Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Süper Plus Kampanyası

NETLİMİTSİZ Plus İndirimli Fiyat Kampanyası

TTNET’liler, NETLİMİTSİZ Plus Paketi’ne geçin, 12 ay boyunca 77 TL ödeyin! Üstelik taahhütsüz!

Süper Plus Kampanyası ile 12 ay boyunca sınırsız internet konforu ve 100 GB adil kullanım noktası ayda 91 TL yerine sadece 77 TL'ye!

Siz de hemen Süper Plus Kampanyasına katılın, fırsattan faydalanın.

 
Online Başvuru
 
İnternet Paketi Bağlantı Hızı Aylık Kullanım Kotası Hız Koruma Noktası (AKN) Kampanya İndirimli Aylık Paket Fiyatı İndirimsiz Aylık Paket Fiyatı
NETLİMİTSİZ Plus 8 Mbps'ye kadar Limitsiz 100 GB TL77 x 12 Ay TL91
Yalın NETLİMİTSİZ Plus 8 Mbps'ye kadar Limitsiz 100 GB TL77 x 12 Ay TL91
ULTRANET LİMİTSİZ Plus 16 Mbps'ye kadar Limitsiz 100 GB TL79 x 12 Ay TL93
Yalın ULTRANET LİMİTSİZ Plus 16 Mbps'ye kadar Limitsiz 100 GB TL79 x 12 Ay TL93
  • Kampanya Paket ve Ücretlendirme tablolarında belirtilen TTNET İNTERNET/TTNET Yalın İnternet tarife paketleri için geçerlidir.
  • Kampanyadan  31 Aralık 2015 tarihine kadar bireysel ve kurumsal mevcut müşterilerimiz yararlanabilir.
  • TTNET Yalın İnternet hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerin faturalarına aylık 15 TL yalın internet hizmeti erişim ücreti tabloda belirtilen ücretlerden ayrıca yansıtılacaktır.
  • Kota aşımı yürürlükteki tarifeye göre ücretlendirilir.
  • Taahhütü devam eden abonelerin mevcut taahhütleri geçerli olup kampanya kapsamında ekstra taahhüt alınmayacaktır. Abonelik iptali yapıldığı durumda kampanyaya taşınmış bir taahhüt varsa Süper Plus Kampanyası dönemindeki süre için ceza yansıtılmaz. Süper Plus Kampanyasına geçişine kadar olan süre içinse ilgili kampanya koşulları uygulanır.
  • Müşteri, NETLİMİTSİZ Plus Paketi’nde, internet hattının bulunduğu yerdeki 8 Mbps'ye kadar destekleyen hızı, ULTRANET LİMİTSİZ Plus Paketi’nde ise internet hattının bulunduğu yerdeki 16 Mbps'ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir. Müşterinin ay içerisindeki veri kullanımı (download) paketin adil kullanım noktasını aştığında internet kullanım hızı 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. (NETLİMİTSİZ Plus Paketi ve ULTRANET LİMİTSİZ Plus paketi için adil kullanım noktası 100 GB'tır). Takip eden aya girildiğinde, müşteri internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilecektir. Bulunulan ay içinde adil kullanım noktasının aşılmaması durumunda erişim hızında herhangi bir değişiklik olmayacaktır.
  • TTNET yürürlükteki tarifelerde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Kampanyadan yararlanan abonelere indirim dönemleri sona erdikten sonra oluşabilecek tarife değişiklikleri yansıtılır

Kampanyaya TTNET ADSL satış noktalarından, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'nden ve online işlem merkezinden katılabilirsiniz.

Size en yakın TTNET ADSL satış noktası'nı öğrenmek için tıklayın!

Sıkça Sorulan Sorular 

Sıkça Sorulan Sorular

Süper Plus Kampanyası ile ilgili tüm sıkça sorulan sorular için tıklayın.