Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

HAZIRNET Paketi

HAZIRNET Paketi

TTNET'le istediğiniz anda internetiniz olsun, kullandığınız gün kadar ödeyin!

Bağlantı ücreti, aylık sabit ücreti ve taahhüdü olmayan sınırsız HAZIRNET 3 TL'ye TTNET'le evinizde!

Üstelik isteyene TTNET aboneliği boyunca modem kullanımı ücretsiz.

İnternete her gün ihtiyaç duymayan ama internetsiz de yapamayanlara, kullandığınız gün kadar ödeyeceğiniz internet paketiniz, TTNET 'ten Sınırsız HAZIRNET!

Tüm Türkiyede TTNET e gelen yeni müşterilere, bağlantı ücreti ve aylık ücret ödemeden, taahhütsüz sınırsız internet günde sadece 3 TL ye! Üstelik modem'e de aboneliğiniz boyunca para ödemeyeceksiniz.

 
Online Başvuru
 
Tarife Paketi Bağlantı Hızı Günlük Kullanım
Kota
Kaç GB'tan Sonra Hızım Düşer?* Süre Aylık Sabit Ücret Günlük Tarife Ücreti
HAZIRNET 1 Mbps Sınırsız 6GB 1Gün Yok TL3
 • Paketin GB'ı* 6GB'dır. Aylık 6 GB'ı geçen kullanımlarda, ayın geri kalan günleri için internet erişim hızı 1 Mbps'den 256 Kbps'ye düşürülecektir.
 • Günlük kullanımda 03:00 - 02:59 saat aralığı baz alınacaktır.
 • Yukarıda belirtilen fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir. Paket ücretlerine ilk bağlantı ücreti dahildir. Günlük (03:00 - 02:59 arasında) sınırsız internet kullanımı 3 TL dir.Söz konusu ücret her kullanım yapılan gün için geçerlidir. Bağlantı ücreti ve Aylık paket ücreti Hediyedir. Yalın İnternet olarak da HAZIRNET Tarifesinden yararlanmak mümkündür. Yalın İnternet ile HAZIRNET tarifesinden yararlanmak isteyen aboneye, sabit telefon abonesi değil ise Yalın internet aylık erişim ücreti (tüm vergiler dahil 18 TL) ve Yalın İnternet Devre Hazırlama Ücreti (1 defalık tüm vergiler dahil peşin 10 TL); sabit telefon abonesi ise Yalın İnternet aylık erişim ücreti (tüm vergiler dahil 18 TL) faturalandırılır.

* Paket GB; Adil Kullanım Noktasını (AKN) ifade etmektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

* Kaç GB’tan Sonra Hızım Düşer; Adil Kullanım Noktasını (AKN) ifade etmektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Müşterilerimize isterlerse kablosuz en fazla 1 adet TTNET modeminden ücretsiz (kullanım hakkı) sunulmaktadır.

HAZIRNET tarifesindeki ücretsiz (kullanım hakkı) modemlerden alan aboneler, TTNET aboneliklerini sona erdirdiklerinde, tarife kapsamında almış oldukları ücretsiz TTNET modemler iade edilemez ise kablosuz modem için 125 TL faturalandırılır. (ücretlere tüm vergiler dahildir.)

Modem Teslim Tutanağı için tıklayın.

Ücretsiz (kullanım hakkı) sunulan modemler;

Kablosuz Modemler (1port modemler):

 • AIRTIES
 • Huawei
 • ZyXEL
 • HAZIRNET tarifesine tüm Türkiyede yüzyüze satış kanallarından (TT Ofis, TTNET Bayi, KSK, SSK) başvurulabilir.
 • 1Mbps Hız, Limitsiz internet (kota aşımı yok, paket GB'ı* 6GB 'dır.) ve 3 TL (KDV ve ÖİV Dahil) Günlük kullanım ücreti olacaktır. Günlük kullanımda 03:00 - 02:59 saat aralığı baz alınacaktır.
 • Tarifeye 1 Nisan 2015 – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında başvuru yapılabilir.
 • Sadece Yeni Müşteriler tarifeden yararlanabileceklerdir.
 • Taahhüt alınmayacaktır.
 • Tarife kapsamında Bağlantı ücreti ve aylık ücret hediyedir.
 • Kablosuz en fazla 1 adet TTNET modeminden ücretsiz (kullanım hakkı) sunulmaktadır. Mevcut modemi olan müşteriler modem almadan da tarifeden yararlanabilmektedir.
 • HAZIRNET tarifesindeki aboneler, TTNET aboneliklerini sona erdirdiklerinde (modem alan aboneler için) modemin iade edilememesi durumunda kablosuz modem için 125 TL faturalandırılır. (ücretlere tüm vergiler dahildir.)
 • HAZIRNET tarifesindeki aboneler diledikleri zaman TTNET'in satışa açık olan ADSL , ULTRANET, HİPERNET ve FİBERNET paketlerine geçebilirler. Yalın İnternet olarak HAZIRNET tarifesindeki müşteriler de satışa açık olan Yalın İnternet, Yalın ULTRANET, Yalın HİPERNET paketlerine geçebileceklerdir. Standart paketlere geçişlerde aboneden ilk bağlantı ücreti alınmayacak, ayrıca müşterilerimiz TTNET in sunduğu avantajlı kampanyalardan da yararlanabileceklerdir.
 • Tarife internet altyapı olanakları ve ücretsiz kullanım hakkı sunulan modemler de stoklar ile sınırlıdır.
 • TTNET Tarifelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarife kapsamında müşterilerimizden Abonelik Sözleşmesi ve modem teslim tutanaklarından doğan damga vergisi alınmayacaktır.
 • TTNET Yalın İnternet hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilere aylık 18 TL yalın internet hizmeti erişim ücreti, günlük kullanım bedelinden bağımsız olarak ayrıca yansıtılacaktır. TTNET Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni müşterilerden bir defaya mahsus 10 TL devre hazırlama ücreti alınır.
 • HAZIRNET tarifesinin paket GB'ı* 6GB'dır. Aylık 6 GB'ı geçen kullanımlarda, ayın geri kalan günleri için internet erişim hızı 1 Mbps'den 256 Kbps'ye düşürülecektir.

Sözleşmeler için tıklayın.

Detaylı bilgi almak ve tarifeye başvurmak için TTNET Bayileri ve Türk Telekom Ofislerine uğrayabilirsiniz. (Size en yakın TTNET Satış Noktası'nı öğrenmek için tıklayın.)

Ayrıca İnternet yazıp 6606'ya kısa mesaj (SMS) göndererek başvuru yaparsanız sizi hemen arayabiliriz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

HAZIRNET Paketi ile ilgili sıkça sorulan sorular için tıklayın.