Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

TİVİBU EV

TİVİBU EV

Yeni dönem TV ile tanışın!

Tivibu Ev ile yerli ve yabancı kanalları ve sinema tarihinin en iyi ve en yeni yapımlarına istediğiniz an ulaşabilirsiniz. Canlı yayını durdurup geri alabilir, en beğendiğiniz dizileri kaydetmenize gerek kalmadan seyredebilir, binlerce film, dizi, belgesel ve çocuk içeriğine hemen ulaşabilirsiniz. İnteraktif servislerle canlı maç sonuçları, burç yorumları gibi bilgilere ulaşabilir, canlı yayında yorum yapabilir, arkadaşlarınızla mesajlaşabilir, yemek siparişi bile verebilirsiniz.

Detaylı Bilgi 

TİVİBU WEB

TİVİBU WEB

İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde izleyin!

Yerli-yabancı kanallar ile Tivibu'ya özel kanallar, 4.000'e yakın film, dizi, belgesel, çocuk, müzik içeriği ile Tekrar İzle,
Durdur-İzle, Geri Al-İzle özellikleri ayda sadece 4,90 TL'den başlayan fiyatlarla!

Detaylı Bilgi 

 

TİVİBU CEP

TİVİBU CEP

Yerli ve Yabancı TV Kanalları!

Tivibu Cep ile Iphone, Ipad ve Andorid işletim sistemine sahip cep telefonu ve tabletleriniz ile istediğiniz yerde yerli & yabancı pek çok TV kanalını izleyebilir; canlı yayını durdurup geri alabilirsiniz. Kaçırdığınız en popüler yerli dizileri ve programları kaydetmenize gerek kalmadan izleyebilir, 100'ün üstüne film, dizi, belgesel, müzik klibi ve çocuk içeriğine istediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi 

Tivibu Smart TV

TİVİBU SMART TV

Tivibu artık Yeni Nesil TV'lerde!

İnternete bağlanabilen ve internet üzerinden yayın alabilen Smart TV'niz ile istediğiniz Tivibu içeriğine istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi