Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Üniversiteli Kampanyası

Geri Dön

Üniversiteli Kampanyası Yalın DSL internet paketlerinin, Tivibu Web Maxi paketinin ve de istenirse Playstore’dan Football Manager 2014 oyununun bir arada TTNET tarafından avantajlı fiyatlarla sunulduğu kampanyadır.

Kampanya 01 Ocak-31 Haziran 2014 tarihleri arasında geçerlidir.

Bu kampanya kapsamında;

 • Kampanyaya dahil olan Yalın DSL paketleri taahhüt süresi boyunca (12 ay) indirimli fiyatlarla sunulmaktadır.
 • Aylık 15 TL olan Yalın DSL erişim ücreti taahhüt süresi boyunca (12 ay) müşteriden alınmayacaktır.
 • TİVİBU WEB MAXİ Paketi ilk 3 (üç) ay ücretsiz sunulmaktadır.
 • Müşteriler dilerse, Playstore’dan Football Manager 2014 oyununun hediye edildiği kampanya versiyonundan yararlanabilmektedir.

Yeni veya kampanya yürürlüğe girdikten sonra gerçekleşen abonelik iptali üzerinden en az 3 (üç) ay geçmiş üniversite öğrencileri* kampanyaya dahil olan TTNET Yalın İnternet paketlerine 12 ay taahhüt vererek kampanyadan 1 kez yararlanabilir. Yabancı uyruklu öğrenciler kampanyadan yararlanamaz.

* Üniversite öğrencilerinin tespiti için Yüksek Öğretim Kurulu Başkanlığında bulunan veri tabanı kullanılacaktır.

Üniversiteli Kampanyası Playstore Oyun dahil versiyonundan yararlanan üniversite öğrencilerine Playstore’dan Football Manager 2014 oyunu ücretsiz olarak verilmektedir.

Kampanya’nın Playstore Oyun Dahil versiyonundan yararlanan üniversite öğrencileri Football Manager 2014 oyununu bilgisayarına ücretsiz indirmek için 6606’ya “PLAYUNI” boşluk TC Kimlik Numarasını SMS göndererek indirim kodunu öğrenir.

İnternet üzerinden www.playstore.com adresine gidilerek Playstore'a ücretsiz üye olunur, "Football Manager 2014" oyunu Playstore'da bulunur ve hemen satın al butonuna tıklanır ve ödeme sayfasına geçilir, ödeme sayfasında yer alan "indirim kodunuz var mı?" kutucuğuna 6606 ile öğrenilen indirim kodu girilir, “tamam” butonuna tıklanır ve böylelikle fiyat otomatik olarak sıfırlanır, son olarak sayfanın en sonunda yer alan ödeme yap butonuna tıklanarak işlem tamamlanmış olur.

 • TTNET Abonelik Sözleşmesi,
 • TTNET ADSL/VDSL2/Yalın İnternet Sözleşme Eki,
 • TC uyruklu vatandaşlar için kimlik belgesi aslı (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport)
 • Yabancı uyruklu vatandaşlar için, geçerlilik tarihi uygun pasaport, gemi adamı belgesi, yabancı misyon kimlik kartı veya NATO kimlik belgesinin bir sureti
 • T.C. vatandaşlık numarası (Şahsen veya vekalet ile başvurması gerekmektedir)

Yeni aboneliklerde bağlantı ücreti ayda 3 TL taksitle 12 ay boyunca TTNET İnternet faturasına yansıtılır. Yalın İnternet Devre Hazırlama ücreti (tüm vergiler dahil peşin 8 TL), paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere TTNET faturasına yansıtılır.

İlk 3 aydan sonra aylık 4,90 TL olan Tivibu Web Max paket ücreti otomatik olarak yansıtılır. Limitli paketlerde kota aşım ücreti yürürlükteki tarifeye göre ücretlendirilecektir. Kampanya kapsamında aylık yalın internet erişim bedeli ücretsizdir. 12 aylık taahhüt süresi dolduğunda 15 TL’lik aylık yalın internet erişim ücreti müşteri faturasına yansıtılacaktır.

Kampanyada internet aylık ücreti için indirimli süre tamamlandıktan sonra mevcut internet paketinizin yürürlükteki aylık standart ücreti üzerinden kullanımınız devam eder.

Kampanyada taahhüt süresi tamamlandıktan sonra internet aylık ücreti için mevcut internet paketinizin yürürlükteki aylık standart ücreti üzerinden kullanımınız devam eder.

Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilmemektedir. İstenirse 12 ay boyunca ayda 8 TL taksitle modem satın alınabilir.

Modemler hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Kampanyada indirim süreniz devam ediyorsa;
Kampanyaya giriş yaptığınız internet paketinin yürürlükteki aylık standart kullanım ücreti daha yüksek kampanyaya dahil paketlere geçiş yapabilirsiniz.

Kampanyada indirim süreniz tamamlandı ise;
Kampanyaya giriş yaptığınız internet paketinin yürürlükteki aylık standart kullanım ücreti daha yüksek kampanyaya dahil veya dahil olmayan paketlere geçiş yapabilirsiniz.

Evet. Abonelik başvurusu sırasında veya daha sonra TTNET Katma Değerli Servisleri’inden yararlanabilirsiniz. Tüm servislerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.

Kampanyadan yararlanan yeni müşterilerin ilk faturalarına aşağıdaki ücretler yansır;

 • Kısmi Kullanım Ücreti: İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadarki kullanım bedeli, seçilen paketin kampanyalı tarife ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.
 • Yalın İnternet Aylık Erişim Hizmeti Ücreti*: Yalın İnternet hizmetinden yararlanan müşterilere, Yalın İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar ki gün üzerinden aylık erişim ücreti hesaplanarak faturalandırılır.

         (*Kampanya kapsamında taahhüt süresi olan 12 ay boyunca 0 TL)

 • Bağlantı ücreti ilk taksiti: Yeni aboneliklerde 12 ay boyunca 3 TL taksitle faturaya yansıtılır.
 • Yalın İnternet devre hazırlama ücreti: Mevcutta sabit telefon hizmeti almayan yeni müşterilere vergiler dahil 8 TL yansıtılır.
 • Damga Vergisi: Paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere TTNET faturasına yansıtılır.
 • Kota aşım ücreti (Varsa): Yürürlükteki kota aşım ücretinden hesaplanarak kotalı paketlerde yansıtılır.
 • Satın alınan ücretli TTNET Katma Değerli Servis ücreti (Varsa): Ücretli TTNET Katma Değerli Servisleri’nden (Tivibu Web, TTNET Vitamin, ...) yararlanılması durumunda ilk faturaya yansıtılır.
 • Modem taksidi (Varsa): Kampanyayla birlikte modem satın alınması durumunda 12 ay boyunca 8 TL yansıtılır.

Kampanya veya hizmet iptali için Türk Telekom Ofisler’i ve TTNET Bayileri’ne başvurabilir ya da 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.

Taahhüt süresi içinde kampanya iptali nedeniyle faturaya yansıyacak ücretler;

 • Kampanya İndirim Ücreti: Taahhütname’nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren iptal zamanına kadar geçen dönem içindeki tüm indirimlerin toplamı,
 • Aylık yalın İnternet hizmeti erişim ücretine ilişkin sağlanan faydaların toplamı
 • (varsa) Abone olunan TTNET Katma Değerli Servis ücreti,
 • (varsa ve ödenmemiş ise) önceki dönemlere ait fatura ücretleri,
 • (varsa) kotalı paketlerde kota aşım ücreti,
 • (ödenmemiş ise) Yalın internet devre hazırlama ücreti
 

Taahhüt süresi içinde abonelik iptali nedeniyle faturaya yansıyacak ücretler;

 • Kampanya İndirim Ücreti: Taahhütname’nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren iptal zamanına kadar geçen dönem içindeki tüm indirimlerin toplamı,
 • Bağlantı ücretinin ödenmeyen taksitleri,
 • Aylık yalın İnternet hizmeti erişim ücretine ilişkin sağlanan faydaların toplamı,
 • (varsa) Abone olunan TTNET Katma Değerli Servis ücreti,
 • (varsa ve ödenmemiş ise) önceki dönemlere ait fatura ücretleri,
 • (varsa) kotalı paketlerde kota aşım ücreti,
 • (ödenmemiş ise) Yalın internet devre hazırlama ücreti

Tivibu Web Maxi Paket ile internet bağlantısı olan bilgisayarınız aracılığıyla tüm yurtiçi lokasyonlardan yerli ve yabancı TV kanallarını canlı olarak takip edebilir, belirli kanalların canlı yayınını durdurabilir,durdurma süresi içinde 30 dakikaya kadar geri alabilir ve daha sonra kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz.

Tivibu Web Maxi Paket ile internet bağlantısı olan bilgisayarınız aracılığıyla tüm yurtiçi lokasyonlardan yerli ve yabancı TV kanallarını canlı olarak takip edebilir, belirli kanalların canlı yayınını durdurabilir,durdurma süresi içinde 30 dakikaya kadar geri alabilir ve daha sonra kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz.

Tivibu Web ile TV’de yayınlanan en popüler dizi ve programları Tivibu Web ile yayınlanma tarihlerinden itibaren 1 hafta boyunca kaydetmenize gerek kalmadan istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Ayrıca Tivibu Web ile binlerce belgesel, çizgi film, müzik içeriğini istediğiniz zaman seçip izleyebilirsiniz. Tivibu web maxi paket hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Üniversiteli Kampanyası kapsamında yer alan TV hizmeti aşağıda yer alan Tivibu Web Maxi paketi için geçerlidir. Kampanya kapsamında yeni müşterilere TİVİBU WEB MAXİ paketi ilk 3 ay ücretsiz sunulur.

Ürün Kampanya Faydası Kampanyalı Fiyat İndirim Sonrası Ücret (Vergi Dahil)
TİVİBU WEB MAXİ PAKETİ* İlk 3 Ay ÜCRETSİZ TL0 (İlk 3 Ay Süresince) TL4,90

Tabloda belirtilen fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

Tabloda yer alan ücretler yürürlükteki paket ücretleridir.  TTNET’in paketlerde düzenleme yapma hakkı saklıdır.

Kampanya kapsamında, kampanyaya dahil olan internet paketlerin alınması durumunda otomatik olarak ilk 3 ay ücretsiz TİVİBU WEB MAXİ paketi müşterilerimize tanımlanır. İlk 3 aydan sonra aylık 3,90 TL paket ücreti otomatik olarak faturaya yansıtılır.

Tivibu Web aboneleri kampanya çerçevesinde bir üst pakete geçebilir. Paket değişikliği yapması halinde hediye üyelik süresi kullanım hakkı sona erer.

Üniversiteli Kampanyası abonelerine Tivibu Web 3 Ay Hediye paketi için herhangi bir bağlayıcı bir koşul söz konusu değildir. Aboneler istedikleri taktirde Tivibu Web Maxi Paket 3 ay hediye üyeliklerini sona erdirebilirler. Tivibu Web Maxi paketinin iptali durumunda müşteriye hiçbir koşulda cezai tutar yansıtılmaz.

Hediye veya İndirim süresi sona erdikten sonra aboneler, yürürlükteki Tivibu Web Maxi Paket tarifesi üzerinden ücretlendirilecekler.