Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

İçim Rahat Kampanyası

Geri Dön

Bahsi geçen kampanya Avea ve TTNET’in ortak kampanyası olup 30 Kasım 2015'e kadar geçerlidir. Mevcut müşterilerimizden 05.06.2015 tarihi ve sonrası yeni hat tesisi veya numara taşıma yoluyla AVEA İçim Rahat Tarifesine kaydolan ve 12 fatura dönemi faturalı tarifelerde kalma sözü veren aboneler için geçerlidir.

Kampanyaya Türk Telekom Ofisleri, TTNET ve AVEA Bayilerinden başvurabilirsiniz.

İçim Rahat Tarifesi kampanya kapsamındaki 12 ay taahhütlü fiyatı 10 TL faturalandırılacaktır. İçim Rahat Tarifesi yürürlükteki taahhütsüz fiyatı 20 TL’dir.

Kampanyadan yararlanılan TTNET hattının kampanyaya kayıt tarihinden itibaren 12 fatura dönemi içerisinde iptali durumunda TTNET'teki diğer bireysel abonelikler sorgulanacak, başka bir aktif bireysel abonelik bulunması durumunda kampanya bu bireysel abonelikler üzerinden devam ettirilecek, abone aldığı indirimden yararlanmaya devam edecektir. Aboneliği iptal olan müşterimizin TTNET'te/Türk Telekom’da başka bir aktif aboneliği yoksa kampanya kapsamında Avea’dan faydalanmış olduğu indirim sona erecek, ancak Avea’dan yararlandığı indirim için cayma bedeli yansıtılmayacaktır.

Kampanyaya kayıt tarihinden itibaren müşterilerimizin ilk 12 fatura dönemi içerisinde AVEA hattını iptal etmesi, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermesi, numarasını diğer operatörlere taşıması, SIM Kart değişikliği gerektiren bir tarifeye geçiş yapması veya faturasız bir tarifeye taşıması durumunda taahhüt kapsamında o güne kadar taahhütsüz ücret üzerinden yapılan aylık tarife ücret indirimlerinin toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı ceza olarak yansıtılır ve kampanya sona erer. TTNET Kampanyası koşullarında değişiklik olmayacaktır.

Birden fazla TTNET aboneliğin bulunması durumunda sadece bir abonelik için indirimden yararlanılacak olup her bir abonelik için ayrı ayrı 10TL indirim tanımlanmaz.

Bir TCKN ile ancak kampanyadan bir kere faydalanılabilir.

Farklı bir Avea faturalı tarifesine geçildiğinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim sona erer, cayma bedeli yansıtılmaz.