Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Yalın İnternet Kampanyası

Geri Dön

12 ay TTNET’li olma sözü vererek kampanyaya başvuran bireysel yeni müşterilere kampanyaya dahil yalın internet paketleri 12 ay boyunca indirimli sunulacaktır. Kampanyalı paket fiyatlarına yalın internet aylık erişim ücreti dahildir.

Kampanya 29 Şubat 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanyadan yeni bireysel müşteriler 12 ay taahhüt vererek kampanyaya dahil olan TTNET Yalın İnternet paketlerinden yararlanabilir.

 • TTNET Abonelik Sözleşmesi,
 • TTNET Yalın İnternet Sözleşme Eki,
 • TC uyruklu vatandaşlar için kimlik belgesi aslı (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport)
 • Yabancı uyruklu vatandaşlar için, geçerlilik tarihi uygun pasaport, gemi adamı belgesi, yabancı misyon kimlik kartı veya NATO kimlik belgesinin bir sureti
 • T.C. vatandaşlık numarası (Şahsen veya vekalet ile başvurması gerekmektedir)

Kampanyaya katılan yeni müşterilerden 96 TL (ayda 8 TL taksitle 12 ay boyunca) bağlantı ücreti alınacaktır.

Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilmemektedir.

Taksitli Modem kampanyası hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Evet. Önerdiğimiz paketler dışında, kampanyaya dahil istediğiniz yalın internet paketini seçebilirsiniz.

Kampanyada indirim süreniz devam ediyorsa;

Kampanyaya giriş yaptığınız internet paketinin aylık standart kullanım ücreti daha yüksek kampanyaya dahil paketlere geçiş yapabilirsiniz.

Kampanyada indirim süreniz tamamlandı ise;

Kampanyaya giriş yaptığınız internet paketinin aylık standart kullanım ücreti daha yüksek kampanyaya dahil veya dahil olmayan paketlere geçiş yapabilirsiniz.

Limitli tarifeleri seçen müşterilerimizden, kotalarını aşmaları halinde yürürlükteki tarifeye göre limit aşım ücreti alınacaktır. Limit aşım ücretlerine herhangi bir indirim uygulanmayacaktır. Limit aşım ücretleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

İndirim süresinin bitiminden itibaren seçtiğiniz TTNET İnternet paketlerinin yürürlükteki tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılacaktır. Yürürlükteki TTNET Yalın İnternet tarife ücretleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Kampanyadan yararlanan yeni abonelerin ilk faturalarına aşağıdaki ücretler yansıyacaktır.

Kısmi Kullanım Ücreti: TTNET Yalın İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadarki kullanım bedeli, seçilen paketin kampanyalı tarife ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılacaktır.

Bağlantı Ücreti: Yeni aboneliklerde 96 TL bağlantı ücreti 12 ay boyunca aylık 8 TL olarak taksitlendirilerek TTNET faturasına yansıtılır.

Devre Hazırlama Ücreti: Sabit telefon hattı ve TTNET internet hizmeti aboneliği olmayan yeni abonelerin TTNET faturasına bir defaya mahsus 10 TL devre hazırlama ücreti yansıtılır.

Kota Aşım Ücreti: Kotalı paketlerde varsa kota aşım ücreti ilk faturaya yansıtılacaktır.

Kampanya veya hizmet iptali için 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetlerini arayabilir, Türk Telekom Ofisleri veya TTNET Bayilerine başvurabilirsiniz. İptal işleminin tamamlanabilmesi için Türk Telekom Ofis veya TTNET Bayisine yazılı başvuru yapılması gereklidir.

Taahhüt süresi dolmadan kampanya iptali yapılması durumunda faturaya yansıyacak ücretler;

Taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler tahsil edilir. Ancak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamının, sağlanan indirimlerden düşük olması halinde düşük olan tutar faturanıza yansıtılır.

Bahse konu tutara ilaveten;

 • (varsa) Bağlantı ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) Kotalı paketlerde kota aşım ücreti,
 • (varsa) Geriye dönük Yalın internet hizmeti kullanım ücretleri

Taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler tahsil edilir. Ancak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamının, sağlanan indirimlerden düşük olması halinde düşük olan tutar faturanıza yansıtılır.

Bahse konu tutara ilaveten;

 • (varsa) Bağlantı ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) Kotalı paketlerde kota aşım ücreti,
 • (varsa) Geriye dönük Yalın internet hizmeti kullanım ücretleri.

Kampanya ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için 7 gün 24 saat 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ne başvurabilirsiniz.

Kampanya kapsamında Tivibu Go Giriş 1 ay hediye edilmektedir. 1 ay hediye süresi bittikten sonra müşteri, yürürlükteki paket tarifesi üzerinden faturalandırılır.

Paket Adı Kampanyasız Fiyat Kampanyalı Fiyat Kampanya Faydası
Tivibu Web Giriş  Paket TL 4,90 TL 0 (İlk 1 Ay Süresince) İlk 1 Ay Ücretsiz

Kampanya 31 Ekim 2015 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya çerçevesinde bir üst pakete geçebilir. Paket değişikliği yapması halinde hediye üyelik süresi kullanım hakkı sona erer.

Kampanya kapsamında, Tivibu Go Giriş paketi için taahhüt alınmamaktadır.Aboneler istedikleri takdirde Tivibu Go Giriş paketi üyeliklerini sona erdirebilirler.
Tivibu Go Giriş paketinizi Türk Telekom Ofisleri, TTNET Bayilerine başvurarak veya 444 0 375 Müşteri Hizmetleri’ni arayarak iptal edebilirsiniz.

Hediye veya İndirim süresi sona erdikten sonra aboneler, yürürlükteki Tivibu Go Giriş Paket tarifesi üzerinden ücretlendirilecekler.