Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Hesaplı Katılım Kampanyası

Geri Dön

31 Aralık 2016 tarihine kadar, 24 ay taahhüt vererek kampanyaya başvuran mevcut taahütsüz bireysel müşteriler kampanyadan yararlanabilir.

Kampanyadan bireysel taahhütsüz mevcut müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir. Kampanyadan Yalın internet /TTNET Alo erişim hizmeti ve sabit ev telefonu hizmeti ile faydalanma imkânı mevcuttur. Kampanyadan Yalın/TTNET Alo İnternet erişim hizmeti ile yararlanmak isteyen müşterilerimiz için; kampanya süresince Yalın ve TTNET Alo internet aylık erişim ücreti 24 aylık kampanya süresi boyunca 18 TL yerine 10 TL olup paket ve ücretlendirme tablosunda belirtilen kampanyalı paket fiyatına dâhildir. Kampanya süresi sonrasında ürünün ilgili tarihteki aylık standart yalın erişim ücreti üzerinden faturalandırma yapılacaktır.

Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom Ofisleri, Türk Telekom Grup Mağazaları ve TTNET Bayileri'ne başvurabilirsiniz. Size en yakın TTNET ADSL satış noktası'nı öğrenmek için tıklayın! Ayrıca 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayarak kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanyada ücretsiz modem sunulmayacaktır.

Mevcut durumda Yalın İnternet Paketiniz yoksa ve Yalın İnternet kullanmak istiyorsanız, Yalın İnternet Devre Hazırlama ücreti (tüm vergiler dâhil peşin 10 TL), paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere evde internet faturasına yansıtılır. Limitli paketlerde kota aşım ücreti yürürlükteki tarifeye göre ücretlendirilecektir. Kampanya indirimli tutar ile birlikte 24 ay boyunca aylık 2 TL kampanya katılım ücreti yansıtılır.

Kampanyada taahhüt süresi tamamlandıktan sonra internet aylık ücreti için mevcut internet paketinizin aylık standart ücreti üzerinden kullanımınız devam eder.

Kampanyaya giriş yaptığınız internet paketinin yürürlükteki aylık paket ücretinden daha yüksek aylık standart kullanım ücreti olan, kampanya kapsamındaki tüm paketlere geçiş yapabilirsiniz.

Evet. İnternet hattınızı mevcut kampanya koşulları korunacak şekilde devredebilirsiniz. İsteğe bağlı devir işlemlerinden işlem başına vergiler dâhil 24 TL olacak ücret alınmaktadır. Bu ücret, internet hattını devir alan abonenin devir işlemleri tamamlandıktan sonraki ilk faturasına yansıtılacaktır. Veraseten devir işlemlerinden ücret alınmamaktadır.

Evet. İnternet hattınızı mevcut kampanya koşullarınız korunacak şekilde başka bir adrese nakledebilirsiniz.

Kampanya taahhüdü devam ederken hat dondurma yapabilirsiniz. Ancak, bu durumda hat dondurma işlemi yapmış abonelerin taahhüdünün sona erme tarihine, abonenin hattını dondurduğu süre kadar ekleme yapılır. Ekleme yapılan bu dönemde, abone indirimli ücretten değil, yürürlükteki tarifeden ücretlendirilecektir. Örneğin, kampanyası 01 Ocak 2016'de bitecek bir abonenin, indirim döneminde 60 gün hat dondurma işlemi yapmış olması halinde, taahhüt sona erme tarihi 01 Mart'a ertelenecektir. Hat dondurmada ay değil, gün hesabı yapılmaktadır.

Kampanya veya hizmet iptali için Türk Telekom Ofisleri ve TTNET Bayileri'ne başvurabilir ya da 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

Taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler tahsil edilir. Ancak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamının, sağlanan indirimlerden düşük olması halinde düşük olan tutar faturanıza yansıtılır.

Bahse konu tutara ilaveten (varsa) aşağıdaki ücretler faturanıza yansıtılacaktır.

  • Kampanya Katılım ücretinin kalan taksitlerinin toplamı
  • (varsa) Bağlantı ücretinin kalan taksitleri,
  • (varsa) Modem ücretinin kalan taksitleri,
  • (varsa) Kotalı paketlerde kota aşım ücreti,
  • (varsa) Geriye dönük ADSL/ FİBERNET/HİPERNET/Yalın internet hizmeti kullanım ücretleri.

Kampanya ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için 7 gün 24 saat 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ne başvurabilirsiniz.