Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Fiber'le Çifte Şenlik Kampanyası

Geri Dön

Kampanya 29 Şubat 2016 tarihine kadar geçerlidir.​​

​​Kampanyadan yeni bireysel müşterilerimiz 24 aylık taahhüt imzalayarak yararlanabilir.

Kampanyaya hemen online başvurun, sizi arayalım. Online başvuru için tıklayın.

Kampanyamızdan yararlanmak için 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir, TTNET Bayi ya da Türk Telekom Ofislerine başvurabilirsiniz.

Bireysel aboneler için;

  • TC uyruklu vatandaşlar için kimlik belgesi aslı (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport)
  • Yabancı uyruklu vatandaşlar için, geçerlilik tarihi uygun pasaport, gemi adamı belgesi, yabancı misyon kimlik kartı veya NATO kimlik belgesinin bir sureti
  • T.C. vatandaşlık numarası (Şahsen veya vekalet ile başvurması gerekmektedir)

Kampanya içeriğinde Tivibu ürünü için tercih edilebilecek paketler Tivibu Giriş paketi, Tivibu Sinema Paketi ve Tivibu Süper Pakettir. Giriş paketi sadece IPTV hizmeti kapsamında yer alırken Sinema ve Süper paketler hem Uydu hem de IPTV hizmeti kapsamında sunulmaktdır. IPTV için HD fiyatlar, SD fiyat +5TL'dir.

Tivibu ürünü için kampanya süresince farklı bir Tivibu kampanyasına geçiş yapabilecek ve bu durum kampanya iptali ve taahhüt ihlali olarak değerlendirilmeyecektir. Geçiş yapılan farklı bir Tivibu kampanyası süresince ve kapsamında spor içeriği olan Süper Pakete geçilmesi halinde giriş yapılan paket dahil hiçbir pakete geçiş yapılamayacaktır. Belirtilen durumların haricinde yapılan değişiklikler taahhüt ihlali ve kampanya iptali olarak değerlendirilecektir.

24 aylık abonelik taahhüdünüzün sonuna kadar kampanyaya giriş yaptığınız tarife/hız paketinin aylık kullanım ücretinin altında bir tarife/hız paketine inmemek kaydıyla kampanya kapsamında yer alan diğer tarife/hız paketlerine geçiş yapabilirsiniz. Elde ettiğiniz indirim bedeli geçiş tarihinizden itibaren yeni paketinize göre güncellenecek ve taahhüdünüzü ihlal etmeniz halinde tarafınızdan tahsil edilecek indirim bedeli bu kapsamda hesaplanarak faturanıza yansıtılacaktır.​​

Evet, Kampanya kapsamında yer alan internet paketlerinin yalın versiyonları da mevcuttur. Kampanyadan Yalın İnternet ya da TNET Alo (THK) ile birlikte faydalanmak isteyen abonelerin faturalarına aylık sabit erişim ücreti olarak (Vergiler Dahil 18 TL) yansıtılacaktır. ​

​​Tivibu taahhüt başlangıç tarihi, kampanya taahhüt başlangıç tarihiyle aynı olacaktır. Tivibu kurulumunuz, internet tesisiniz yapıldıktan sonra tamamlanacaktır. Tivibu abonelik ücreti kurulum tamamlandıktan sonra faturalandırılacaktır.

Kargo sürecinin bulunmadığı durumlarda randevu tarihiniz satış kanalı üzerinden verilmektedir. Kargo sürecinin var olması halinde, kargo süreci tamamlandıktan sonra abonelerimiz aranarak Tivibu kurulum randevu alınmaktadır.Tivibu Ev (IPTV) kurulumunuz, internet tesisiniz yapıldıktan sonra tamamlanacaktır. Uydu kurulumu internetten bağımsızdır.

Kampanya kapsamında altyapı uygunluğuna göre rayiç bedeli 250 TL. olan kablosuz VDSL modem ücretsiz olarak verilmektedir. Abonenin kampanya kapsamında verilen modemin markasını seçme hakkı bulunmamaktadır. Kampanya kapsamında verilecek modemler stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır. Kampanya kapsamında FTTH altyapısı üzerinden internet hizmeti alacak abonelerimiz için mülkiyeti Türk Telekom’a ait olacak modem ücretsiz kullanım şartı ile temin edilecektir.

Evet. Abonelik başvurusu sırasında veya daha sonra TTNET Katma Değerli Servislerinden yararlanabilirsiniz. Yararlanabileceğiniz servisler TTNET Mobil, TTNET 3G Mobil İnternet, TTNET ProG, TTNET Vitamin, TTNET Müzik, TTNET WiFi, TTNET Aile Koruma Şifresi, TTNET Güvenlik ve NETDİSK. Alacağınız Katma Değerli Servisler ayrıca ücretlendirilecektir.

Kampanyada tanımlı diğer paketlere geçiş yapılması durumunda, geçiş yapılan paketlerde Tivibu Ev hizmetinden ve bağlı servislerinden yararlanmaya devam edilecektir.

​​Hayır. Kampanyadan sadece yeni müşteriler yararlanabilecektir.

​​Nakil geçiş işlemlerinde giriş paketinin ücret olarak altında olmamak kaydıyla kullanılabilecek paketler ücretlendirme tablosunda yer almaktadır. Bu paketler söz konusu lokasyondaki altyapının uygunluğu çerçevesinde sunulabilmektedir. Nakil yapılan lokasyona, nakil sonrası fiber altyapının tesis edilmesi halinde, fibere dönüşüm ya da abonenin isteğine bağlı fiber paket değişikliği ancak kampanya dahilindeki fiber paketler kapsamında mümkün olacaktır.

24 aylık kampanya indirim süresinin bitiminden itibaren kampanya dâhilinde seçtiğiniz ürün ve servislerin ilgili döneme ait yürürlükteki tarife ücretleri üzerinden faturalandırma yapılacaktır. Yürürlükteki ürün ve servislerin tarife ücretleri hakkında bilgi almak için www.ttnet.com.tr ve www.tivibu.com.tr adreslerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kampanya taahhüt süresi içerisinde İnternet hizmetinden Yalın internet hizmetine veya Yalın internet hizmetinden internet hizmetine geçiş yapabilirsiniz. Yalın internet hizmetine geçiş nedeniyle geçiş ücreti (bir defalık tüm vergiler dâhil peşin 10 TL) faturalandırılır. Geçiş sonrası kampanya kapsamında Yalın internet erişim ücreti ayrıca (18 TL vergiler dahil) faturaya yansıtılacaktır.​

Kampanyadan yararlanmaya başlayan yeni abonelerin ilk faturalarına aşağıdaki ücretler yansıyacaktır.

Kısmi Kullanım Ücreti: İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadarki kullanım bedeli, seçilen paketin kampanyalı tarife ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılacaktır.

Damga Vergisi: Kampanya Taahhütnamesi'nden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere, TTNET Abonesi nin faturasına yansıtılacaktır.

Bağlantı Ücreti: Aylık 4 TL olmak üzere, 24 ay süresince yansıtılacaktır.

Tivibu STB Ücreti: Tivibu kurulumu esnasında teslim edilecek olan mülkiyeti TTNET’e ait Set Top Box’in (HD Kutu) aylık kira ücreti 3 TL (vergiler dahil) olup, paket ve ücretlendirme kısmında belirtilen fiyatlara dahildir.

Tivibu Aktivasyon Ücreti: Tivibu Giriş Paketi için aylık 1 TL (vergiler dahil) olarak kampanya süresince (24 ay), Tivibu Sinema Paketi ve Tivibu Süper Paketi için için aylık 2,5 TL (vergiler dahil) olarak 12 ay boyunca paket bedeline ek olarak ücretlendirilerek faturaya yansıtılacaktır.

Yalın İnternet Devre Hazırlama Ücreti: TTNET Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus 10 TL devre hazırlama ücreti alınır.

TTNET Alo Bağlantı Ücreti: TTNET ALO başvurularında yeni müşterilerden bir defaya mahsus 16 TL TTNET Alo bağlantı ücreti alınır.

Taahhütname’nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone’den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir. Ek olarak, varsa bağlantı/cihaz ücretinin, servis / ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir. Kampanya İndirim Ücreti: Kampanyadan yararlanan müşterilerimizden yararlandıkları indirim tutarları geri alınacaktır.

  • Bağlantı Ücreti: (varsa) Bağlantı ücretinin kalan taksit tutarları tahsil edilecektir.
  • Kullanım Ücreti: Geriye dönük internet, TTNET Alo hizmeti kullanım ücretleri varsa tahsil edilecektir.
  • Geçiş ücretler: (varsa) geçiş işlemlerinden kaynaklanan ödenmemiş ücretler.

Hayır. Sabit ev telefonu olan aboneler kampanyadan yararlanabilecek ancak kampanya süresi içerisinde TTNET ALO’ya geçiş yapamayacaklardır.