Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Esnek Kampanya

Esnek kampanya ile size en uygun paketi oluşturabilir, tüm iletişim ihtiyaçlarınızı tek seferde karşılayabilirsiniz.

Tüm iletişim ve eğlence ihtiyaçlarınız tek noktada çok avantajlı fiyatlarla bir arada... İstediğiniz paketleri ister tek başına, ister ikili, ister üçlü, ister dörtlü bir araya getirin, Türk Telekom’un fırsatlarla dolu dünyasına hemen katılın.​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

 

Online Başvuru ​​

​​
​​
Kampanya Kapsamındaki Paket Bağlantı Hızı GB Paketler Tarife
Fiber Limitsiz İnternet 24 Mbps 35 GB 6GB 3000DK
Sınırsız Grupiçi Konuşma
+ Sınırsız SMS
+ Alo Konuştukça Öde
127,90 TL
Fiber Limitsiz İnternet 24 Mbps 50 GB 6GB 3000DK
Sınırsız Grupiçi Konuşma
+ Sınırsız SMS
+ Alo Konuştukça Öde
143,90 TL
Fiber Limitsiz İnternet 24 Mbps 50 GB 6GB 3000DK
Sınırsız Grupiçi Konuşma
+ Sınırsız SMS
+ Alo Konuştukça Öde
163,90 TL
Fiber Limitsiz İnternet 24 Mbps 100 GB 6GB 3000DK
Sınırsız Grupiçi Konuşma
+ Sınırsız SMS
+ Alo Konuştukça Öde
180,90 TL
​​​​
​​​​
 • Esnek Kampanya, 31.12.2017’ye kadar geçerli olup bireysel müşteriler için geçerlidir
 • Esnek Kampanya, Türk Telekom'un müşterilerimize sunduğu avantajlı kampanyalarından oluşmaktadır. Kampanyalar hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayın.

 • Kampanya kapsamında belirtilen ücretler herşey dahil ücretler olup tercih edebileceğiniz ek ürün ve servisler için ayrıca faturaya yansıyabilecek ücretler;
  • Evde İnternet
   • Kampanya kapsamında, talep eden müşteril​er 24 ay boyunca aylık 5TL taksitle indirimli modem fırsatından yararlanabilir. FİBERNET Paketlerinden FTTH altyapısında hizmet alacak müşterilerimiz için modem ücretsiz sunulmaktadır. Kampanya kapsamında verilecek modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır. 
  • TV
   • Toplam Tivibu aktivasyon ücreti 36 TL olup 24 aylık taahhüt suresi kapsamında, aylık 1 TL taksitle ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir. 24 aylık süre sonrasında kalan aktivasyon ücreti taksitleri alınmaya devam edecek olup, bu dönemde aboneliğin sona ermesi ve taahhüt ihlali ve/veya kampanya iptali nedeni ile aktivasyon bedelinin tahsil edilmemiş olması halinde, kalan taksitlerin toplamı tahsil edilir.
   • Kampanya kapsamında Türk Telekom Tivibu iç kurulumu ücretsizdir. Uydu paketlerinde dış kurulum ihtiyacı doğarsa, 132 TL (11 TL * 12 Ay) dış kurulum bedeli müşteriye aittir.
   • Türk Telekom Tivibu Paketleri için IPTV HD paket fiyatı + 5 TL'dir
   • Ayrıca tercih edilecek iletişim hizmetlerine ait kampanya kapsamında doğabilecek vergiler bir defaya mahsus olmak üzere ilk faturaya yansıtılır.
 • Diğer internet servis sağlayıcıda ki internet aboneliğini iptal ederek Türk Telekom Evde İnternet abonesi olan müşterilerimize Hoş Geldin İndirimi sunulur. Müşteriler, Türk Telekom evde internet aktivasyon tarihinden en fazla 2 ay önceki diğer internet servis sağlayıcı son faturasını fakstakip@ttmail.com adresine internet hizmet numarası, ad-soyad ve iletişim kurulacak cep telefonu numarası bilgisi ile 60 gün içinde mail atmaları halinde yararlanabilirler. Sağlanacak indirim kampanya ile sağlanan indirimlerine ek olarak aylık 30 TL (vergiler dahil) olacak şekilde ve toplam 150 TL’ye kadar (vergiler dahil) faturaya yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında modem kurulumu, bağlantı kontrolü ve internetin çalışır teslim edilmesi dahil olmak üzere hafta içi mesai saatlerinde değeri 90 TL; hafta içi mesai saatleri dışında veya hafta sonu değeri 150TL olan evde kurulum hizmeti ücretsizdir. Aynı şekilde Kampanya kapsamında değeri 84TL olan Türk Telekom Tivibu iç kurulumu da ücretsizdir. Uydu paketlerinde dış kurulum ihtiyacı doğarsa, 132 TL (11 TL * 12 Ay) dış kurulum bedeli müşteriye aittir.
 • Türk Telekomünikasyon A.Ş'den ses hizmeti alınmıyor olması halinde FİBERNET aboneliğinin iptal edilmesi veya her halükarda ses hizmeti ve FİBERNET Paket aboneliğinin birlikte iptali halinde, FİBERNET abonelerinin kullanımına sunulan HGW modemlerin, iptal başvurusunda eksiksiz iade edilmemesi durumunda, modem teslim tutanağında belirtilen bedeller tahsil edilir.
 • Tercih edilen hizmetlerin (ay içinde) abonelik başlangıcından ay sonuna kadar gerçekleşen kullanımının bedeline Aylık Kısmi Kullanım Ücreti denir. Paket aktivasyon tarihinden ay sonuna kadar ki (son gün dahil) kullanım bedelleri, seçilen hizmetlere ait paketlerin kampanyadaki indirimli ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.
 • Müşterinin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname'nin aAbone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, rayiç cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı müşteriden tahsil edilir. Ancak müşteri taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretlerinin, taksitli satılan cihaz, servis, ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı, aktivasyon, Tivibu Kurulum ücreti, geriye dönük hizmet kullanım ücretleri ve tarifede yer alan diğer kullanımlara ait borçlar ayrıca tahsil edilir.
 • Evde internette internet paketleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir. Abone, internet hattının bulunduğu yerdeki 8, 16, 24, 35, 50 veya 100 Mbps' ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilmektedir. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) Paket GB*'ını aştığında internet kullanım hızı düşürülür. İşletmeci, düşürülecek hız seviyesini herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Takip edilen aya girildiğinde Abone internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilmektedir.
 • Evde İnternet paketleri kampanya taahhütnamesi için tıklayın.
 • Türk Telekom TİVİBU paketlerinin (IPTV) taahhütnamesi için tıklayın.
 • Türk Telekom TİVİBU paketlerinin (Uydu) taahhütnamesi için tıklayın.
​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​

Kampanyaya başvurmak için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayabilir veya size en yakın Türk Telekom Ofisleri ve Grup Mağazaları'na uğrayabilirsiniz.

Ayrıca İnternet yazıp 6606'ya kısa mesaj (SMS) göndererek başvuru yaparsanız sizi hemen arayabiliriz.

Size en yakın satış noktasını öğrenmek için tıklayınız.​​​​​