Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

TTNET Ortak Kota Kampanyası

TTNET Ortak Kota Kampanyası

TTNET’ten bir ilk! ADSL ile 3G aynı kotada! Evdeki internetiniz artık sokakta da yanınızda!

TTNET Ortak Kota paketleri ile evdeki internetiniz dışarıya sizinle beraber geliyor. Paketinizin istediğiniz kadarını ADSL’den istediğiniz kadarını 3G’den kullanın, paket fiyatı değişmiyor.

TTNET Ortak Kota paketlerinden ihtiyacınıza uygun olanı seçin, tek pakette, tek kotada, tek faturada hem ADSL hem 3G kullanın.

Üstelik kotalı paketlerde avantajlı ek kota paketleri ile kotanızı aştığınızda da uygun fiyatlarla hem 3G’den hem ADSL’den yararlanmaya devam edebileceksiniz.

ORTAK KOTA NET6 ORTAK KOTA NETLİMİTSİZ
TL45 TL84
6 GB Limitsiz

ORTAK KOTA NET6 paketinde kota aşımı durumunda avantajlı ek kota paketleri uygulanır.
Her 500 MB'lık ek kota paketi 8 TL'dir.

ADSL modem bedeli, ADSL bağlantı ücreti, TTNET Mobil 3G hat açılışından kaynaklanan vergiler (40 TL'lik hat açılış vergisi ve 16,30 TL'lik telsiz ruhsat vergisi) ile her ay 1,36 TL'lik telsiz kullanım ücreti paket tutarlarına DAHİLDİR!

Ücretlere %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.İnternet aylık paket ücreti ve kota aşım ücretine her yıl Ocak ayında %7’yi aşmayacak şekilde fiyat artışı yapılacaktır.

 • Kampanyadan yeni ve taahhütsüz mevcut müşterilerimiz 24 ay taahhütle yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanmak için TTNET ADSL ve TTNET Mobil 3G abonelikleri yapılması gerekmektedir.
 • Mobil iletişim Avea tarafından sağlanmaktadır.
 • Kampanya fiyatlarına ADSL modem bedeli, ADSL bağlantı ücreti ile 3G hat açılışından kaynaklanan vergiler dahildir. 3G mobil modem dahil değildir.
 • 3G mobil modem almak isteyen müşterilerimiz aylık 3 TL taksitle TTNET 3G Mobil Modem sahibi olabilirler. Taksitler aylık olarak faturanıza yansıtılır.
 • Kampanyaya ait damga vergisi bir defaya mahsus ilk faturaya yansıtılır.
 • Ortak Kota NET6 paketinde kota aşımı olması durumunda otomatik olarak 500 MB’lık ek kota paketi tanımlanacaktır. Ek kota paketinin fiyatı 8 TL’dir.
 • Bir fatura dönemi içerisinde en fazla 7 ek kota paketi tanımlanmaktadır. 7.ek kota paketinin kullanım hakkını da dolduran abonelerimizin faturası sabitlenecek, 3G hızı düşürülecektir. 7.paketin bittiği nokta fatura limiti olarak kabul edilecektir. (Taahhüt döneminde 101 TL, taahhüt dönemi sonrası 119 TL’de fatura duracak, 3G hızı düşürülecektir) ADSL hızı ADSL kullanımı 25 GB’a ulaştığında düşürülecektir. (Limitli paketler için)
 • Ortak Kota NETLİMİTSİZ paketine abone olan müşterilerimizin ADSL ve 3G kullanımları toplamı 15 GB’a ulaştığında 3G hızları 128 Kbps’e düşürülecektir. ADSL kullanımı 50 GB’a ulaştığında ADSL hızı 3 Mbps’e kadar olacak şekilde düşürülecektir.
 • ADSL hızı bağlanılan yere; 3G hızı bağlanılan yere ve 3G modeme göre değişiklik gösterebilecektir.
 • Taahhüt iptali durumunda taahhüt tarihinden iptal tarihine kadar sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı son faturanıza yansıtılacaktır. (Taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olduğu takdirde düşük olan tutar yansıtılacaktır). Ek olarak, TTNET tarafından karşılanan, abonelik tesisinden kaynaklanan hat açılış vergisi, telsiz ruhsat vergisi ile telsiz kullanım ücretinin toplamı, ADSL bağlantı ücreti ve rayiç bedeli 125 TL olan ADSL modem ücreti son faturanıza yansıtılacaktır.
 • Kampanya taahhüt dönemi bitiminde yürürlükteki Ortak Kota tarifeleri üzerinden ücretlendirileceksiniz. İnternet aylık paket ücreti ve kota aşım ücretine her yıl Ocak ayında %7’yi aşmayacak şekilde fiyat artışı yapılacaktır.
 • Kampanyaya katılım için sizleri TTNET Satış noktalarına bekliyoruz. Size en yakın TTNET Satış Noktası'nı öğrenmek için tıklayın!
 • Detaylı bilgiye TTNET ADSL satış noktalarından ve 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'nden ulaşabilirsiniz.

Taahhütname'yi indirmek için tıklayın.