Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Destek

Üniversiteye Hazırlıkta TTNET Yanınızda

Geri Dön

Raunt, online ve basılı materyalleri bütünleştirdiği tam bir üniversiteye hazırlık platformunudur.

Raunt paketi dijital ve basılı içerikten oluşuyor.
Dijital İçerik;

Ders Planları, Rehberlik, Performans Raporları, Online Videolu Ders Anlatımları, Eski Sınav Soruları, Çalışma Soruları, Özetler, Testler, Deneme Sınavları

Basılı İçerik (Kitap Seti);

Konu Kavrama Testleri, Soru Bankaları, Konu Anlatım Fasikülleri, YGS & LYS Deneme Sınavları

(Kitap, Soru ve Sınav sayıları seçilecek branşlara (MF, TM, TS) göre farklılık gösterir.)

Raunt.com sitesi üzerinde aktivasyon yapıldıktan sonra, branşınızı (TM, TS, MF) seçeceksiniz. Seçmiş olduğunuz branşa göre kitap seti, sitede belirteceğiniz adrese kargo ile gönderilecektir.

Paket kullanım süresi 12 aydır. Kullanım süresi paketi satın aldığınız gün itibariyle başlar.

12 Aylık kullanım süresi sonunda paket otomatik olarak iptal olacaktır. Kullanım süresi sonunda yürürlükteki tarife ücreti üzerinden tekrar paket alınabilir.

www.raunt.com adresinden “Kullanıcı İşlemleri” ekranına giriş yaptıktan sonra, satın alınan paket görünecektir. Bu pakete bir kullanıcı atamak için, yanındaki “Kullanıcı ekle” butonuna tıklanmalıdır. Çıkan ekranda, kullanıcının T.C. Kimlik Numarasını ve kullanacağı paket tipi seçilir ve Devam butonuna basılır. Eğer girilen kimlik numarasına ait kayıt bulunamazsa, kayıt sayfasına yönlendirilir. Burada öğrenci kayıt süreci başlar.

12 aylık süre içerisinde İnternet hizmetinin ya da Raunt paketinin iptal edilmesi durumunda kalan taksit bedelleri tek seferde fatura edilecektir. Kullanım süresi sonuna kadar Raunt içeriklerine erişim açık olacaktır.

Vitamin geliştiricisi Sebit ve Uğur Okulları işbirliği ile alanında isim yapmış uzman eğitimciler tarafından hazırlandı.

Sadece 1 kişi Raunt paketi kullanabilir.

Yeni ve mevcut tüm TTNET müşterileri RAUNT paketi alabilir.