Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

TTNET'te Kariyer

Çalışanlarımızın Gözünden

TUBA ŞENOĞLU
Kurumsal Segment Pazarlama Direktörü

TUBA ŞENOĞLU

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldum. Aynı yıl Citibank Türkiye'de Bireysel bankacılık alanında çalışmaya başladım. Citibank Türkiye ve Moskova ofislerinde bireysel bankacılığın proje yönetimi, risk yönetimi, perakende bankacılık pazarlama, satış ve kredi kartları pazarlama gibi farklı alanlarında çalıştım. Sonrasında Garanti Ödeme Sistemleri'nde Müşteri Yönetimi Bölümü'nden sorumlu olarak görev aldım.

2012 Ocak ayında, TTNET’e Müşteri Bağlılığı Direktörü olarak katıldım, şu an Kurumsal Segment Pazarlama Direktörü olarak görev yapıyorum. Teknolojinin hızlı değişiminin verdiği ivmeyle şirketimizin sürekli kendisini geliştirmeyi gerektiren dünyasını çok sevdim. Bu bana çok büyük bir enerji ve dinamizm verdi. Tüm Türkiye'ye hizmet veren bir kurum çalışanı olarak, pazara getirdiğiniz her yeniliğin ya da işinize kattığınız her ek değerin geniş müşteri kitlelerine ulaştığını bilmek insana büyük bir tatmin duygusu veriyor. Aynı zamanda daha iyisini yapmak için de büyük istek duyuyorsunuz. Bu ailenin bir üyesi olmak değişimi yakından takip etmeyi, hatta değişime liderlik etmeyi gerektirdiği için burada çalışmaktan çok zevk alıyorum.

Coşar BAYKAL
BT Mimarisi Grup Müdürü

Coşar BAYKAL

1992 yılında mezun olduğum Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği Bölümü'nde daha çok yazılım geliştirme üzerine uzmanlık yaptım. Endüstriyel yazılımlar yapan bir firmadaki ilk iş deneyimimin ardından Türk Ekonomi Bankası Bilgi Sistemleri bölümünde 6 yıl, Turkcell Servis Geliştirme bölümünde başladığım görevime, onu farklı proje ve görevlerle zenginleştirerek 7 yıl devam ettim. Turkcell Grubu iştiraklerinden Tellcom İletişim Hizmetleri'ndeki 2,5 yıllık deneyimimin ardından, 2010 yılında sektör lideri ve yeni IT projeleri olan TTNET'e geçiş yaptım.

Şirketteki ilk görevim, önemli bir IT yapılanma programı olan SEP diye isimlendirdiğimiz CRM, Billing, Entegrasyon, Dunning, Black List gibi temel uygulamaları içeren programda Sistem ve Uygulama Mimarlığı idi. Hâlihazırda BT Mimarisi Grup Müdürü olarak çalışmaya devam ediyorum.

Bütün bu çalışmaları yaparken şirketimizle birlikte büyümek ve gelişmek, buna tanık olmak en çok mutlu olduğum konulardan biri. Her yeni eklediğimiz servis, geliştirdiğimiz uygulama, kurguladığımız süreç şirketimize bir şey katarken; çalışanlar olarak bizlere de bilgi ve deneyim katmış oluyor. Bütün bu çalışmaları yaparken hem düşünce hem de davranış olarak özgür davranabilmek, yüksek düzeyde inisiyatif kullanabilmek, dünya çapında olanaklara sahip bir şirketin olanaklarına sahip olmak gerçekten bir ayrıcalık. Bu avantajı büyük projeleri yaparken hissediyorsunuz. Bu avantaj en çok yapılan projelerin başarıya ulaşmasına, hatta uluslararası alanda ödüller almasına büyük katkı sağlıyor. Ben de kişisel olarak bu çaptaki projelerin içinde görev almaktan hep mutluluk duyuyorum.

Ömer Vedat KURŞUN
Fraud Kontrol Müdürü

Ömer Vedat KURŞUN

1999 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nden mezun oldum. AKK A.Ş ve Türk Ekonomi Bankası'ndaki toplam 8 yıllık iş deneyimimin ardından, 2009 yılında TTNET'te göreve başladım. Fraud Kontrol Uzmanı olarak başladığım görevimde, 2010 yılında Yönetici, 2012 yılında ise Birim Yöneticisi pozisyonlarına terfi ettim, halen Fraud Kontrol Birim Yöneticisi görevini yürütmekteyim.

TTNET'te çalışmanın önde gelen ayrıcalıklarından biri, teknolojiyle iç içe olmanızı ve sürekli kendinizi yenilemenizi sağlıyor olmasıdır. Şirketimin teknolojinin son nimetlerini kullanmamıza olanak sağlayan ender şirketlerden biri olduğunu düşünüyorum. Ayrıca çalışanlarının memnuniyetini son derece önemseyen ve daha da geliştirmeye istekli olan genç bir şirket olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

BİROL ÖZÖNCEL
Satış Proje Yönetimi Müdürü

BİROL ÖZÖNCEL

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü mezunuyum. İş hayatıma 1999 yılında Turkcell'de başladım. Müşteri İlişkileri ve Pazarlama departmanlarında Data Quality, CRM ve Kampanya Yönetimi üzerine çalıştım. 2010 yılında) Satış bölümünde Kanal Kampanyaları Uzmanı olarak işe başladım. 2012 Eylül ayında Kanal Destek ve Lojistik Yöneticiliği'ne terfi ettim. Halen Satış Süreç İyileştirme faaliyetlerini yürütmekteyim. Tecrübelerimi beraber iş yaptığım arkadaşlara aktarabildiğim, kendi işimi planlayıp, karar verme süreçlerine de etkin şekilde katılabildiğim için bu ailenin bir üyesi olarak çalışmaktan büyük keyif alıyorum.​​​​