Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Hemen TTNET'li Olun!

TTNET'li olmak çok kolay!
Online Başvuru

TTNET'li olmak için online başvurabilirsiniz. Ayrıca TTNET müşterilerine özel uygulamamızla; TTNET hizmet ve ürünleriyle ilgili her türlü soru, öneri ve sorunlarınızı anlattığınız video kayıtlarını bize gönderebilirsiniz.

Hemen Başvurun 

Sizi Arayalım

Bilgilerinizi bırakarak, ürün ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilir ve başvuru işlemlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz. TTNET Dijital Satış Kanalları en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

Hemen Başvurun 

 
SMS ile Başvuru

TTNET'li olmak bir kısa mesaj kadar uzağınızda. Hemen İnternet yazın, bir boşluk bırakın, 6606'ya kısa mesaj (SMS) gönderin.

TTNET Müşteri Hizmetleri yetkilimiz size en kısa zamanda ulaşacak ve işleminizi tamamlayacaktır.

* TTNET internete başvurmak için attığınız kısa mesaj (SMS), kendi GSM veya sabit operatörünüz tarafından,
1 standart kısa mesaj (SMS) olarak ücretlendirilecektir.

TTNET Satış Noktaları

TTNET Bayileri veya Türk Telekom Ofisleri'nden hızlı ve kolay başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru Noktalarımız 


Online, 444 0 375'ten veya SMS ile başvurularda,

Bireysel başvurunuzu yaptıktan sonra, TTNET veya kargo yetkilisi tarafından belirttiğiniz adresinize ulaştırılan evrakları eksiksiz olarak imzalamanız ve nüfus cüzdanınızın fotokopisini gelen kargo yetkilisine vermeniz gerekmektedir.

Kurumsal başvurunuzu yaptıktan sonra, TTNET veya kargo yetkilisi tarafından belirttiğiniz adresinize ulaştırılan evrakları eksiksiz olarak imzalamanız ve şirketinizin imza sirküleri, vergi levhası, sicil gazetesi, son 6 aylığa ait faaliyet belgesi ve yetkili kişinin nüfus cüzdan fotokopilerini gelen kargo yetkilisine vermeniz gerekmektedir.

* TTNET internete başvurmak için attığınız kısa mesaj (SMS), kendi GSM veya sabit operatörünüz tarafından, 1 standart kısa mesaj (SMS) olarak ücretlendirilecektir.