Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Modem Bilgileri

Sizin için hazırladığımız kapsamlı modem rehberinden faydalanın: TTNET'ten temin edebileceğiniz modemlerin özelliklerini inceleyin ve modeminizle ilgili satış sonrası destek alın.

 
Taksitli Modem Kampanyası
 

TTNET'in sağlamakta olduğu internet hizmetinden yararlanmak için bir modeme ihtiyacınız vardır. Bugünkü ADSL, VDSL ve Fiber bağlantı teknolojilerini karşılamak üzere çeşitli teknik özellikte modemler piyasada bulunmaktadır. TTNET Hiper Hızlı Modem bütün bu bağlantı teknolojileri ile uyumludur.

Hiper Hızlı Modemlerin tamamı kablosuz bağlantı teknolojisine sahiptir.Hiper Hızlı Modem ile hem dizüstü hem masaüstü bilgisayarınızı hem de telefon ve tablet gibi mobil cihazlarınızı kullanarak internete bağlanabilirsiniz.

TTNET Hiper Hızlı modemi çeşitli internet kampanyaları ile beraber ücretsiz olarak veya ayrıca taksitli olarak satın alabilirsiniz.

TTNET Kampanyalı Modemleriyle ilgili detaylı daha bilgiye modem markanızı tıklayıp, yönlendirildiğiniz sayfadan modem modelinizi seçerek ulaşabilirsiniz.

Modem Arıza Süreçleri

TTNET'ten kampanya kapsamında aldığınız modeminizin arızalandığını düşündüğünüz durumlarda öncelikle 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayınız. Çağrınız sırasında öncelikle internet hattınızla ilgili bir sorun olup olmadığı incelenecek ve modeminizin bazı teknik ayarları kontrol edilecektir.

Yaşadığınız sorunun hattınızla ilgili olduğunun anlaşılması halinde durum ilgili teknik ekiplerimize aktarılacak ve sorununuz en kısa sürede çözülecektir. Sorununuzun internet hattınızdan kaynaklanmadığı durumlarda kullandığınız modem tedarikçi firmalarının çağrı merkezi numaralarına yönlendirileceksiniz.

Modeminizi onarım için ilgili modem firmasına iletmeniz gereken durumlarda modem firmasının anlaşmalı olduğu kargo firması üzerinden ücretsiz gönderim yapabilirsiniz. Firmaya gönderdiğiniz arızalı modeminizin durumunu tedarikçi firmanın Arıza Takip sayfasından kontrol edebilirsiniz.

Daha detaylı bilgiye sahip olmak, modem kurulum kılavuz ve CD'lerine ulaşmak, yazılım güncellemeleri yapabilmek ve modem arızalarınızda modem tedarikçi firmanızdan hangi konularda ve nasıl destek alabileceğinizi öğrenmek için aşağıdaki adreslerden "Destek" bölümlerini tıklayabilirsiniz:

Modem Kilit Kaldırma Süreci

TTNET' ten kampanyalı olarak almış olduğunuz modeminizin TTNET' ten farklı bir uzantı ile kullanılmasını engelleyecek bir kilit yazılımı var ise kaldırılması için 444 0 375'ten TTNET Müşteri Hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

Görüşmeniz sonrasında modeminizi ilgili firmanın teknik servisine gönderilmesi gerekirse firmanın anlaşmalı kargo firmasını kullanarak ücretsiz olarak gönderim yapabilirsiniz. Gerekli işlemlerin tamamlanmasının ardından modeminiz belirtmiş olduğunuz adrese yine ücretsiz olarak gönderilecektir.

TTNET Kampanyaları ile ilgili bilgi almak için tıklayın.​​​​​​​​​