Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

TTNET Alo ve İnternette 12 ay İndirim Kampanyası

Geri Dön

12 ay taahhüt vererek kampanyaya başvuran tüm bireysel yeni müşteriler 12 ay boyunca kampanyada yer alan hizmetleri indirimli fiyatlardan kullanır. Kampanyaya dahil hizmetler;

 • İnternet: TTNET İnternet Paketleri 12 ay boyunca indirimli,

 • Telefon: TTNET Alo Paketleri 12 ay boyunca indirimli,

03 Nisan - 31 Temmuz 2014 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan, 31 Mayıs 2014 tarihine kadar başvuran bireysel yeni müşteriler 12 ay taahhüt vererek kampanyaya dahil olan internet + ev telefonu paketlerinden yararlanabilir.

 • TTNET Abonelik Sözleşmesi,
 • TTNET İnternet/Yalın İnternet Sözleşme Eki,
 • TC uyruklu vatandaşlar için kimlik belgesi aslı (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport)
 • Yabancı uyruklu vatandaşlar için, geçerlilik tarihi uygun pasaport, gemi adamı belgesi, yabancı misyon kimlik kartı veya NATO kimlik belgesinin bir sureti
 • T.C. vatandaşlık numarası (Şahsen veya vekalet ile başvurması gerekmektedir)

Kampanyaya katılan yeni müşterilerden 36 TL(ayda 3 TL taksitle 12 ay boyunca) bağlantı ücreti alınacaktır.

Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilmemektedir.

Taksitli Modem kampanyası hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Kampanyanın indirim ve taahhüt süresi 12 aydır.

Kampanyada indirim süreniz devam ediyorsa;

Kampanyaya giriş yaptığınız internet paketinin aylık standart kullanım ücreti daha yüksek kampanyaya dahil paketlere geçiş yapabilirsiniz.

Kampanyada indirim süreniz tamamlandı ise;

Kampanyaya giriş yaptığınız internet paketinin aylık standart kullanım ücreti daha yüksek kampanyaya dahil veya dahil olmayan paketlere geçiş yapabilirsiniz.

Limitli tarifeleri seçen müşterilerimizden, kotalarını aşmaları halinde yürürlükteki tarifeye göre limit aşım ücreti alınacaktır. Limit aşım ücretlerine herhangi bir indirim uygulanmayacaktır. Limit aşım ücretleri hakkında bilgi almak için tıklayın.

İndirim süresinin bitiminden itibaren seçtiğiniz TTNET İnternet ve TTNET Alo paketlerinin yürürlükteki tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.

İnternet hizmetinde paket değişikliği için kampanya ile sunulan internet paketlerine geçiş yapabilirsiniz. Bu durumda TTNET Alo hizmetiniz etkilenmeyecektir.

Tercih ettiğiniz paket için ödeyeceğiniz aylık bedel dışında pakete dahil hizmetlere ait özelliklerden dolayı ek ücretler oluşabilir. Bunlar;

İnternet:

 • Kota Aşım Ücreti: Seçilen paket içindeki internet tarifesi kotalı ise, kota aşım durumunda kota aşım bedeli tahsil edilir.
 • Bağlantı Ücretleri: Yeni müşteriler (internet ve sabit telefon müşterisi değil) için ilk bağlantı ücreti (3 TL x 12 ay taksitle)

Telefon (TTNET Alo):

 • Paket görüşme süresi aşım ücreti: Abone olunan paket ile hakedilen görüşme süresinin aşılması durumunda paket aşım bedelleri (konuşulan dakika x ek ücret tutarları),
 • Bağlantı Ücretleri:
  • Yeni müşteriler (internet ve sabit telefon müşterisi değil) için bir defaya mahsus 14TL,
  • Yeni müşteriler (sabit telefon müşterisi, internet müşterisi değil) için bir defaya mahsus 10TL,
  • Mevcut müşteriler için (internet ve sabit telefon müşterisi) bir defaya mahsus 10TL.

Kampanyadan yararlanan yeni müşterilerin ilk faturalarına aşağıdaki ücretler yansıyacaktır:

Kampanyada yer alan hizmetlerden birinin iptali kampanya iptali anlamına gelmektedir.

Taahhüt süresi dolmadan kampanya iptali yapılması durumunda faturaya yansıyacak ücretler;

Taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler tahsil edilir. Ancak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamının, sağlanan indirimlerden düşük olması halinde düşük olan tutar faturanıza yansıtılır.

Bahse konu tutara ilaveten;

 • (varsa) Bağlantı ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) Kotalı paketlerde kota aşım ücreti,
 • (varsa) Geriye dönük TTNET İnternet/TTNET Alo hizmeti kullanım ücretleri.

Kampanya veya hizmet iptali için 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetlerini arayabilir, Türk Telekom Ofisleri veya TTNET Bayilerine başvurabilirsiniz. İptal işleminin tamamlanabilmesi için Türk Telekom Ofis veya TTNET Bayisine yazılı başvuru yapılması gereklidir.

Telefon ya da internet aboneliğinin sona erdirilmesi durumunda diğer hizmet de otomatik olarak sona erer.

İnternet ve telefon hizmetlerinin iptali durumunda faturaya yansıyacak ücretler;

Taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler tahsil edilir. Ancak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamının, sağlanan indirimlerden düşük olması halinde düşük olan tutar faturanıza yansıtılır.

Bahse konu tutara ilaveten;

 • (varsa) Bağlantı ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) Kotalı paketlerde kota aşım ücreti,
 • (varsa) Geriye dönük TTNET İnternet/TTNET Alo internet hizmeti kullanım ücretleri.

Kampanya ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için 7 gün 24 saat 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ne başvurabilirsiniz.

Tivibu Go Maxi Paketi ile bilgisayarınız, akıllı cep telefonunuz ve tabletiniz üzerinden internet bağlantınız ile yerli ve yabancı bir çok TV kanalına ulaşabilir, hatta TV'de yayınlanmış birçok programı yayınlanma tarihinden itibaren 1 hafta boyunca dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden, dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

Tivibu Go Maxi Paket 1 Ay Hediye Kampanyası, Tivibu Go Maxi paketi için geçerlidir.

Paket Adı Kampanyasız Fiyat Kampanyalı Fiyat Kampanya Faydası
Tivibu Go Maxi Paket TL4,90 TL0 (İlk 1 Ay Süresince) İlk 1 Ay Ücretsiz

Tivibu Go Maxi Paket 1 Ay Hediye Kampanyası 31.12.2014 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Tivibu Go Maxi aboneleri kampanya çerçevesinde bir üst pakete geçebilir. Paket değişikliği yapılması halinde 1 aylık hediye üyelik süresi kullanım hakkı sona erer.

TTNET abonelerine Tivibu Go Maxi 1 Ay Hediye Kampanyası için herhangi bir bağlayıcı bir koşul söz konusu değildir. Aboneler istedikleri taktirde Tivibu Go Maxi Paket 1 ay hediye üyeliklerini sona erdirebilirler.

Hediye veya İndirim süresi sona erdikten sonra aboneler, yürürlükteki Tivibu Go Maxi Paket tarifesi üzerinden ücretlendirilecekler.

Tivibu Go internet üzerinden veri akışı ile gerçekleşen bir hizmet olduğu için Tivibu Go'ya bağlantı gerçekleştirdiğiniz internet paketinin kotası etkilenecektir.