Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

TTNET Alo ve İnternette 12 Ay İndirim Kampanyası

TTNET Alo ve İnternette 12 Ay İndirim Kampanyası

TTNET’ten ev telefonu ve limitsiz internet 12 ay kalma sözünüze ayda 84 TL yerine sadece 66,90 TL! Üstelik TTNET Alo aylık erişim ücreti dahil!

 
Online Başvuru
 

Akşam 7'den sabah 7'ye evden konuşmak bedava. 

Ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

Kampanyaya dahil tüm paket seçenekleri için tıklayınız.

İnternet Paketleri Bağlantı Hızı Aylık Kullanım
Kotası
+ Telefon Adil Kullanım Noktası Kampanyalı Fiyat Tarife
ULTRANET6 16 Mbps'ye kadar 6 GB TTNET Alo Konuştukça Öde 25 GB TL44,90 x 12 Ay 52 TL/Ay
ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps'ye kadar Limitsiz TTNET Alo Konuştukça Öde 50 GB TL66,90 x 12 Ay TL84 /Ay

Kampanya kapsamında yararlanılabilecek TTNET Alo Paketleri:

TTNET Alo Paketleri

Aylık Ücretsiz Dakika

Ücretsiz Dakika Kullanım Yönleri

Kampanya Tarifesi

TTNET Alo Konuştukça Öde

-

-

13,90 TL x 12 ay

TTNET Alo 100

100

Şehiriçi, şehirlerarası, GSM, Uluslararası Kademe 1 Sabit Telefon

20,80 TL x 12 ay

TTNET Alo 250

250

Şehiriçi, şehirlerarası, GSM, Uluslararası Kademe 1 Sabit Telefon

29,80 TL x 12 ay

TTNET Alo 500

500

Şehiriçi, şehirlerarası, GSM, Uluslararası Kademe 1 Sabit Telefon

43,80 TL x 12 ay

TTNET Alo 1000

1000

Şehiriçi, şehirlerarası, GSM, Uluslararası Kademe 1 Sabit Telefon

56,80 TL x 12 ay

TTNET Alo 3000

3000

Şehiriçi, şehirlerarası, Uluslararası Kademe
1 Sabit Telefon

47,80 TL x 12 ay

Ücretlere KDV ve ÖİV dahildir. TTNET Alo Aylık Erişim Ücreti kampanya kapsamında 12 ay boyunca 13,90 TL'dir. Yukarıdaki tablodaki fiyatlara 13,90 TL dahildir. TTNET Alo paketleri hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

 • Kampanya, Paket ve Ücretlendirme tablolarında belirtilen TTNET İnternet ve TTNET Alo paketleri için geçerlidir.
 • Kampanyadan 30 Eylül 2014 tarihine kadar başvuran bireysel yeni müşteriler 12 ay taahhüt vererek yararlanabilir. Kampanyaya dahil TTNET İnternet ve TTNET Alo paketleri 12 ay boyunca indirimli olup 12 (on iki) aylık taahhüt süresi bittikten sonra yürürlükteki TTNET İnternet ve TTNET Alo tarifesi uygulanacaktır.
 • Daha önce TTNET internet abonesi olan ve abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar TTNET abonesi olmaları durumunda bu kampanyadan yararlanamazlar.
 • Aylık bedellerinin (internet ve telefon hizmetleri) tamamı TTNET faturasına (tek fatura) yansıtılır. Fiyatlara internet ve telefon için bağlantı ücretleri, kota aşım ücretleri ve ek hizmetlere ilişkin ücretler dahil değildir.
 • Fiyatlara internet ve telefon için bağlantı ücretleri, kota aşım ücretleri ve ek hizmetlere ilişkin ücretler dahil değildir.
 • Yeni aboneliklerde 36 TL bağlantı ücreti ayda 3 TL taksitle 12 ay boyunca TTNET internet faturasına yansıtılır.
 • Tabloda belirtilen TTNET Alo paket fiyatlarına TTNET Alo Aylık Erişim Ücreti (12 ay taahhüt süresince 15 TL yerine 13,90 TL) dahildir. 12 (on iki) aylık taahhüt süresi dolduğunda 15 TL'lik aylık TTNET Alo Aylık Erişim Ücreti müşteri faturasına yansıtılır.
 • TTNET Alo hizmeti için mevcut sabit telefon aboneliği bulunmayan yeni müşterilerden bir defaya mahsus 14 TL (vergiler dahil) TTNET Alo bağlantı ücreti; mevcut sabit telefon aboneliği olan müşterilerden ise bir defaya mahsus 10 TL (vergiler dahil) TTNET Alo'ya geçiş ücreti alınır.
 • Paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere TTNET internet faturasına yansıtılır.
 • Limitli paketlerde kota aşım ücreti yürürlükteki tarifeye göre ücretlendirilecektir.
 • Abone, 12 (on iki) aylık indirim dönemi zarfında sadece kampanyaya dahil olan paketlere, kampanyaya girişte tercih ettiği tarife paketinin ücret olarak altına inmemek koşuluyla, hız/paket değişikliği yapabilecektir.
 • Abonenin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone'den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • Tercih ettiğiniz paketin Adil Kullanım Noktası’nı  öğrenmek için tıklayınız . Ay içerisindeki veri kullanımı (download) paketin adil kullanım noktasını aştığında internet kullanım hızı 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Takip eden aya girildiğinde, internet hizmetinizden mevcut erişim hızınızla tekrar yararlanabileceksiniz.
 • Kampanya kapsamında kampanyaya dahil olan internet paketlerinden yararlanılması durumunda otomatik olarak 1 ay ücretsiz TİVİBU GO MAXİ paketi müşteriye tanımlanır. İlk 1 aydan sonra aylık 4,90 TL paket ücreti otomatik olarak yansıtılır. Tivibu Go Maxi Paketi, Tivibu Web ve Tivibu Cep hizmetlerini içermektedir. TTNET, Tivibu Go Maxi paket içeriklerini belirleme ve değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya internet altyapı olanakları ile sınırlıdır. TTNET kampanya süresini uzatma hakkını saklı tutar. Kampanya detayları için 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'nden de bilgi alabilirsiniz.

Sözleşmeler için tıklayın.

Taahhütname için tıklayın.

Kampanyaya başvurmak için www.ttnet.com.tr, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Ofis ya da TTNET Bayisine uğrayın, TTNET İnternet ve TTNET Alo sahibi olun.

Size en yakın TTNET Satış Noktası'nı öğrenmek için tıklayın!