Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

LUKOIL Kampanyası

Lukoil ve Akpet istasyonlarında %6 indirim!

Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterileri; kampanyaya katılan LUKOIL ve AKPET istasyonlarında, benzin ve motorinde tavsiye edilen KDV dahil perakende pompa satış fiyatı üzerinden %6 indirim fırsatından yararlanabilecektir. İndirime otogaz ürünü dahil değildir.

Kampanyadan faydalanabilmek için, Türk Telekom Avantaj mobil uygulaması üzerinden Fırsat Kodu Al butonunu tıklayarak ya da cep telefonundan LUKOIL boşluk TCKN yazıp 6262’ye kısa mesaj göndererek fırsat kodu alınabilir.

Gelen şifrenin ilgili istasyon yetkilisine iletilmesi gerekmektedir. İstasyondaki Türk Telekom POS cihazına cep no, kampanya kodu (şifresi), plaka, pompa numarası ve ürün adı (yakıt tipi) girildikten sonra artık indirimli yakıt alınabilir. Ayrıca ilgili POS’tan bir bilgi fişi de çıkacaktır.

Kampanya Koşulları

  • Kampanya 25 Eylül – 31 Aralık 2017 tarihihleri arasında geçerlidir.
  • LUKOIL, EPDK tarafından akaryakıt piyasası koşullarına ilişkin olarak verilecek kararlar neticesinde meydana gelen değişiklikler ve gelişmeler (tavan fiyat uygulaması vb) karşısında indirim oranını tek taraflı olarak değiştirebilme hakkını saklı tutar.
  • Şifreler tek kullanımlıktır ve her alışverişte yeni şifre alınması gereklidir.
  • Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
  • Kod alımı Türk Telekom Avantaj uygulaması üzerinden ücretsizdir.
  • Kampanyaya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar bir SMS ücreti olup bağlı olunan operatörün belirlediği tarife üzerinden ücretlendirilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.
  • LUKOIL EURASIA PETROL A.Ş ve Türk Telekom Grubu kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.​​​​​​​​
​​​​