Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Kampanyalar

İlk 5 Ay İnternet Bizden Kampanyası

İlk 5 Ay İnternet Bizden Kampanyası

Şimdi 24 ay TTNET'li olma sözü veren herkes, ilk 5 ay limitsiz internet paketine hiçbir ücret ödemiyor.

 
Online Başvuru
 

Kampanyaya dahil tüm internet paket seçenekleri için tıklayın.

Paket Adı Bağlantı Hızı Aylık Kullanım Kotası Adil Kullanım Noktası Kampanyalı
Fiyat (1.-5. Ay)
Kampanyalı
Fiyat
(6.-24. Ay)
ULTRANET6 16 Mbps'ye kadar 6 GB 25 GB TL0 TL37
ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps'ye kadar Limitsiz 100 GB TL0 TL69

Ücretlere %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

Kampanyaya dahil tüm Yalın İnternet paket seçenekleri için tıklayın.

TTNET Yalın İnternet hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerin faturalarına aylık 15 TL Yalın İnternet hizmeti erişim ücreti ilk 5 ay ücretsiz dönem de dahil olmak üzere, tabloda belirtilen ücretlerden ayrıca yansıtılacaktır.

Paket Adı Bağlantı Hızı Aylık Kullanım Kotası Adil Kullanım Noktası Kampanyalı
Fiyat (1.-5. Ay)
Kampanyalı
Fiyat
(6.-24. Ay)
YALIN ULTRANET6 16 Mbps'ye kadar 6 GB 25 GB TL0 TL37
YALIN ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps'ye kadar Limitsiz 100 GB TL0 TL69

Ücretlere %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

 • Kampanya Paket ve Ücretlendirme tablolarında belirtilen TTNET İnternet tarife paketleri için geçerlidir.
 • Kampanyadan bireysel yeni müşteriler 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
 • Daha önce TTNET internet abonesi olan ve abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar TTNET abonesi olmaları durumunda bu kampanyadan yararlanamazlar.
 • Yeni aboneliklerde 36 TL bağlantı ücreti, 6. Aydan itibaren ayda 3 TL taksitle 12 ay boyunca TTNET internet faturasına yansıtılır.
 • TTNET Yalın İnternet hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerin faturalarına aylık 15 TL Yalın İnternet hizmeti erişim ücreti ilk 5 ay ücretsiz dönem de dahil olmak üzere tabloda belirtilen ücretlerden ayrıca yansıtılacaktır.
 • TTNET Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni müşterilerden bir defaya mahsus 8 TL devre hazırlama ücreti alınır.
 • Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilmeyecek olup kampanyaya dahil TTNET İnternet/Yalın internet paketlerinden yararlanan yeni müşteriler, dilerse taksitle kablosuz modem alabilecektir.
 • Kota aşımı, ilk 5 ay ücretsiz dönem de dahil olmak üzere, tarifeye göre ücretlendirilir.
 • Abonenin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone'den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • Pakete dahil olan internet tarifeleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
 • ULTRANET LİMİTSİZ Paketi'nde, 50 GB Adil Kullanım Noktası (AKN) uygulanmaktadır. Bu pakete ek olarak 25 GB Adil Kullanım Noktası (AKN) 1 Haziran 2014 tarihine kadar ücretsiz sunulacaktır.
 • Tercih ettiğiniz paketin Adil Kullanım Noktası'nı öğrenmek için tıklayınız. Ay içerisindeki veri kullanımı (download) paketin adil kullanım noktasını aştığında internet kullanım hızı 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Takip eden aya girildiğinde, internet hizmetinizden mevcut erişim hızınızla tekrar yararlanabileceksiniz.
 • Kampanyadan yararlanan yeni müşterilere Tivibu Web Maxi paketi ilk 3 ay ücretsiz sunulacaktır. Tivibu Web Maxi Paketi bu kampanya dahilinde TTNET aboneliğinizin başlamasından itibaren ilk 3 ay ücretsiz olup, bu süre sonunda, Tivibu Web Maxi Paket üyeliğinizi sona erdirmemeniz halinde 4. Aydan itibaren 4,90 TL Tivibu Web Maxi Paket Tarifesinden faturalandırılırsınız. Kırmızı Halı ve SinemaTV servisleri hediye kullanım dahilinde olmayıp, bu servisleri kullanmanız durumunda ayrıca ücretlendirilir. Tivibu Web Maxi Paket üyeliğinizi her zaman 444 0 375'i arayarak veya Türk Telekom Ofis ile TTNET Bayileri'ne giderek sonlandırabilirsiniz.
 • Kampanya internet altyapı olanakları ile sınırlıdır. TTNET kampanya süresini uzatma hakkını saklı tutar. Kampanya detayları için 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'nden de bilgi alabilirsiniz.

Sözleşmeler için tıklayın.

Taahhütname için tıklayın.

Kampanyaya başvurmak için www.ttnet.com.tr, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Ofis ya da TTNET Bayisine uğrayın, TTNET İnternet sahibi olun.

Size en yakın TTNET Satış Noktası'nı öğrenmek için tıklayın!