Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Yönetim Kadrosu

TTNET A.Ş. aşağıda ismi geçen Yönetim Kadrosu tarafından yönetilmektedir.​

Yönetim Kadrosu

Yönetici İsmi Görevi
Mohammed Hariri Yönetim Kurulu Başkanı
Adnan Çelik Yönetim Kurulu Başkan Vekili
Rami ASLAN Yönetim Kurulu Üyesi
Abdullah TİVNİKLİ Yönetim Kurulu Üyesi
Hasan DOĞAN Yönetim Kurulu Üyesi

Denetim Kurulu

Yönetici İsmi Görevi
Osman BAYDOĞAN Denetim Kurulu Üyesi
Orhan BİRDAL Denetim Kurulu Üyesi

Üst Yönetim

Kaan AKTAN

Kaan AKTAN

Genel Müdür V.

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olan Kaan Aktan, iş hayatına 1995 yılında Anadolu Grubu'nda başladı. 2002 yılından itibaren PepsiCo-Pepsi Bottling Group Türkiye operasyonunda, 2007 yılından itibaren TPG (Texas Pacific Group) Yatırım Fonu'nun Türkiye portföy şirketlerinde finans alanında yöneticilik yapan Aktan, 2010 yılında Türk Telekom Grubu'na katıldı ve Finans Projeleri Direktörü olarak görev yaptı. 2013 Mart ayından itibaren TTNET Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevinde bulunan Kaan Aktan, 2014 Eylül ayından bu yana TTNET Genel Müdür görev ve sorumluluklarını sürdürmektedir.

Mert BAŞAR

N. Mert BAŞAR

Genel Müdür Yardımcısı - Pazarlama

Kadıköy Anadolu Lisesi ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan N. Mert Başar, iş hayatına 1995 yılında Yaman Bilişim Dağıtım'da başladı. 1999 yılından itibaren sırasıyla Compaq Computer ve Hewlett Packard'da pazarlama ve müşteri yönetimi alanında yöneticilik yapan Başar, son olarak beş yılı aşkın süredir Turkcell Kurumsal Müşteriler Pazarlama Direktörü olarak görev yapmaktaydı. N. Mert Başar 2013 Nisan ayından beri TTNET Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

Hasan KAYA

Hasan KAYA

Kıdemli Direktör – Yönetim Destek

Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden 1999 yılında mezun oldu. Tekofaks-Panasonic İnsan Kaynakları bölümünde çalışma hayatına başladı. 2002 yılında Ülker Besler Gıda'da Personel Sorumlusu olarak başladığı kariyerini, insan kaynakları alanında yürüttüğü farklı görevleri takiben, 2012 yılına kadar Ülker Gıda Grubu İnsan Kaynakları Grup Müdürü olarak sürdürdü. 2012 yılında TTNET bünyesine İnsan Kaynakları ve İdari İşler Direktörü olarak katıldı. 2012 Aralık ayı itibarıyla İnsan Kaynakları, İdari İşler, Hukuk ve Regülasyon, Satınalma, Lojistik ve Tivibu İçerik fonksiyonlarından sorumlu Yönetim Destek Kıdemli Direktörü olarak görevini sürdürmektedir.

​​​