Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

TTNET’e Transfer Sezonu Açıldı

TTNET’e Transfer Sezonu Açıldı

Farklı internet servis sağlayıcıda yer alan internet hattınızı, şimdi çok cazip koşullarla TTNET’e transfer edebilirsiniz.

Üstelik 48 TL bağlantı ücretini ödemeden...

Hemen TRANSFER yazıp 6606’ya gönderin, TTNET ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayın.

Sizi Arayalım

Bilgilerinizi bırakarak, ürün ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilir ve başvuru işlemlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz. TTNET Dijital Satış Kanalları en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

Hemen Başvurun 

SMS ile Başvuru

TTNET'li olmak bir kısa mesaj kadar uzağınızda. Hemen TRANSFER yazın, bir boşluk bırakın, 6606'ya kısa mesaj (SMS) gönderin.

Hemen TTNET’e Transfer Olmak İçin;

  • TTNET'li olmak bir kısa mesaj kadar uzağınızda. Hemen Transfer yazın, bir boşluk bırakın, 6606'ya kısa mesaj (SMS) gönderin. TTNET Müşteri Hizmetleri yetkilimiz size en kısa zamanda ulaşacak ve işleminizi tamamlayacaktır.
  • TTNET'li olmak için online başvurabilirsiniz. Başvuru için tıklayın.
  • TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayarak ürün ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilir ve internete başvuru yapabilirsiniz. Hemen arayın: 444 0 375
  • TTNET Bayileri veya Türk Telekom Ofisleri'nden hızlı ve kolay başvuru yapabilirsiniz. Başvuru için tıklayın.

Online, 444 0 375'ten veya SMS ile başvurularda,

Bireysel başvurunuzu yaptıktan sonra, TTNET veya kargo yetkilisi tarafından belirttiğiniz adresinize ulaştırılan evrakları eksiksiz olarak imzalamanız ve nüfus cüzdanınızın fotokopisini gelen kargo yetkilisine vermeniz gerekmektedir.

Kurumsal başvurunuzu yaptıktan sonra, TTNET veya kargo yetkilisi tarafından belirttiğiniz adresinize ulaştırılan evrakları eksiksiz olarak imzalamanız ve şirketinizin imza sirküleri, vergi levhası, sicil gazetesi, son 6 aylığa ait faaliyet belgesi ve yetkili kişinin nüfus cüzdan fotokopilerini gelen kargo yetkilisine vermeniz gerekmektedir.

* TTNET internete başvurmak için attığınız kısa mesaj (SMS), kendi GSM veya sabit operatörünüz tarafından, 1 standart kısa mesaj (SMS) olarak ücretlendirilecektir.