Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Pakolino.com’da 3 aylık üyelikte ilk ay sadece 19 TL!

Kampanya 1 Mart – 31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine pakolino.com’da 3 aylık üyelikte ilk ay sadece 19 TL olarak ücretlendirilecektir. Kampanyadan faydalanmak için müşterilerin PAKOLINO boşluk TCKN yazıp 6262’ye SMS göndermeleri ve gelen şifreyi satınalma sayfasında "indirim kodunuz mu var" alanına girmesi yeterlidir. Her şifre sadece bir defa kullanılabilir.

Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262’ye gönderilen kısa mesajlar bir SMS ücreti olup bağlı olunan operatörün belirlediği tarife üzerinden ücretlendirilir. Avea İletişim A.Ş., TTNET A.Ş. ve Türk Telekom A.Ş. kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar. Avea İletişim A.Ş., TTNET A.Ş., Türk Telekom A.Ş. ve PAKOLINO kampanya ile ilgili olarak usulüne uygun şekilde duyurmak kaydıyla değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Kampanya kapsamında ilk kutu 19TL ikinci ve üçüncü kutuların ücreti 49TL olarak aydan aya olarak ücretlendirilecektir. Üyelik 3 aydan kısa sürede sonlandırılırsa ilk kutuda uygulanan indirim bedeli karta  yansıtılır.​​​​​​​