Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Sosyal Medyada TTNET

Sosyal Medyada TTNET

TTNET A.Ş. olarak siz değerli müşterilerimizin sorunlarını en kısa sürede değerlendirerek çözüm önerilerini getirebilmek adına, sosyal ağlarda sizlerle buluşuyor, sizlerin öneri ve düşüncelerinizi online olarak alıyoruz. Bize sosyal ağlarda aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz:

TTNET'i Facebook'ta takip edin.

TTNET'i Twitter'da takip edin.

TTNET'i FriendFeed'de takip edin.

TTNET Destek'i Twitter'da takip edin.

TTNET Destek'i FriendFeed'de takip edin.

Bize iletmek istediğiniz herhangi bir sorununuz ya da öneriniz varsa TTNET Hizmet Numaranızı veya ADSL'nizin bağlı bulunduğu telefon numarasını size en hızlı ulaşabileceğimiz telefon numaranızı da ekleyerek özel Mesajla (DM) TTNET Destek Twitter veya TTNET Destek FriendFeed hesaplarımıza gönderebilirsiniz. Bu bilgileri kullanarak sizinle en kısa sürede iletişime geçerek yardımcı olabiliriz.

Yeni kampanyalarımızdan ve şirketimizden haberdar olmak için Facebook sayfamızı ve twitter.com hesabımızı takip edebilirsiniz.

Göndereceğiniz bilgiler hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmayacak ve burada belirtilen amaçlar dışında hiçbir şekilde kullanılmayacaktır

Hizmetlerimiz ile ilgili herhangi bir sorunuz için 444 0 375 Müşteri Hizmetleri numaramızı arayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Saygılarımızla,

TTNET A.Ş.

Önemli Not:

Lütfen "ttnetas" ve "ttnetdestek" hesabı dışındaki hesaplardan alabileceğiniz şirketimizle ilgili olası mesajlara itibar etmeyiniz. ​​​​​