Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Destek

Üniversiteli Kampanyası

Geri Dön

Üniversiteli Kampanyası Yalın internet paketlerinin, TTNET WiFi hizmetinin ve Tivibu Go Maxi paketinin bir arada TTNET tarafından avantajlı fiyatlarla sunulduğu kampanyadır.

Kampanya 30 Haziran 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Bu kampanya kapsamında;

 • Kampanyaya dahil olan Yalın internet paketleri taahhüt süresi boyunca (12 ay) indirimli fiyatlarla sunulmaktadır.
 • Aylık Yalın internet erişim ücreti taahhüt süresi boyunca (12 ay) müşteriden alınmayacaktır.
 • TİVİBU GO MAXİ Paketi bir ay boyunca ücretsiz sunulmaktadır.

Yeni veya kampanya yürürlüğe girdikten sonra gerçekleşen abonelik iptali üzerinden en az 3 (üç) ay geçmiş üniversite öğrencileri* kampanyaya dahil olan TTNET Yalın İnternet paketlerine 12 ay taahhüt vererek, internet paketlerine ise 24 ay taahhüt vererek kampanyadan 1 kez yararlanabilir. Yabancı uyruklu öğrenciler kampanyadan yararlanamaz.

* Üniversite öğrencilerinin tespiti için Yüksek Öğretim Kurulu Başkanlığında bulunan veri tabanı kullanılacaktır.

 • TTNET Abonelik Sözleşmesi,
 • TTNET ADSL/VDSL2/Yalın İnternet Sözleşme Eki,
 • T.C. vatandaşlık numarası (Şahsen veya vekalet ile başvurması gerekmektedir)

Yeni aboneliklerde bağlantı ücreti ayda 8 TL taksitle 12 ay veya 4 TL taksitle 24 ay boyunca TTNET faturasına yansıtılır. Yalın İnternet Devre Hazırlama ücreti (tüm vergiler dahil peşin 10 TL), paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere TTNET faturasına yansıtılır.

İlk 3 aydan sonra aylık 4,90 TL olan Tivibu Web Max paket ücreti otomatik olarak yansıtılır. Limitli paketlerde kota aşım ücreti yürürlükteki tarifeye göre ücretlendirilecektir. Yalın internet paketlerinden yararlanan aboneler için kampanya kapsamında aylık yalın internet erişim bedeli ücretsizdir. 12 aylık taahhüt süresi dolduğunda aylık yalın internet erişim ücreti müşteri faturasına yansıtılacaktır.

Kampanyada internet aylık ücreti için indirimli süre tamamlandıktan sonra mevcut internet paketinizin ve Yalın İnternet erişim ücretinin yürürlükteki aylık standart ücreti üzerinden kullanımınız devam eder.

Kampanyada taahhüt süresi tamamlandıktan sonra internet aylık ücreti için mevcut internet paketinizin yürürlükteki aylık standart ücreti üzerinden kullanımınız devam eder.

Kampanyanın modem dahil ve hariç olmak üzere 2 farklı versiyonu bulunmaktadır. Modem isteniyorsa kampanyanın modem dahil versiyonundan yaralanılabilir.

Modemler hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Kampanyada indirim süreniz devam ediyorsa;
Kampanyaya giriş yaptığınız internet paketinin yürürlükteki aylık standart kullanım ücreti daha yüksek kampanyaya dahil paketlere geçiş yapabilirsiniz.

Kampanyada indirim süreniz tamamlandı ise;
Kampanyaya giriş yaptığınız internet paketinin yürürlükteki aylık standart kullanım ücreti daha yüksek kampanyaya dahil veya dahil olmayan paketlere geçiş yapabilirsiniz.

Evet. Abonelik başvurusu sırasında veya daha sonra TTNET Katma Değerli Servisleri’inden yararlanabilirsiniz. Tüm servislerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.

Kampanyadan yararlanan yeni müşterilerin ilk faturalarına aşağıdaki ücretler yansır;

 • Kısmi Kullanım Ücreti: İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadarki kullanım bedeli, seçilen paketin kampanyalı tarife ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.
 • Yalın İnternet Aylık Erişim Hizmeti Ücreti*: Yalın İnternet hizmetinden yararlanan müşterilere, Yalın İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar ki gün üzerinden aylık erişim ücreti hesaplanarak faturalandırılır.
 • Bağlantı ücreti ilk taksiti: Yeni aboneliklerde 12 ay boyunca 8 TL taksitle faturaya yansıtılır.
 • Yalın İnternet devre hazırlama ücreti: Mevcutta sabit telefon hizmeti almayan yeni müşterilere vergiler dahil 10 TL yansıtılır.
 • Damga Vergisi: Paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere TTNET faturasına yansıtılır.
 • Kota aşım ücreti (Varsa): Yürürlükteki kota aşım ücretinden hesaplanarak kotalı paketlerde yansıtılır.
 • Satın alınan ücretli TTNET Katma Değerli Servis ücreti (Varsa): Ücretli TTNET Katma Değerli Servisleri’nden (Tivibu Web, TTNET Vitamin, ...) yararlanılması durumunda ilk faturaya yansıtılır.

Kampanya veya hizmet iptali için Türk Telekom Ofisler’i ve TTNET Bayileri’ne başvurabilir ya da 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.

Kampanyada yer alan hizmetlerden birinin iptali paketin iptali anlamına gelmektedir. Bu durumda paket yapısı bozulur, indirimler sona erer ve paket ile sağlanan indirimlerin bedeli geri alınır. Abonenin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone’den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir.
Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, varsa kurulum ücretinin ve taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.

Kampanya kapsamında Tivibu Go Giriş 1 ay hediye edilmektedir. 1 ay hediye süresi bittikten sonra müşteri, yürürlükteki paket tarifesi üzerinden faturalandırılır.

Paket Adı Kampanyasız Fiyat Kampanyalı Fiyat Kampanya Faydası
Tivibu Web Giriş  Paket TL 4,90 TL 0 (İlk 1 Ay Süresince) İlk 1 Ay Ücretsiz

Kampanya 30 Haziran 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya çerçevesinde bir üst pakete geçebilir. Paket değişikliği yapması halinde hediye üyelik süresi kullanım hakkı sona erer.

Kampanya kapsamında, Tivibu Go Giriş paketi için taahhüt alınmamaktadır.Aboneler istedikleri takdirde Tivibu Go Giriş paketi üyeliklerini sona erdirebilirler.
Tivibu Go Giriş paketinizi Türk Telekom Ofisleri, TTNET Bayilerine başvurarak veya 444 0 375 Müşteri Hizmetleri’ni arayarak iptal edebilirsiniz.

Hediye veya İndirim süresi sona erdikten sonra aboneler, yürürlükteki Tivibu Go Giriş Paket tarifesi üzerinden ücretlendirilecekler.