Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Yalın İnternet Kampanyası

Yalın İnternet Kampanyası

Şimdi evinizde telefon olmasa da internetiniz olacak! TTNET Yalın ULTRANET LİMİTSİZ paketi, 12 ay kalma sözünüze ayda 88 TL yerine 68,90 TL! Üstelik yalın erişim ücreti TTNET'ten!

 
Online Başvuru
 
Kampanyaya Dahil Paketler Bağlantı Hızı Aylık Kullanım
Kotası
Adil Kullanım Noktası Kampanyalı Fiyat İndirim Bedeli
(Aylık)
Tarife
Yalın ULTRANET6 25 GB AKN 16 Mbps'ye kadar 6 GB 25 GB TL45,90 x 12 Ay T8,10 TL54/Ay
Yalın ULTRANET LİMİTSİZ 50 GB AKN 16 Mbps'ye kadar Limitsiz 50 GB TL68,90 x 12 Ay TL19,10 TL88/Ay

Yukarıdaki tabloda belirtilen ücretlere %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir. Yalın internet tarife ve kampanyalı paket fiyatlarına yalın internet aylık erişim ücreti dahildir.

 • Kampanya, Paket ve Ücretlendirme tablolarında belirtilen TTNET Yalın İnternet paketleri için geçerlidir.
 • Kampanyadan bireysel yeni müşteriler 12 ay taahhüt vererek yararlanabilir. Kampanyaya dahil Yalın İnternet paketleri 12 ay boyunca indirimli olup 12 (on iki) aylık taahhüt süresi bittikten sonra yürürlükteki TTNET Yalın İnternet tarifesi uygulanacaktır.
 • Daha önce TTNET internet abonesi olan ve abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar TTNET abonesi olmaları durumunda bu kampanyadan yararlanamazlar.
 • Yeni aboneliklerde 48 TL bağlantı ücreti ayda 4 TL taksitle 12 ay boyunca TTNET internet faturasına yansıtılır.
 • TTNET Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve ADSL internet hizmeti aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus 8 TL devre hazırlama ücreti alınır.
 • Tabloda belirtilen yalın internet paket fiyatlarına aylık yalın internet erişim ücreti (12 aylık taahhüt süresince 15 TL yerine 12 TL) dahildir. 12 aylık taahhüt süresi dolduğunda aylık yalın internet erişim ücreti (15 TL) müşteri faturasına yansıtılır.
 • Paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere TTNET internet faturasına yansıtılır.
 • Limitli paketlerde kota aşım ücreti yürürlükteki tarifeye göre ücretlendirilecektir.
 • Abone, 12 (on iki) aylık indirim dönemi zarfında sadece kampanyaya dahil olan paketlere, kampanyaya girişte tercih ettiği tarife paketinin ücret olarak altına inmemek koşuluyla, hız/paket değişikliği yapabilecektir.
 • Abonenin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone'den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • Abone, internet hattının bulunduğu yerdeki 16 Mbps’ ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) adil kullanım noktasını (ULTRANET6 için 25 GB, ULTRANET Limitsiz için 50 GB) aştığında internet kullanım hızı düşürülecektir. TTNET, düşürülecek hız seviyesini herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Takip edilen aya girildiğinde Abone internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında kampanyaya dahil olan internet paketlerinden yararlanılması durumunda otomatik olarak 1 ay ücretsiz TİVİBU GO Giriş paketi müşteriye tanımlanır. İlk 1 aydan sonra aylık 4,90 TL paket ücreti otomatik olarak yansıtılır. Tivibu Go Giriş Paketi, Tivibu Web ve Tivibu Cep hizmetlerini içermektedir. TTNET, Tivibu Go Giriş paket içeriklerini belirleme ve değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya internet altyapı olanakları ile sınırlıdır. TTNET kampanya süresini uzatma hakkını saklı tutar. Kampanya detayları için 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'nden de bilgi alabilirsiniz.

Sözleşmeler için tıklayın.

Taahhütname'yi indirmek için tıklayın.

Kampanyaya başvurmak için www.ttnet.com.tr, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Ofis ya da TTNET Bayisine uğrayın, TTNET Yalın İnternet sahibi olun.

Ayrıca İnternet yazıp 6606'ya kısa mesaj (SMS) göndererek başvuru yaparsanız sizi hemen arayabiliriz.

Size en yakın TTNET Satış Noktası'nı öğrenmek için tıklayın!

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Yalın İnternet Kampanyası ile ilgili sıkça sorulan sorular için tıklayın.