Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Destek

Galaxy Grand2 LTE Cep Telefonu Kampanyası

Geri Dön

Kampanya kapsamında 24 ay taksitle Galaxy Grand 2 LTE cep telefonu ayda 36TL taksitle sunulacaktır.

Cihaz Marka Aylık Taksit Taksit süresi Ürün Rayiç Bedeli
(Vergiler dahil)
Damga vergisi Ek Hizmetler
Galaxy Grand2 LTE TL36,00 24 ay TL864,00 TL6,94 24 ay ücretsiz TTNET WiFi sınırsız +
24 ay ücretsiz Tivibu Go Maxi

26.05.2015 (bu tarih dahil) – 31.12.2016 (bu tarih dahil) tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Aşağıdaki şartları sağlayan TTNET’in yeni veya mevcut TTNET aboneleri;

 • T.C Kimlik Numarası yazılı nüfus cüzdanını ibraz etmek, tüzel kişiler için ayrıca vergi numarası ibraz etmek,
 • Abonelik yaşı 6 aydan küçük başvuru sahiplerine KKB (Kredi Kayıt Bürosu) kontrolü yapılacaktır. TTNET faturası ile cihaz almak isteyen tüm müşterilerin belirlenen KKB skorunu sağlaması gerekmektedir.
 • Abonelik yaşı 6 ayın üstünde mevcut TTNET aboneleri için TTNET’e son ödeme tarihi geçmiş borcu olmamak ve bunu yazılı olarak ayrıca taahhüt etmek,
 • Kampanya'nın başlangıç ve bitiş tarihleri arasında kampanyaya başvuruda bulunmak,
 • Kampanya'dan faydalanmak üzere yetkili Türk Telekom ofislerine ve bayilerine, TTNET bayilerine başvurmak,
 • Kampanya'ya katılım tarihinden başlayarak 24 (yirmidört) ay boyunca kampanya dahilindeki TTNET İnternet /Yalın İnternet paketlerinden herhangi birinde abone olarak yer almak,
 • TTNET’in önceki bilgisayar veya cihaz kampanyalarına katılım tarihi üzerinden en az 1 yıl geçmiş olmak.
 • Abonelik yaşı 6 aydan az TTNET Alo aboneleri bu kampanyadan KKB (Kredi Kayıt Bürosu)  skor puanı yeterli ise yararlanabilir.
 • Ödenmemiş faturaları TTNET tarafından taksitlendirilmiş aboneler bu kampanyadan yararlanamaz.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır. Stoklarda Ürün’ün tükenmesi nedeniyle Abone talebinin karşılanamamasından dolayı TTNET hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 • Kampanyadan yararlanıp iptal eden aboneler, iptal tarihinden itibaren 50 gün içerisinde bu kampanyadan yararlanamaz.

Kampanyadan yararlanmak için en yakın TTNET Satış Noktalarına uğrayabilirsiniz veya online başvuru yaparak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanyanın geçerli olduğu satış noktaları için tıklayınız.

Bireysel müşterilerimiz kampanya kapsamında 1 adet cep telefonu alabilmektedir Bireysel aboneler her halükarda aynı dönemde en fazla 2 (iki) tüzel kişi abone her halükarda aynı dönemde en fazla 3 (üç) cihaz ödemesi yapabilecektir.

Tüzel müşterilerimiz ise kampanya kapsamında her bir abonelik için 1, farklı internet hatları ile almak üzere en fazla 3 adet cep telefonu alabilirler. Birden fazla almak istiyorsanız her bir ürün için ayrı kampanya katılım taahhütnamesi imzalanması gerekmektedir. Ayrıca satın alma anında bağlı olduğunuz vergi dairesini ve vergi numaranızı satış temsilcisine bildirerek kayıt ettirmeniz gerekmektedir.

Satış sırasında ürünün ayıplı olduğunu fark ederseniz, ürünü ayıpsız bir ürün ile değiştirebilirsiniz.

Galaxy Grand2 LTE özellikleri için tıklayınız.

Model Galaxy Grand2 LTE
Ekran boyutu 5,25" HD Ekran,1280x720
İşlemci türü Dört Çekirdekli 1.2 GHz işlemci
Dahili bellek 1.5 GB RAM, 8GB Dahili Hafıza
Boyutlar 146.8 x 75.3 x 8.95, 166g
Kamera 8MP Arka, 1.9MP Ön Kamera
Bağlantı 3G, 4G
İşletim Sistemi Android 4.3 (Jelly Bean)
Diğer Özellikler Avea Tema ve Önyüklü Avea Uygulamaları

Bu durumda aşağıdaki Çağrı Merkezleri'nden yardım alabilirsiniz.

Samsung Çağrı Merkezi TTNET Çağrı Merkezi
444 7 711 444 0 375

Bu durumda aşağıdaki Çağrı Merkezleri'nden yardım alabilirsiniz.

Samsung Çağrı Merkezi TTNET Çağrı Merkezi
444 7 711 444 0 375

Eğer cep telefonuna ilişkin taksit ödemesi yaptıysanız, toplam satış bedelinden kampanya veya kullanmakta olduğunuz paket aboneliğinizin sona erdiği tarihe kadar "Cihaz ücreti" olarak yapmış olduğunuz taksit ödemeleri düşüldükten sonra kalan tutar son faturanıza yansıtılacaktır.

Evet. Abonelik başvurusu sırasında veya daha sonra TTNET Katma Değerli Servisleri’inden yararlanabilirsiniz. Yararlanabileceğiniz servisler; Tivibu Ev, Tivibu Go Giriş, TTNET Alo, TTNET Mobil, TTNET 3G Mobil İnternet, TTNET ProG, TTNET Vitamin, TTNET Müzik, TTNET WiFi, TTNET Aile Koruma Şifresi, TTNET Güvenlik ve NETDİSK.

Cihaz (bilgisayar, tablet veya cep telefonu, Tv) kampanyasını iptal ettiren bir müşteriye iptal tarihinden itibaren 50 gün boyunca yeni cihaz (bilgisayar, tablet veya cep telefonu, Tv) satışı yapılamayacaktır.

Nakil durumunda cihaz taksitleriniz faturanıza yansımaya devam edecektir. Nakil sonrasında İnternet hizmetinin teknik imkansızlıklar nedeniyle sürekli olarak verilememesi nedeniyle aboneliğinizin iptali durumunda, Kampanya’dan yararlanmaya devam etmeniz söz konusu olamaz ve "Cihaz ücreti" olarak yapmış olduğunuz taksit ödemeleri düşüldükten sonra kalan tutar son faturanıza yansıtılacaktır.

Kampanya taahhüt süresi içinde internet hattı başka bir şahıs üzerine devredilemez.

Kampanya taahhüt süresi içinde internet hattı dondurulabilir ancak cihaz taksitleriniz faturanıza yansımaya devam edecektir.

Tivibu Go Giriş Paketinize, akıllı cep telefonu veya tablet üzerinden erişim için Google Play Store veya Apple Store’dan "Tivibu " uygulamasını indirmeniz "Giriş Yap"ı seçerek, "Kullanıcı Adı" ve "Şifre"nizi girmeniz yeterlidir. Bilgisayar üzerinden erişim için, www.tivibu.com.tr üzerinden tek şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz.

Kampanya kapsamında Tivibu Go Giriş Paketi kampanya süresince ücretsiz verilmektedir. Ücretsiz Tivibu Go Giriş Paketten sadece yeni Tivibu Go aboneleri faydalanabilir, Tivibu Go hizmetlerinden (Web,Cep,Smart Tv) her hangi birini kullanan aboneler faydalanamaz. Tivibu Go Giriş paketi kampanya süresi sonunda yürürlükteki ücret üzerinden faturalandırılacaktır. Kırmızı Halı içerikleri ayrıca ücretlendirilir. Spor içerikleri 1 Mayıs 2015 tarihine kadar paketinize dahil olacaktır. Tivibu Go Giriş Paketi, internet kotasını etkilemektedir. TTNET, Tivibu Go Giriş paket içeriklerini belirleme, değiştirme ve fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi için www.tivibu.com.tr.

TTNET WiFi isim ve logosu gördüğünüz noktalarda, Tek Şifre veya internet kullanıcı adı ve şifrenizi girerek bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

TTNET, Ürün’e ilişkin taksitlerden kalan borcun en az onda birini oluşturan ve birbirini izleyen en az iki taksitin Abone tarafından ödenmemesi veya kalan borcun en az dörtte birini oluşturan bir taksiti ödemede temerrüde düşmesi hâlinde abone’ ye kalan borçlarını ödemesi için otuz gün süre vererek muacceliyet uyarısında bulunması koşuluyla kalan borcun tamamının ifasını talep etme hakkına sahiptir.