Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

NETLİMİTSİZ Plus İndirimli Fiyat Kampanyası

NETLİMİTSİZ Plus İndirimli Fiyat Kampanyası

TTNET’liler, NETLİMİTSİZ Plus Paketi’ne geçin, 12 ay boyunca 73 TL ödeyin! Üstelik taahhütsüz!

NETLİMİTSİZ Plus İndirimli Fiyat Kampanyası ile 12 ay boyunca sınırsız internet konforu ve 100 GB adil kullanım noktası ayda 97 TL yerine sadece 73 TL’ye!

Sizde hemen NETLİMİTSİZ Plus İndirimli Fiyat Kampanyasına katılın, fırsattan faydalanın.

 
Online Başvuru
 
İnternet Paketi Bağlantı Hızı Aylık Kullanım Kotası Kampanya İndirimli Aylık Paket Fiyatı İndirimsiz Aylık Paket Fiyatı
NETLİMİTSİZ Plus 8 Mbps'ye kadar Limitsiz TL73 x 12 Ay TL97
Yalın NETLİMİTSİZ Plus 8 Mbps'ye kadar Limitsiz TL73 x 12 Ay TL97
  • Kampanya Paket ve Ücretlendirme tablolarında belirtilen TTNET İNTERNET/TTNET Yalın İnternet tarife paketleri için geçerlidir.
  • Kampanyadan  31 Aralık 2014 tarihine kadar bireysel ve kurumsal mevcut müşterilerimiz yararlanabilir.
  • TTNET Yalın İnternet hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerin faturalarına aylık 15 TL yalın internet hizmeti erişim ücreti tabloda belirtilen ücretlerden ayrıca yansıtılacaktır.
  • Kota aşımı yürürlükteki tarifeye göre ücretlendirilir.
  • Taahhütü devam eden abonelerin mevcut taahhütleri geçerli olup kampanya kapsamında ekstra taahhüt alınmayacaktır. Abonelik iptali ya da paket değişikliği yapıldığı durumda kampanyaya taşınmış bir taahhüt varsa NETLİMİTSİZ Plus İndirimli Fiyat Kampanyası dönemindeki süre için ceza yansıtılmaz. NETLİMİTSİZ Plus İndirimli Fiyat Kampanyasına geçişine kadar olan süre içinse ilgili kampanya koşulları uygulanır.
  • Müşteri, NETLİMİTSİZ Plus Paketi’nde, internet hattının bulunduğu yerdeki 8 Mbps'ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir. Müşterinin ay içerisindeki veri kullanımı (download) paketin adil kullanım noktasını aştığında internet kullanım hızı 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. (NETLİMİTSİZ Plus Paketi için adil kullanım noktası 100 GB'tır). Takip eden aya girildiğinde, müşteri internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilecektir. Bulunulan ay içinde adil kullanım noktasının aşılmaması durumunda erişim hızında herhangi bir değişiklik olmayacaktır.
  • TTNET yürürlükteki tarifelerde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Kampanyadan yararlanan abonelere indirim dönemleri sona erdikten sonra oluşabilecek tarife değişiklikleri yansıtılır

Kampanyaya TTNET ADSL satış noktalarından, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'nden ve online işlem merkezinden katılabilirsiniz.

Size en yakın TTNET ADSL satış noktası'nı öğrenmek için tıklayın!