Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Destek

Hometech W835 Tablet

Geri Dön

Bireysel aboneler kampanya kapsamında 1 adet tablet alabilmektedir.

Satış sırasında ürünün ayıplı olduğunu fark ederseniz, ürünü ayıpsız bir ürün ile değiştirebilirsiniz.

Ürün hakkında detaylı bilgi;
İNTEL  ATOM Z3735Q QUADCORE İŞLEMCİ
1GB DDR3 RAM
16 GB DAHİLİ HAFIZA (64 GB 'A KADAR ARTIRILABİLİR HAFIZA )
BLUETOOTH
WİFİ
2.0 MP ARKA KAMERA 0.3 MP ÖNKAMERA
USB 2.0 PORT (MİCROUSB)
8'' 1280X800PIX IPS EKRAN W8.1 İŞLETİM SİSTEM

Bu durumda aşağıdaki Çağrı Merkezleri'nden yardım alabilirsiniz.

Hometech Yetkili Teknik Servisi: HOMETECH ELEKTRONIK SAN. VE TIC. A.Ş.

İletişim adresi                              : Evren Mah. Bahar Cad.  No:13 Bağcılar İstanbul 34212

İletişim numarası : 0850 622 77 20

Bu durumda aşağıdaki Çağrı Merkezleri'nden yardım alabilirsiniz.
Hometech İletişim numarası                               : 0850 622 77 20                
TTNET Çağrı Merkezi                                             : 444 0 375

Eğer tablete ilişkin taksit ödemesi yaptıysanız, toplam satış bedelinden kampanya veya kullanmakta olduğunuz paket aboneliğinizin sona erdiği tarihe kadar "Cihaz ücreti" olarak yapmış olduğunuz taksit ödemeleri düşüldükten kalan tutar ya da taksit ödemesi yapılmadı ise Ürün Rayiç Bedelinin tamamı son faturanıza yansıtılacaktır. Tablet ile sunulan Raunt paketi ve kitap seti kullanımı devam edecektir.

Evet. Abonelik başvurusu sırasında veya daha sonra TTNET Katma Değerli Servisleri’inden yararlanabilirsiniz. Yararlanabileceğiniz servisler; Tivibu Ev, Tivibu Go Giriş, TTNET Alo, TTNET Mobil, TTNET 3G Mobil İnternet, TTNET ProG, TTNET Vitamin, TTNET Müzik, TTNET WiFi, TTNET Aile Koruma Şifresi, TTNET Güvenlik ve NETDİSK

Cihaz ( Hometech Tablet) kampanyasını iptal ettiren bir aboneye iptal tarihinden itibaren 50 gün boyunca yeni cihaz (bilgisayar, tablet veya cep telefonu, Tv) satışı yapılamayacaktır.

Nakil durumunda cihaz taksitleriniz faturanıza yansımaya devam edecektir. Nakil sonrasında İnternet hizmetinin teknik imkansızlıklar nedeniyle sürekli olarak verilememesi nedeniyle aboneliğinizin iptali durumunda, Kampanya’dan yararlanmaya devam etmeniz söz konusu olamaz ve "Cihaz ücreti" olarak yapmış olduğunuz taksit ödemeleri düşüldükten sonra kalan tutar son faturanıza yansıtılacaktır.

Kampanya taahhüt süresi içinde internet hattı dondurulabilir ancak cihaz taksitleriniz faturanıza yansımaya devam edecektir.

Raunt, online ve basılı materyalleri bütünleştirdiği tam bir üniversiteye hazırlık platformunudur. Raunt paketini kullanabilmek için www.raunt.com adresinden “Kullanıcı İşlemleri” ekranına giriş yaptıktan sonra, satın alınan paket görünecektir. Bu pakete bir kullanıcı atamak için, yanındaki “Kullanıcı ekle” butonuna tıklanmalıdır. Çıkan ekranda, kullanıcının T.C. Kimlik Numarasını ve kullanacağı paket tipi seçilir ve Devam butonuna basılır.

Eğer girilen kimlik numarasına ait kayıt bulunamazsa, kayıt sayfasına yönlendirilir. Burada öğrenci kayıt süreci başlar.

Tivibu Go Giriş Paketinize,  akıllı cep telefonu veya  tablet üzerinden  erişim için Google Play Store veya Apple Store’dan  "Tivibu " uygulamasını indirmeniz "Giriş Yap"ı seçerek, "Kullanıcı Adı" ve "Şifre"nizi girmeniz  yeterlidir. Bilgisayar üzerinden erişim  için, www.tivibu.com.tr  üzerinden  tek şifrenizi kullanarak  giriş yapabilirsiniz.

“Kampanya kapsamında Tivibu Go Giriş Paketi kampanya süresince ücretsiz verilmektedir. Ücretsiz Tivibu Go Giriş Paketten sadece yeni Tivibu Go aboneleri faydalanabilir, Tivibu Go hizmetlerinden (Web,Cep,Smart Tv)  her hangi birini kullanan aboneler faydalanamaz. Tivibu Go Giriş paketi kampanya süresi sonunda yürürlükteki ücret üzerinden faturalandırılacaktır. Kırmızı Halı içerikleri ayrıca ücretlendirilir. Tivibu Go Giriş Paketi, internet kotasını etkilemektedir. TTNET, Tivibu Go Giriş  paket içeriklerini belirleme, değiştirme ve fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi için www.tivibu.com.tr.”

TTNET WiFi isim ve logosu gördüğünüz noktalarda, Tek Şifre veya internet kullanıcı adı ve şifrenizi girerek bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

“TTNET, Ürün’e ilişkin taksitlerden kalan borcun en az onda birini oluşturan ve birbirini izleyen en az iki taksitin Abone tarafından ödenmemesi veya kalan borcun en az dörtte birini oluşturan bir taksiti ödemede temerrüde düşmesi hâlinde abone’ ye kalan borçlarını ödemesi için otuz gün süre vererek tamamının ifasını talep etme hakkına sahiptir.”

Evet, kitap seti müşteride kalacaktır. Raunt paketi 1 yıllık kullanım süresi sonuna kadar aktif olacaktır.

Kampanya avantajından yararlanamayacaklar fakat sadece tek başına sunulan Raunt paketini standart tarife fiyatı üzerinden satın alabilecekler. Raunt tarife fiyatı 42,90 TL X 24 Ay, toplamda 1029,60 TL dir.