Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Tivibu Nedir?

Tivibu nedir?

Tivibu, dijital TV platformudur. Yüzlerce TV kanalının yanısıra, bu kanalların yayınlarını durdurup geri alabilme gibi gelişmiş özellikleri standart olarak sunar. Tüm bunların yanısıra, istediğinizi zaman izleyebileceğiniz binlerce içerik sunar.

Tivibu ile yerli ve yabancı kanalları ve en yeni, en popüler filmleri istediğiniz an seyredebilir, canlı yayını durdurup geri alabilir, en sevilen dizileri kaydetmenize gerek kalmadan izleyebilir, binlerce film, dizi, belgesel ve çocuk içeriğine hemen ulaşabilirsiniz. Tivibu’ya evde TV’nizden, Tivibu Go! Sayesinde de bilgisayarınız veya mobil cihazlarınız ile dilediğiniz her yerden erişebilirsiniz.


 

Tivibu Go nedir?

Tivibu Go evinizin ekranına bağlı kalmadan, internet bağlantınız ile her an her yerde yerli ve yabancı bir çok TV kanalına ulaşabildiğiniz, TV'de yayınlanmış birçok programı yayınlanma tarihinden itibaren 1 hafta boyunca dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden, dilediğiniz kadar izleyebildiğiniz bir eğlence platformudur.

Tivibo Go Maxi ile, bilgisayarınız, akıllı cep telefonunuz ve tabletiniz üzerinden; Tivibu Go Full ile Smart TV lerinizden de erişim sağlayabilirsiniz.