Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Yönetim Kadrosu

TTNET A.Ş. aşağıda ismi geçen Yönetim Kadrosu tarafından yönetilmektedir.

Yönetim Kadrosu

Yönetici İsmi Görevi
Mohammed Hariri Yönetim Kurulu Başkanı
Adnan Çelik Yönetim Kurulu Başkan Vekili
Rami ASLAN Yönetim Kurulu Üyesi
Abdullah TİVNİKLİ Yönetim Kurulu Üyesi
Hasan DOĞAN Yönetim Kurulu Üyesi

Denetim Kurulu

Yönetici İsmi Görevi
Osman BAYDOĞAN Denetim Kurulu Üyesi
Orhan BİRDAL Denetim Kurulu Üyesi

Üst Yönetim

Kaan AKTAN

Kaan AKTAN

Genel Müdür V.

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olan Kaan Aktan, iş hayatına 1995 yılında Anadolu Grubu'nda başladı. 2002 yılından itibaren PepsiCo-Pepsi Bottling Group Türkiye operasyonunda, 2007 yılından itibaren TPG (Texas Pacific Group) Yatırım Fonu'nun Türkiye portföy şirketlerinde finans alanında yöneticilik yapan Aktan, 2010 yılında Türk Telekom Grubu'na katıldı ve Finans Projeleri Direktörü olarak görev yaptı. 2013 Mart ayından itibaren TTNET Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevinde bulunan Kaan Aktan, 2014 Eylül ayından bu yana TTNET Genel Müdür görev ve sorumluluklarını da sürdürmektedir.

Kaan AKTAN

Coşkun ŞAHİN

Genel Müdür Yardımcısı – Teknoloji

İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümünden 1987 yılında mezun olan Şahin, aynı bölümde 1990 yılında yüksek lisansını, yine aynı üniversitede 1997 yılında da Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği doktorasını tamamlamıştır. 1991-1997 yılları arasında TÜBİTAK Bilişim Teknolojileri Enstitüsü‘nde görev yapan Şahin, Otomasyon, Savunma Sanayii ve Tüketici Elektroniği sektörlerinde araştırma ve teknik yöneticilik yaptıktan sonra 2001 yılından itibaren GSM sektöründe çeşitli görevlerde bulunmuştur. 2009 yılından itibaren Avea Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Coşkun Şahin, 2014 Nisan ayında Türk Telekom ve Avea’nın Teknoloji, Network ve Operasyon organizasyonlarının liderliğini yapmak üzere Türk Telekom Teknoloji Başkanı görevine atanmış, Eylül 2014’ten itibaren TTNET Teknoloji Genel Müdür Yardımcılığı görevini de üstlenmiştir.

Hüseyin Balcı

Hüseyin Balcı

Genel Müdür Yardımcısı - Bireysel Satış

Anadolu Üniversitesi Finans bölümünde lisans eğitimini tamamlayan Hüseyin Balcı, kariyerine 1997 yılında Yıldız Holding bünyesinde Atlas Gıda Pazarlama şirketinde başlamıştır. 2012 yılına kadar Yıldız Holding bünyesinde farklı üst yönetim pozisyonlarında görev alan Balcı, 2013 Mayıs ayında Türk Telekom Grubu’na Avea Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak katılmıştır. Hüseyin Balcı, 2014 Eylül ayı itibarıyla TTNET Bireysel Satış Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

Mehmet Ali AKARCA

Mehmet Ali AKARCA

Genel Müdür Yardımcısı - Kurumsal Ticari

İngiltere Nottingham Üniversitesi’nde Endüstriyel Ekonomi lisansını tamamladıktan sonra, Surrey Üniversitesi’nde Turizm ve Pazarlama alanında yüksek lisansını yapan Akarca, kariyerine Koç Grubu içinde değişik kademelerde yöneticilik görevlerinde bulunarak başlamıştır. 2001-2003 yılları arasında BookinTurkey Genel Müdürü, sonrasında Koç.net Genel Müdürü ve Koç Medya Pazarlama Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Akarca, 2012 yılında Türk Telekom bünyesine Pazarlama ve İletişim Başkanı olarak katılmıştır. 2012 yılı Aralık ayı itibarıyla Kurumsal Müşteri Başkanı olarak görevini sürdüren Akarca, 2014 Eylül ayı itibarıyla TTNET Kurumsal Ticari Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmektedir.

Mert BAŞAR

N. Mert BAŞAR

Genel Müdür Yardımcısı - Pazarlama

Kadıköy Anadolu Lisesi ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan N. Mert Başar, iş hayatına 1995 yılında Yaman Bilişim Dağıtım'da başladı. 1999 yılından itibaren sırasıyla Compaq Computer ve Hewlett Packard'da pazarlama ve müşteri yönetimi alanında yöneticilik yapan Başar, son olarak beş yılı aşkın süredir Turkcell Kurumsal Müşteriler Pazarlama Direktörü olarak görev yapmaktaydı. N. Mert Başar 2013 Nisan ayından beri TTNET Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

Orçun ONAT

Orçun ONAT

Genel Müdür Yardımcısı - Bireysel Müşteri Hizmetleri

ODTÜ Endüstri Mühendisliği bölümünde lisans eğitimini tamamladıktan sonra kariyerine 1995 yılında Migros Türk’de başlayan Onat, şirket bünyesinde farklı yönetim görevlerini yürütmüştür. 2005 yılında Rusya'da ENKA TC (Ramenka) bünyesine katılan Orçun Onat, Genel Müdür Vekili olarak görev yapmış olup; bu görevine paralel olarak Malina Müşteri Bağlılık Programında İcra Komitesi Üyesi ve ECR İcra Komitesi Üyesi ve Tedarik Başkanı görevlerini de yürütmüştür. Son olarak, 2009 Ağustos ayı itibarıyla Türk Telekom Grubu bünyesinde Avea Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdüren Onat, 2014 Eylül ayından beri TTNET Bireysel Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı olarak TT, TTNET ve Avea Bireysel Müşteri Hizmetlerinden sorumludur.

Hasan KAYA

Hasan KAYA

Kıdemli Direktör – TTNET İnsan Kaynakları

Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden 1999 yılında mezun oldu. Tekofaks-Panasonic İnsan Kaynakları bölümünde çalışma hayatına başladı. 2002 yılında Ülker Besler Gıda'da Personel Sorumlusu olarak başladığı kariyerini, insan kaynakları alanında yürüttüğü farklı görevleri takiben, 2012 yılına kadar Ülker Gıda Grubu İnsan Kaynakları Grup Müdürü olarak sürdürdü. 2012 yılında TTNET bünyesine İnsan Kaynakları ve İdari İşler Direktörü olarak katıldı. 2012 Aralık ayı itibarıyla İnsan Kaynakları, İdari İşler, Hukuk ve Regülasyon, Satınalma, Lojistik ve Tivibu İçerik fonksiyonlarından sorumlu Yönetim Destek Kıdemli Direktörü olarak görevine devam etti. Kaya, 2014 Ağustos ayından beri TTNET İnsan Kaynakları Kıdemli Direktörlüğünün yanı sıra TT İK İş Ortaklığı Direktörü olarak görevini sürdürmektedir.