Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

TTNET'te Hayat

TTNET'te Hayat

Sosyal Hayat ve Sosyal Aktivite Kulüpleri

Şirketimizde çalışma saatleri 08:00 - 17:30 arasındadır. Genel Müdürlük binamız Esentepe'de hizmet vermektedir.

Genel Müdürlük binamızdaki spor salonumuz; sabah, öğle ve mesai sonrasında aletli jimnastik, bilardo ve masa tenisi imkânlarıyla çalışanlarımızın kullanımına açıktır.

İş yeri hekimimiz tam zamanlı hizmet vermekte, şirketimizde periyodik sağlık taramaları (göz, hepatit, ciğer taraması ve vücut yağ ölçümü) yapılmakta, düzenli sağlık seminerleri ile çalışanlarımıza uzman hekimler tarafından sağlıkla ilgili temel bilgiler aktarılmaktadır.

Çalışanlarımızın acil ihtiyaçları için Genel Müdürlük binamızda terzi ve lostra hizmeti verilmekte, erkek berberi çalışanlarımız tarafından randevu ile kullanılabilmekte, vesikalık fotoğraf ihtiyaçları bünyemizdeki fotoğraf stüdyosu tarafından çözümlenmektedir.

Çalışanlarımızın rutin iş yoğunluklarından arınıp zihinsel yorgunluklarını atmalarına destek olmak amacıyla düzenli sosyal faaliyetler gerçekleştirilmektedir.

Gelenekselleşen aktivitelerin (çocuk resim yarışması, aile etkinlikleri) yanı sıra, hobi edinmeye yönelik kurslar, turnuvalar, Anneler & Babalar Günü ve doğum günleri gibi özel günlerde hediye organizasyonları ile Sosyal Aktivite Kulübü (SAK) etkinlikleri gerçekleştirilmektedir.

SAK çatısı altında Müzik Kulübü, Tiyatro Kulübü, Gezi ve Fotoğrafçılık Kulübü gönüllü çalışanların katılımıyla aktif olarak faaliyet göstermektedir.

Broadband isminde 7 kişiden oluşan şirket orkestramız şirket içi ve dışında etkinliklerde performansları ile yer almaktadır. Şirketimizde bir de müzik stüdyosu bulunmaktadır.

Öneri Sistemi

Çalışanlarımızdan gelen öneri ve süreç iyileştirme fikirleri, Öneri Sistemimiz kapsamında değerlendirilmektedir. Önerilerin; müşteri memnuniyetinin artırılması, satış ve verimliliğin artırılması, yeni ürün ve teknolojiler, kalite, maliyet azaltılması gibi kriterlere göre değerlendirilmesinin ardından, şirkete ve süreçlere değer katan öneriler ödüllendirilmektedir.

Ücret Politikası ve Yan Haklar

Şirketimizde yılda bir defa, ücretlendirme politikası çerçevesinde, performans ve enflasyona dayalı ücret zammı yapılmaktadır. Ücret paketi; maaş, yılda bir defa performansa bağlı prim ve sosyal yardımlardan oluşmaktadır.

Ramazan ve Kurban Bayramlarında bayram ödeneği, yılbaşında hediye çeki verilmekte, ayrıca kişiye özel evlilik, doğum, ölüm yardımları yapılmaktadır.

Genel Müdürlük binamızda yemekhane, tüm çalışma lokasyonlarımızda kafeteryalar hizmet vermekte, öğle yemeği için günlük yemek çekleri kullanılmaktadır.

Çalışanlarımız, evlerinde internet hizmetlerinden yan haklar limitleri kapsamında ücretsiz yararlanabilirler.

Tüm çalışanlarımıza aile bireylerini de kapsayan özel sağlık sigortası yapılmakta, ayrıca araç tahsis edilen çalışanlarımıza Ferdi Kaza Sigortası yapılmaktadır.

​​​