletim SistemiiOS
Ağırlık / Boyutlar469 gr / 240 x 169.5 x 7.5 mm
​​​​​​​​​​​​​​​​​​

iPad Wifi 32GB (2018)'in taahhüt alınan kampanya kurguları için;

Mobil hizmetlere ilişkin Türk Telekom faturalı hatlarının ödeme performansı olumlu olan veya Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu olumlu değerlendirilen TC uyruklu müşteriler yararlanabilir. Kampanya katılımı için belli tutarlarda ön ödeme yapma şartı aranabilir.

Apple Pencil'ın taahhüt alınan kampanya kurguları için;

 • Türk Telekom'un sunmakta olduğu iPad Wifi 32GB (2018) kampanyasından kontratlı olarak faydalanmış olan ve bu kontratı halen aktif olan, ödenmemiş faturası olmayıp, hattı çift yönlü olarak kapanmamış bireysel müşterilerimiz, Apple Pencil kampanyasından faydalanabilir.
 • Kampanya 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
 • Tekliflerden faydalanabilmesi için müşterilerin 6 taahhüt vermiş olması gerekmektedir.
 • Aynı TC kimlik numarası ile alınabilecek cihaz sayısı 1 (bir) adet ile sınırlıdır.

Akıllı Cihaz Yenileme ve Taksit Planlama

 • Müşteriler; akıllı cihaz yenilemede eski cihazları karşılığında, taksit planlamada ise ön ödeme karşılığında yeni cihazlarına indirimli tutarlarla sahip olabilirler.
 • Yeni cihaz için hesaplanan aylık cihaz taksiti küsürlü olması durumunda kuruşa yuvarlanır. Yuvarlamadan kaynaklı oluşan toplam fark kontratın başladığı ilk ay cihaz taksitine eklenir veya cihaz taksitinden çıkarılır.

Akıllı Cihaz Yenileme Kampanyası kapsamında,

 • Getirilen eski cihazın açılıp kapanabiliyor olması ve bataryasının bulunması gereklidir.
 • Cihazda daha önce sıvı teması olmamalı, problemsiz bir şekilde açılıp kapanmalı, çalıntı ya da IMEI numarası kopyalanmamış olmalı, yazılımdaki ve kasasındaki IMEI numaraları eşleşmeli, ekranı kırılmamış, piksel kaybı yaşanmamış olmalı, kasası kırılmamış, çerçevesinde boya dökülmemiş, soyulmamış veya aşınmamış olmalı, bataryası olmalı, şarj problemi olmamalı, ön ve arka kamerası çalışmalı, Apple cihazları için iCloud servisleri kapatılmalı ve parmak izi olan modellerde parmak izi çalışır durumda olmalıdır.
 • Çalıntı durumda olan, IMEI numarası kopyalanmış veya BTK sisteminde kaydı olmayan cihazlar eski cihaz olarak geri alınamamaktadır.
 • Eski cihazın teslimi esnasında cihaz içinde bulunan her türlü kişisel verinin silinmesi, hafıza kartlarının çıkarılması müşterinin sorumluluğunda olup, bu bilgilere daha sonra erişebilmek için Türk Telekom veya Türk Telekom Mağazalarından herhangi bir talepte bulunulamayacaktır.
 • Eski cihaz getirilerek faydalanılan cihaz kampanyalarında, seçilen yeni cihaza ait tüm kampanya koşulları geçerlidir.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​