Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

TTNET'ten Üniversiteli Kampanyası

 

Kampanyaya dahil olan paket seçenekleri için tıklayın. (Playstore'dan oyun dahil değil)

Kampanyaya Dahil Olan Yalın İnternet Paketleri Bağlantı Hızı Aylık kullanım Kota Adil Kullanım Noktası Taahhüt Süresi Kampanya İndirimli Aylık Paket Fiyatı (Playstore oyun hariç) İndirimsiz Aylık Paket Fiyatı
ADSL / TTNET Yalın İnternet
Yalın ULTRANET6 16 Mbps'ye kadar 6 GB 25 GB 12 ay TL 29,90 x 12 ay TL 37+15
Yalın ULTRANETLİMİTSİZ 16 Mbps'ye kadar Limitsiz 50 GB 12 ay TL 49,90 x 12 ay TL 69+15

Yukarıda belirtilen ücretlere %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

Kampanyaya dahil olan paket seçenekleri için tıklayın. (Playstore'dan oyun dahil)

Kampanyaya Dahil Olan Yalın İnternet Paketleri Bağlantı Hızı Aylık kullanım Kota Adil Kullanım Noktası Taahhüt Süresi Kampanya İndirimli Aylık Paket Fiyatı (Playstore oyun hariç) İndirimsiz Aylık Paket Fiyatı
ADSL / TTNET Yalın İnternet Yalın ULTRANET6 16 Mbps'ye kadar 6 GB 25 GB 12 ay TL 32,90 x 12 ay TL 37+15
Yalın ULTRANETLİMİTSİZ 16 Mbps'ye kadar Limitsiz 50 GB 12 ay TL 52,90 x 12 ay TL 69+15

Yukarıda belirtilen ücretlere %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

 • Kampanya 01 Ocak - 31 Haziran 2014 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Üniversiteli Kampanyası Yalın ULTRANET6 ve Yalın ULTRANETLİMİTSİZ paketleri için geçerlidir.
 • Yeni veya kampanya yürürlüğe girdikten sonra en az 3 (üç) aydır internet aboneliği olmayan üniversite öğrencileri kampanyaya dahil olan TTNET Yalın İnternet paketlerine 12 ay taahhüt vererek kampanyadan 1 kez yararlanabilir.
 • Kampanyadan, başvuruda bulunan ilk 100.000 üniversite öğrencisi yararlanabilecektir. Üniversite öğrencilerinin tespiti için Yüksek Öğretim Kurulu Başkanlığında bulunan veri tabanı kullanılacaktır. Veri tabanının güncelliği üniversiteye göre değişiklik gösterebilmektedir.
 • İndirim süresinin bitiminden itibaren kampanya dahilinde seçtiğiniz paketin yürürlükteki tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.
 • Kampanya kapsamında aylık yalın internet erişim bedeli ücretsizdir. 12 aylık taahhüt süresi dolduğunda yürürlükteki aylık yalın internet erişim ücreti müşteri faturasına yansıtılır.
 • Yeni aboneliklerde 36 TL bağlantı ücreti ayda 3 TL taksitle 12 ay boyunca TTNET faturasına yansıtılır.
 • Yalın İnternet Devre Hazırlama ücreti (tüm vergiler dahil peşin 8 TL), paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere TTNET faturasına yansıtılır.
 • Limitli paketlerde kota aşım ücreti yürürlükteki tarifeye göre ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Pakete dahil hizmetlerin (ay içinde) abonelik başlangıcından ay sonuna kadar gerçekleşen kullanımının bedeline Aylık Kısmi Kullanım Ücreti denir. Paket aktivasyon tarihinden ay sonuna kadar ki (son gün dahil) internet kullanım bedelleri, seçilen hizmetlere ait paketlerin Kampanya'ndeki indirimli ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.
 • Müşteri, 12 (on iki) aylık indirim dönemi zarfında sadece kampanyaya dahil olan paketlere, kampanyaya girişte tercih ettiği tarife paketinin ücret olarak altına inmemek koşuluyla, hız/paket değişikliği yapabilecektir. Belirtilen durumun haricinde yapılan değişiklikler taahhüt ihlali olarak değerlendirilir.
 • Kampanya kapsamında yukarıdaki tabloda yer alan Üniversiteli  Paketlerin alınması durumunda otomatik olarak ilk 3 ay ücretsiz TİVİBU WEB MAXİ paketi müşteriye tanımlanır. Müşteriye,  ilk 3 aydan sonra aylık 4,90 TL paket ücreti otomatik olarak yansıtılır. Tivibu Web aboneleri kampanya çerçevesinde bir üst pakete geçiş yapabilir. Bir üst pakete geçiş yapması durumunda hediye süre kullanım hakkını kaybeder.
 • Üniversiteli Kampanyası Playstore Oyun dahil versiyonundan yararlanan üniversite öğrencilerine Playstore’dan Football Manager 2014 oyunu ücretsiz olarak verilmektedir. TTNET kampanya kapsamında Playstore’dan verilecek oyunu seçme hakkını saklı tutar. Playstore web sitesi üzerinden verilen oyuna ilişkin şifre 31.12.2014’e kadar geçerlidir.
 • Ücretli TTNET Katma Değerli Servisleri'ne abone olunması durumunda, kullanım bedeli faturaya ayrıca yansıtılır.
 • Taahhüde aykırılık halinde kampanya kapsamında sunulan avantajlar için Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun düzenlemeleri çerçevesinde hesaplanan cayma bedeli TTNET faturasına yansıtılır.
 • 8 Mbps hız fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir. Söz konusu hızın, mümkün olan en yüksek seviyede Türkiye genelinde sağlanabilmesi için altyapı geliştirme çalışmaları artarak devam etmektedir.
 • Kampanya internet altyapı olanakları ve modem stokları ile sınırlıdır. TTNET kampanya süresini uzatma hakkını saklı tutar. Kampanya detayları için 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'nden de bilgi alabilirsiniz.

Taahhütname için tıklayın.

Kampanyaya başvurmak için www.ttnet.com.tr, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Ofis ya da TTNET Bayisine uğrayın, TTNET İnternet ve TTNET Alo sahibi olun.

Size en yakın TTNET Satış Noktası'nı öğrenmek için tıklayın!

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Üniversiteli Kampanyası ile ilgili sıkça sorulan sorular için tıklayın.