Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

2 Ay Ücretsiz 10 Ay İndirim Kampanyası

Geri Dön

31 Ocak 2014'e kadar bu kampanya ile TTNET ADSL/Yalın İnternet hizmeti alan taahhütsüz mevcut bireysel ve kurumsal müşterilerimiz 24 ay taahhütle ilk 2 ay ücretsiz, devam eden 10 ay boyunca ise indirimli fiyatlarla internet sahibi olacaktır.

Kampanyadan TTNET ADSL/Yalın İnternet hizmeti alan mevcut taahhütsüz bireysel ve kurumsal müşterilerimiz 24 aylık abonelik taahhütnamesi imzalayarak yararlanabilir.

Kampanya kapsamında uygulanacak indirimli tarife ücretlerini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

İnternet Paketi Bağlantı Hızı Aylık kullanım Kota Kampanya Ücretsiz Kullanım Dönemi (İlk 2 Ay) Kampanya İndirimli Dönem (3.-12. Ay) Kampanya İndirimsiz Dönem
ADSL / TTNET Yalın İnternet NET6 8 Mbps'ye kadar 6 GB TL 0 TL 22 TL 35
NET12 8 Mbps'ye kadar 12 GB TL 0 TL 29 TL 47
NETLİMİTSİZ 8 Mbps'ye kadar Limitsiz TL 0 TL 44 TL 67
NETLİMİTSİZ PLUS 8 Mbps'ye kadar Limitsiz TL 0 TL 45 TL 97
8LİMİTSİZ 8 Mbps Limitsiz TL 0 TL 48 TL 123
ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps'ye kadar Limitsiz TL 0 TL 47 TL 72

Kampanya kapsamında 8 Mbps'ye kadar hızlı NET6, NETLİMİTSİZ, NET12 ve NETLİMİTSİZ Plus paketlerinde ADSL hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca 16 Mbps'ye kadar hızlı ULTRANET LİMİTSİZ ile 8 Mbps hızındaki 8LİMİTSİZ paketi de kampanyaya dahildir.

Evet, bu kampanya ile birlikte Yalın İnternet hizmetinden yararlanabilirsiniz. TTNET Yalın İnternet hizmetinden yararlanmak isteyen abonelerin faturalarına aylık 15 TL Yalın İnternet hizmeti erişim ücreti tabloda belirtilen ücretlere ek olarak yansıtılacaktır. TTNET Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı olan ve internet hizmeti aboneliği bulunan mevcut abonelerden bir defaya mahsus 8 TL geçiş ücreti alınır.

TTNET ADSL/Yalın İnternet ile Tivibu, TTNET ProG, NETDİSK, TTNET Vitamin, TTNET Müzik, TTNET Oyun, TTNET WiFi, TTNET Aile Koruma Şifresi ve TTNET Güvenlik gibi pek çok katma değerli servisi kullanabilirsiniz. Tüm servislerimiz hakkında bilgi almak için tıklayınız.

24 aylık abonelik taahhütü sonuna kadar kampanyaya giriş yaptığınız tarife/hız paketinin aylık kullanım ücretinin altında bir tarife/hız paketine inmemek kaydıyla tarife değişikliği yapabilirsiniz.

12 aylık indirim süresi tamamlandıktan sonra mevcut internet paketinizin ilgili tarihteki yürürlükteki aylık standart ücreti üzerinden faturalandırılmaya başlarsınız. İnternet aylık paket ücreti ve kota aşım ücretine her yıl Ocak ayında %7'yi aşmayacak şekilde fiyat artışı yapılacaktır. Paketlerin tarife ücretleri hakkında bilgi almak için tıklayın.

Hayır. Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilmeyecektir.

ADSL Hattınızı iptal ettirmek isterseniz bulunduğunuz ildeki size en yakın Türk Telekom Ofisi'ne giderek yazılı iptal başvurusunda bulunmanız gerekmektedir.

Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom Ofisleri, Türk Telekom Bayilerine başvurabilirsiniz. Ayrıca 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayarak kampanyadan hemen yararlanın.

Kampanya ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için 7 gün 24 saat 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ne başvurabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanan yeni müşterilerin ilk faturalarına aşağıdaki ücretler yansır;

Kısmi Kullanım Ücreti:İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadarki kullanım bedeli, seçilen paketin kampanyalı tarife ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.

Yalın İnternet Aylık Erişim Hizmeti Ücreti:Yalın İnternet hizmetinden yararlanan müşterilere, Yalın İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar ki gün üzerinden aylık erişim ücreti hesaplanarak faturalandırılır.

Kota Aşım Ücreti:Kotalı paketlerde varsa kota aşım ücreti ilk faturaya yansıtılacaktır.

Kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan Damga Vergisi

Taahhüt süresi dolmadan kampanya iptali yaptığınız durumda faturanıza yansıyacak ücretler;

Taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler tahsil edilir. Ancak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamının, sağlanan indirimlerden düşük olması halinde düşük olan tutar faturanıza yansıtılır.

Bahse konu tutara ilaveten (varsa) aşağıdaki ücretler faturanıza yansıtılacaktır.

  • (varsa) Bağlantı ücretinin kalan taksitleri,
  • (varsa) Kotalı paketlerde kota aşım ücreti,
  • (varsa) Modem ücretinin kalan taksitleri
  • (varsa) Geriye dönük ADSL/TTNET FİBERNET/HİPERNET/Yalın internet hizmeti kullanım ücretleri