Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Yönetim Kadrosu

TTNET A.Ş. aşağıda ismi geçen Yönetim Kadrosu tarafından yönetilmektedir.​

Yönetim Kadrosu

Yönetici İsmi Görevi
Mohammed Hariri Yönetim Kurulu Başkanı
Rami ASLAN Yönetim Kurulu Üyesi
Abdullah TİVNİKLİ Yönetim Kurulu Üyesi
Adnan Çelik Yönetim Kurulu Üyesi
Hasan DOĞAN Yönetim Kurulu Üyesi

Denetim Kurulu

Yönetici İsmi Görevi
Osman BAYDOĞAN Denetim Kurulu Üyesi
Orhan BİRDAL Denetim Kurulu Üyesi

Üst Yönetim

Abdullah Orkun KAYA

Abdullah Orkun KAYA

Genel Müdür

Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü'nden 1998 yılında mezun olan Kaya, iş hayatına Sermaye Piyasası Kurulu'nda (SPK) başladı. SPK'da 6 yıl görev yaptıktan sonra, 2006 yılında ABD'de Massachusetts Institute of Technology'de (MIT) işletme alanında yüksek lisans (MBA) yaptı ve ardından Londra'da Merrill Lynch'te çalışmaya başladı. Bankanın Borçlanma Araçları ve Stratejik Çözümler bölümlerinde görev alan Kaya, Nisan 2008'de Sermaye Piyasaları ve Yatırımcı İlişkileri Direktörü olarak Türk Telekom Grubu'na katıldı. Son olarak TTNET Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevinde bulunan Abdullah Orkun Kaya, 6 Kasım 2012 tarihi itibarıyla TTNET Genel Müdürlük görevini yürütmektedir.

Şahin ŞEN

Şahin ŞEN

Genel Müdür Yardımcısı - Teknoloji

İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümünden 1999 yılında mezun oldu. Kariyerine Alcatel - Teletaş firmasında Müdür Yardımcısı olarak başladı. Ardından Kron Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş.'de Genel Müdür Yardımcısı olarak üst düzey yöneticiliğe adım attı. 2009 yılında TTNET'e Servis Geliştirme & Destek Direktörü olarak katıldı, 2011 yılında TTNET Operasyon Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı ve 2012 Haziran ayı itibarıyle TTNET Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

Kaan AKTAN

Kaan AKTAN

Genel Müdür Yardımcısı - Finans

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olan Kaan Aktan, iş hayatına 1995 yılında Anadolu Grubu'nda başladı. 2002 yılından itibaren PepsiCo-Pepsi Bottling Group Türkiye operasyonunda, 2007 yılından itibaren TPG (Texas Pacific Group) Yatırım Fonu'nun Türkiye portföy şirketlerinde finans alanında yöneticilik yapan Aktan, 2010 yılında Türk Telekom Grubu'na katıldı ve Finans Projeleri Direktörü olarak görev yaptı. Kaan Aktan 2013 Mart ayından bu yana TTNET Finans Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

Mert BAŞAR

N. Mert BAŞAR

Genel Müdür Yardımcısı - Pazarlama

Kadıköy Anadolu Lisesi ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan N. Mert Başar, iş hayatına 1995 yılında Yaman Bilişim Dağıtım'da başladı. 1999 yılından itibaren sırasıyla Compaq Computer ve Hewlett Packard'da pazarlama ve müşteri yönetimi alanında yöneticilik yapan Başar, son olarak beş yılı aşkın süredir Turkcell Kurumsal Müşteriler Pazarlama Direktörü olarak görev yapmaktaydı. N. Mert Başar 2013 Nisan ayından beri TTNET Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

Ali YILMAZ

Ali YILMAZ

Genel Müdür Yardımcısı - Satış

Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden 1993 yılında mezun oldu, ardından 2002 yılında Boston Babson College’da yönetici eğitim programını tamamladı. İş hayatına 1993 yılında Siemens’te başlayan Yılmaz, çeşitli yönetim kademeleri ve yurt dışı görevlerinde bulundu. 2000 yılında Siemens Mobile Ülke Müdürü olarak başladığı telekomünikasyon sektörü kariyerine, 2005’te BenQ Mobile Genel Müdürü, 2007 yılında KVK Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve 2010’da Avea Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak devam etti. 2012 yılında Türk Telekom bünyesine katılan Yılmaz, Satış Başkanlığı görevine getirildi. Ali Yılmaz, Mayıs 2014 itibarıyla TTNET Satış Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

Hasan KAYA

Hasan KAYA

Kıdemli Direktör – Yönetim Destek

Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden 1999 yılında mezun oldu. Tekofaks-Panasonic İnsan Kaynakları bölümünde çalışma hayatına başladı. 2002 yılında Ülker Besler Gıda'da Personel Sorumlusu olarak başladığı kariyerini, insan kaynakları alanında yürüttüğü farklı görevleri takiben, 2012 yılına kadar Ülker Gıda Grubu İnsan Kaynakları Grup Müdürü olarak sürdürdü. 2012 yılında TTNET bünyesine İnsan Kaynakları ve İdari İşler Direktörü olarak katıldı. 2012 Aralık ayı itibarıyla İnsan Kaynakları, İdari İşler, Hukuk ve Regülasyon, Satınalma, Lojistik ve Tivibu İçerik fonksiyonlarından sorumlu Yönetim Destek Kıdemli Direktörü olarak görevini sürdürmektedir.

​​​